Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jun 24, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
61-80 of 11211 Reports

គំនរសំរាមនៅក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ 0 Verified

14:25 Mar 01, 2019

នៅក្នុងភូមិឬស្សីស្រស់មានគំនរសំរាមជាច្រើនកន្លែង ដែលធ្វើឱ្យរាយប៉ាយពេញផ្លូវ និងជះក្លិនស្អុយ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

សកម្មភាពរបស់រដ្ឋករទឹកស្វយ័តរាជធានឺភ្នំពេញ 1 Verified

14:25 Mar 01, 2019

កាលពឺថ្ងៃទឹ២៣.២.១៩កន្លងទៅថ្មីៗនេះបានចុះតបណ្តាញទឹកស្អាតជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រនៅសហកមត្រពាំងរាំងចាស់​ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំក្នុងសង្កាត់វាលស្បូវ 0 Verified

14:10 Mar 01, 2019

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំក្នុងសង្កាត់វាលស្បូវនិងរាយប៉ាយ​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំវាលស្បូវ

សំរាមប្លាស្ទិកនៅក្នុងប្រឡាយបឹងត្របែក 0 Verified

13:44 Mar 01, 2019

មានសំរា​មជាខ្សែក្នុងប្រឡាយបឹងត្របែក ដែលធ្វើអោយជះក្លិនស្អុយមកលើប្រជាពលរដ្ឋធ្វើដំណើរតាមដងផ្លួវ ។ More Information » « Less Information

Street 488, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅម្ដំបឹងទំពុន 0 Verified

13:14 Mar 01, 2019

មានគំនរសំរាមចោលរាយប៉ាយនៅលើផ្លូវលំនិងនៅម្ដំបឹងទំពុនមិនទាន់ឃើញក្រុមហ៊ុនមកយកនៅឡើយ​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំបឹងទំពុន

គំនរសំរាមនៅលំ១៣៥ 0 Verified

11:46 Mar 01, 2019

មានគំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ១៣៥និងនៅចំផ្លូវកែងតែម្ដង ។ More Information » « Less Information

street 135

គំនរសំរាមរាយប៉ាយ 0 Verified

14:29 Feb 28, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវ​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅផ្លូវទួលពង្រ 0 Verified

14:12 Feb 28, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាព​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅម្ដំទួលពង្រ 0 Verified

14:00 Feb 28, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាពជាពិសេសកូនក្មេងតូចៗ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅម្ដំផ្លូវលំទួលពង្រ 0 Verified

13:49 Feb 28, 2019

គំនរសំរាមនៅម្ដំផ្លូវលំទួលពង្រមិនទាន់ឃើញក្រុមហ៊ុនមកយកនៅឡើយទេ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំទួលពង្រ

គំនរសំរាមម្ដំត្រពាំងរំចេក 0 Verified

13:40 Feb 28, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំម្ដំត្រពាំងរំចេកមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាពប្រជាពលរដ្ឋ​​​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំត្រពាំងរំចេក

ស្ទះចរាចរច្រមុះជ្រូកក្បាលថ្នល់ 0 Verified

17:17 Feb 27, 2019

ស្ទះចរាចរនៅច្រមុះជ្រូកក្បាលថ្នល់ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំ 0 Verified

16:59 Feb 27, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន​​ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំទួលពង្រ

គំនរសំរាម 1 Verified

16:55 Feb 27, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាពប្រជាពលរដ្ឋ​​​ជាពិសេសកូនក្មេងតូចៗ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រ 0 Verified

16:45 Feb 27, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាពប្រជាពលរដ្ឋ​​​ជាពិសេសកូនក្មេងតូចៗ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅម្ដំភូមិគោកជំបក់ 0 Verified

16:36 Feb 27, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំក្នុងភូមិគោកចំបក់មានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាពប្រជាពលរដ្ឋ​ ។ More Information » « Less Information

ភូមិគោកចំបក់

ទឹកលិចនៅសហគមន៍ព្រែកតាគង់ជាប់ផ្លូវ60m

Categories

Pothole

ទឹកលិចនៅសហគមន៍ព្រែកតាគង់ជាប់ផ្លូវ60m 0 Verified

21:24 Feb 25, 2019

ទឹកលិចនៅសហគមន៍ព្រែកតាគង់60mជាប់នឹងតារាងបាល់សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ ខណ្ឌមានជ័យ More Information » « Less Information

60 m Community, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២០០៤ 0 Verified

08:25 Feb 22, 2019

មានការកកស្ទះចរាចរណ៏នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២០០៤និងមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមកនិងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Street 2004, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាបណ្ដោយផ្លូវវេងស្រេង 0 Verified

08:14 Feb 22, 2019

មានការកកស្ទះចរាចរណ៏នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវវេងស្រេងនិងមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមករបស់ប្រជាពលរដ្ឋ ។ More Information » « Less Information

Steet veng sreng

គំនរសំរាម 0 Verified

16:31 Feb 21, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ១០០៣ More Information » « Less Information

Street 1003

61-80 of 11211 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11211 3.1 86.98%