Showing Reports From Sep 21, 2010 to Oct 16, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
61-80 of 10754 Reports

គំនរសំរាម 0 Verified

15:03 Sep 20, 2018

រាជធានីភ្នំពេញ,ទីតាំងនៅ​​​ ៣២៨ បញ្ហាសំរាមនេះមិនមានការអើពើពីក្រុមហ៊ុនមកធ្វើការយកសំរាមអោយបានទៀងទាត់ ធ្វើអោយសំរាមមានការរប៉ាត់រប៉ាយខ្លាំង ។ More Information » « Less Information

street 328

ជង្ហុកផ្លូវ​

Categories

ជង្ហុកផ្លូវ​ 0 Verified

14:53 Sep 20, 2018

ជង្ហុដែលជង្ហុកផ្លូវមួយនេះ មានទឹដក់ក្រោយភ្លៀងម្ដងៗ ជាហេតុនាំអោយខូចផ្លូវកាន់តែខ្លាំង និងមានគ្រោះថ្នាក់ផ្សេងៗ ។ More Information » « Less Information

street 202

ជង្ហុកផ្លូវ​ដក់ទឹក

Categories

ជង្ហុកផ្លូវ​ដក់ទឹក 0 Verified

14:42 Sep 20, 2018

មានជង្ហុកផ្លូវនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលំ​ ។​​​ នឹងធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

street 202

គំនរសំរាមទុកចោរាយប៉ាយ(២០២) 0 Verified

14:27 Sep 20, 2018

មានគំនរសំរាមមួយដែលទុកចោលរាយប៉ាយ ។​ នឹងផ្ដល់ផលប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន ។ More Information » « Less Information

street 202

ជង្ហុកទឺកដក់នៅលើផ្លូវ (២០២)

Categories

Flooding

ជង្ហុកទឺកដក់នៅលើផ្លូវ (២០២) 0 Verified

14:03 Sep 20, 2018

ទឹកដក់នៅលើផ្លូវលំមួយកន្លែងនឹងផ្ដល់ផលប៉ះពាល់ដល់អ្នកធ្វើដំណើរ ។ ជាពិសេសវាអាចបង្ករអោយមានគ្រោះថ្នាក់បានដែរ​ ។ More Information » « Less Information

street 202

ទឹកលិចភូមិ

Categories

Flooding

ទឹកលិចភូមិ 0 Verified

22:54 Sep 19, 2018

សហគមន៍8ភូមិព្រែកតាគង់3 សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ ខ័ណមានជ័យ បូរីសង់បិទលូអ្នកភូមិជាង2ឆ្នាំហើយអាជ្ញាធម័មូលដ្ឋាន មិនដោះស្រាយទេ សន្យាខ្យល់ ជួយផង អ្នកភូមិជាពិសេសកុមារមានជំងឺហើយ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

09:17 Sep 17, 2018

នាព្រឹកនេះការធ្វើដំណើរតាមផ្លូវ២៧១ មានការកកស្ទះពិបាកដល់ការធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ទឹកលិចផ្លូវម្តុំបុរីសូនី

Categories

Flooding

ទឹកលិចផ្លូវម្តុំបុរីសូនី 0 Verified

21:33 Sep 15, 2018

រាជធានីភ្នំពេញ៖ ក្រោយពីភ្លៀងធ្លាក់ជាច្រើនថ្ងៃមក ធ្វើតំបន់មួួយចំនួននៅក្នុងភ្នំពេញមានទឹកលិចក្នុងទីក្រុង​ ។ ដោយសារគ្មានប្រព័ន្ធលូ ប្រជាជនមានការលំបាកក្នងការធ្វើដំណើរ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ទឹកលិចភូមិ

Categories

Flooding

ទឹកលិចភូមិ 0 Verified

21:09 Sep 15, 2018

ទឹកលិចនៅព្រែកតាគង់៣សហគមន៍៨ទឹកលិចរហូត។ ដោយសារមានក្រុមហុនឯកជនមួួយសាងសង់បូរីនៅលើប្រពន្ធលូរបស់ប្រជាពលរដ្ធ២ឆ្នាំជាងហើយ ៕ More Information » « Less Information

NR2, Phnom Penh, Cambodia

ទឹកលិចនៅភូមិព្រែកតាគង់3 សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ

Categories

Flooding

ទឹកលិចនៅភូមិព្រែកតាគង់3 សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ 0 Verified

18:58 Sep 15, 2018

អ្នកភូមិព្រែកតាគង់3 សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ ខ័ណ្ឌមានជ័យ ត្រូវគេបិទប្រព័ន្ធលូជាង2ឆ្នាំហើយ ពេលភ្លៀងទឹកលិចជាង2ឆ្នាំដែរ អ្នកភូមិ27គ្រួសាររងគ្រោះ បានជំរាបអាជ្ញាធ័ររហូត... More Information » « Less Information

NR2, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាម នៅផ្សារដេីមគរ 0 Verified

14:39 Sep 15, 2018

កន្លែងលក់ដូរគ្មានអនាម័យពេលកំពុងលក់ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

សំរាមរាយប៉ាយនៅលើផ្លូវសុធារស 0 Verified

23:19 Sep 14, 2018

រាជធានីភ្នំពេញ, នៅតាមបណ្តោយផ្លូវសុធារស ផ្លូវលេខ ៣ ក្បែរវត្តឧណ្ណាលោម សំរាមមានការរ៉ាយប៉ាយយ៉ាងខ្លាំង ដែលធ្វើអោយមានផលប៉ះពាល់ទៅដល់ភ្ញៀវទេសចរណ៍ នឹងមានការរិះគន់ពីសំណាក់ភ្ញៀវផងដែរ... More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ 430 0 Verified

11:52 Sep 12, 2018

នាពេលយប់ថ្ងៃច័ន្ទ មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅលើផ្លូវ៤៣០ ។ ម៉្យាងវិញទៀតចំពេលមេឃកំពុងភ្លៀង ការធ្វើដំណើរពិបាកទាំងទៅទាំងមក ។ More Information » « Less Information

Street 430, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៥៩៨ 0 Verified

11:38 Sep 12, 2018

មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវ ៥៩៨ ។ ការធ្វើដំណើរពិបាកហើយស្ទះដោយសារមានការឈប់ឡាននៅលើដងផ្លូវទិញសម្ភារៈផ្សេងៗ ។ More Information » « Less Information

Street 598, Phnom Penh, Cambodia

គំនរនៅតាមផ្លូវ ៩២ 3 Verified

11:33 Sep 12, 2018

មានសំរាមមួយធំនៅតាមផ្លូវលេខ៩២ ។បើតាមមើលជាក់ស្ដែងសំរាមនោះគឺគរជាច្រើនថ្ងៃមកហើយ មិនទាន់់ឃើញមានឡានណាមកប្រមូលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Street 92, Phnom Penh, Cambodia

កាកសំណល់រឹង 1 Verified

11:27 Sep 12, 2018

មានកាកសំណល់រឹងជាច្រើនគរលើគ្នាមិនទាន់ឃើញឡានសំរាមណាមកប្រមូលនោះទេ ។ តាមផ្លូវទៅអ៊ីអនទី២ មានច្រើនកន្លែងណាស់ ។ More Information » « Less Information

Street 92, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកនៅលើផ្លូវលេខ៩២ 0 Verified

11:19 Sep 12, 2018

មានជង្ហុកផ្លូវជាច្រើនកន្លែងនៅលើផ្លូវលេខ៩២ ក្នុងភូមិត្រពាំងស្វាយ ។ ការធ្វើដំណើរជួបការលំបាករអិល អ្នករស់នៅទីនោះមានការរអ៊ូរទាំទាក់ទងផ្លូវនេះ ។ More Information » « Less Information

Street 92, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវក្នុងភូមិត្រពាំងស្វាយ

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវក្នុងភូមិត្រពាំងស្វាយ 0 Verified

11:09 Sep 12, 2018

មានជង្ហុកផ្លូវពីរធំៗនៅក្នុងភូមិត្រពាំងស្វាយ ។តាមការរាយការណ៍ក្រោយពីភ្លៀងប៉ុន្មានថ្ងៃធ្វើឱ្យដក់ទឹកនៅលើផ្លូវ ។ ចំណែកការធ្វើដំណើរពិបាកទាំងទៅទាំងមក... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវនៅក្នងភូមិត្រពាំងស្វាយ

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវនៅក្នងភូមិត្រពាំងស្វាយ 0 Verified

11:01 Sep 12, 2018

មានជង្ហុកផ្លូវក្នុងភូមិត្រពាំងស្វាយមួយ ។ សភាពផ្លូវគឺទ្រុឌទ្រោមពិបាកធ្វើដណើរ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវលំមួយ 1 Verified

10:57 Sep 12, 2018

មានគំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវមួយក្នុងភូមិច្រេស ។​ បើតាមមើលជាក់ស្ដែងសភាពសំរាមគឺគរមកជាច្រើនថ្ងៃមកហើយ ។ មិនមានឡានណាមកប្រមូលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

61-80 of 10754 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10754 3.65 86.76%