Showing Reports From Sep 21, 2010 to Feb 13, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
21-40 of 11165 Reports

ជង្ហុកផ្លូវ ៣៣ BT ចូលទៅវត្ដសន្សំកុសល

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវ ៣៣ BT ចូលទៅវត្ដសន្សំកុសល 0 Verified

11:40 Mar 12, 2019

នៅតាមផ្លូវចូលវត្ដសន្សំកុសលមានជង្ហុកផ្លូវតូចមួយ ធ្វើឱ្យរាំងស្ទះដល់ការធ្វើដំណើរ ពិបាកអាចបង្កជាគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Street 33BT, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវ២៧១ 0 Verified

08:27 Mar 12, 2019

មានការកកកស្ទះនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២៧១នៅវេលាម៉ោង​​៨ព្រឹកនិងមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ។ More Information » « Less Information

២៧១

គ្រោះថ្នាក់ចរាចណ៍នៅលើមហាវិថីឈ្នះឈ្នះ 0 Verified

17:16 Mar 08, 2019

បង្ករឡើងដោយឡានដឹកដីបុករះពីក្រោយបណ្តាលឱ្យខូចរថយន្ត៦ប្រាំ៧គ្រឿង ។ម្យ៉ាងទៀតផ្លូវកន្លៃងគ្រោះនេះចងងៀតដោយសាអ្នកបះកង់ឡានយកផ្លូវធ្វើអជីវកម្ម។ More Information » « Less Information

មហាថិឈ្នះឈ្នះ

ការកកស្ទះចរាចរណ៍ 0 Verified

08:23 Mar 07, 2019

ការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ៤៣០កែងនិងផ្លូវ១៩៩កើតមានឡើងស្ទើជារៀងរាល់ថ្ងៃ​​ ។ More Information » « Less Information

street 430

ការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅម្ដំបាក់ទូក 0 Verified

18:37 Mar 06, 2019

ការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅម្ដុំបាក់ទូក កើតមានឡើងស្ទើជារៀងរាល់ថ្ងៃ ដោយសារការយកចិញ្ចើមផ្លូវជាកន្លែងចតម៉ូតូឡាន និង លក់លូយចេញមកក្រៅ។ More Information » « Less Information

ម្ដំបាក់ទូក

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវ២១៧ 0 Verified

09:02 Mar 06, 2019

មានការស្ទះចរាចរណ៍នៅម្ដំផ្លូវ២១៧និងឲមានផលវិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមក ។ More Information » « Less Information

street 217

មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ 0 Verified

08:33 Mar 06, 2019

មានការស្ទះចរាចរណ៍នៅម្ដំផ្លូវ៤៣០និងឲមានផលវិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមក ។ More Information » « Less Information

Street 430

សណ្តាប់ធ្នាប់តាមមហាវិថឹឈ្នះឈ្នះបង្ករភាពរញេរញៃ 0 Verified

13:02 Mar 02, 2019

ប្រជាពលរដ្ឋដែលរស់នៅតាមផ្លូវនេះយកចិញ្ចើមផ្លូវធ្វើអាជឹវកម្មផ្ទាល់ខ្លួនធ្វើអោយគ្រោះថ្នាក់ដល់នាក់ធ្វើដំណើរនិងស្ទះចរាចណ៍​ ។ More Information » « Less Information

TomnubKobSrov Street, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវជាតិលេខ១ 0 Verified

14:34 Mar 01, 2019

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវជាតិលេខមួយនៅមុខរោងចក្រក្រឡុកស៊ីម៉ង់ត៍ ហើយ​មិនទាន់មានក្រុមហ៊ុនណាមកប្រមូលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Road National 1, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ 0 Verified

14:25 Mar 01, 2019

នៅក្នុងភូមិឬស្សីស្រស់មានគំនរសំរាមជាច្រើនកន្លែង ដែលធ្វើឱ្យរាយប៉ាយពេញផ្លូវ និងជះក្លិនស្អុយ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

សកម្មភាពរបស់រដ្ឋករទឹកស្វយ័តរាជធានឺភ្នំពេញ 1 Verified

14:25 Mar 01, 2019

កាលពឺថ្ងៃទឹ២៣.២.១៩កន្លងទៅថ្មីៗនេះបានចុះតបណ្តាញទឹកស្អាតជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រនៅសហកមត្រពាំងរាំងចាស់​ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំក្នុងសង្កាត់វាលស្បូវ 0 Verified

14:10 Mar 01, 2019

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំក្នុងសង្កាត់វាលស្បូវនិងរាយប៉ាយ​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំវាលស្បូវ

សំរាមប្លាស្ទិកនៅក្នុងប្រឡាយបឹងត្របែក 0 Verified

13:44 Mar 01, 2019

មានសំរា​មជាខ្សែក្នុងប្រឡាយបឹងត្របែក ដែលធ្វើអោយជះក្លិនស្អុយមកលើប្រជាពលរដ្ឋធ្វើដំណើរតាមដងផ្លួវ ។ More Information » « Less Information

Street 488, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅម្ដំបឹងទំពុន 0 Verified

13:14 Mar 01, 2019

មានគំនរសំរាមចោលរាយប៉ាយនៅលើផ្លូវលំនិងនៅម្ដំបឹងទំពុនមិនទាន់ឃើញក្រុមហ៊ុនមកយកនៅឡើយ​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំបឹងទំពុន

គំនរសំរាមនៅលំ១៣៥ 0 Verified

11:46 Mar 01, 2019

មានគំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ១៣៥និងនៅចំផ្លូវកែងតែម្ដង ។ More Information » « Less Information

street 135

គំនរសំរាមរាយប៉ាយ 0 Verified

14:29 Feb 28, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវ​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅផ្លូវទួលពង្រ 0 Verified

14:12 Feb 28, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាព​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅម្ដំទួលពង្រ 0 Verified

14:00 Feb 28, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាពជាពិសេសកូនក្មេងតូចៗ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅម្ដំផ្លូវលំទួលពង្រ 0 Verified

13:49 Feb 28, 2019

គំនរសំរាមនៅម្ដំផ្លូវលំទួលពង្រមិនទាន់ឃើញក្រុមហ៊ុនមកយកនៅឡើយទេ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំទួលពង្រ

គំនរសំរាមម្ដំត្រពាំងរំចេក 0 Verified

13:40 Feb 28, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំម្ដំត្រពាំងរំចេកមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាពប្រជាពលរដ្ឋ​​​ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំត្រពាំងរំចេក

21-40 of 11165 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11165 3.24 87.22%