Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jul 23, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
41-60 of 10422 Reports

គំនរសំរាមនៅក្នុងផ្សារកណ្ដាល 0 Verified

01:24 Jul 16, 2018

នៅចន្លោះពីម៉ោង​ ៥​ ដល់​ ៨យប់ អាជីវករលក់ដូរក្នុងផ្សារកណ្ដាល បានប្រមូលសំរាមមកដាក់ផ្ដុំគ្នា​ ដើម្បីអោយ អ្នកប្រមូលសំរាមមកយក នៅចន្លោះម៉ោង ៩​​ ដល់​... More Information » « Less Information

5 Angkor St. (5), Phnom Penh 12204, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវសម្ដេចប៉ាន(២១៤) 0 Verified

01:23 Jul 16, 2018

គំនរសំរាមដែលទុកចោលហើយគេយកមកចោលនៅមុខសណ្ឋាគាររង់ចាំគេមក ជាធកម្មតាគេតែងតែមកប្រមូលនៅចន្លោះម៉ាង ៩ៈ០០រហូតដល់ម៉ោង១២ៈ០០ ។ More Information » « Less Information

12 Samdach Pan Ave (214), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ តេជោតំឌិន(១៥៤) 0 Verified

01:12 Jul 16, 2018

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវ តេជោតំឌិន (១៥៤)​ មានគំនរសំរាមយ៉ាងធំមួយ ដែលប្រជាពលរដ្ឋ ធ្វើការទុកដាក់មិនបានត្រឹមត្រូវ​​​ ធ្វើអោយរាយប៉ាយ​ពេញផ្លូវ More Information » « Less Information

Khan Daun Penh

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវព្រះនរោត្ដម (៤១) 0 Verified

01:06 Jul 16, 2018

គំនរសំរាមដែលគេយកមកគរដែលនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវព្រះនរោត្ដម(៤១)ដែលមិនមានធុងសំរាមត្រឹមត្រូវធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់ការរស់នៅ ។ ជាពិសេសអ៊ុំដែលគាត់មករើសអេតចាយនៅតាមគំនរនឹងគឺប៉ះពាល់ដល់សុខភាព... More Information » « Less Information

136 Preah Norodom Blvd (41), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវព្រះនរោត្ដម ( ៤១ ) 0 Verified

22:10 Jul 13, 2018

ការគរសំរាមដែលគ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់នៅតាមបណ្ដោយផ្លួវព្រះនរោត្ដមបានជះឥទ្ធិពលយ៉ាងខ្លាំងដល់ការរស់នៅនិងការធ្វើដំណើរជាពីសេសមានធុងសំរាមហើយបែជាមិនដាក់សំរាមនៅក្នុងធុង។ More Information » « Less Information

227 Preah Norodom Blvd (41), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវខេ​មរភូមិន្ទ (១៣០ ) 0 Verified

01:58 Jul 13, 2018

គំនរសំរាមដែលគេប្រមូលរៀងរាល់ថ្ងៃ ហើយមានការសំអាតបានយ៉ាងត្រឹមត្រូវក្រោយពីប្រមូល ប្រជាពលរដ្ឋមានការសប្បាយចិត្ដដែលមានគេមកប្រមូលរាល់ថ្ងៃចឹង ។ More Information » « Less Information

45 Khemarak Phoumin Ave (130), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ ១៤៨ ជិតផ្សារកណ្ដាល 0 Verified

01:55 Jul 13, 2018

គំនរសំរាមដែលគេប្រមូលជារៀងរាល់ថ្ងៃហើយតែងតែសម្អាតបានយ៉ាងល្អ ព្រោះបើមិនសម្អាតទេវានឹងប៉ះពាល់ដល់ការលក់ដូរ និង ការធ្វើដំណើរផងដែរ ។ More Information » « Less Information

12204 Oknha Ouk Lonn St. (148), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវព្រះអង្គអេង 0 Verified

01:50 Jul 13, 2018

គំនរសំរាមដែលគេប្រមូលរាល់ថ្ងៃ ហើយការចោលនេះគឺនៅទល់មុខប្រៃសណីយ៍កម្ពុជា ក្រោយពេលប្រមូលហើយមានការលាងសម្អាតផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Preah Ang Eng St. (13), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវព្រះអង្គអេង ( ១៣ ) 0 Verified

01:42 Jul 13, 2018

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវព្រះអង្គអេងដែលគេប្រមូលជារៀងរាល់ថ្ងៃ និយាយរួមទៅគំនរនោះគឺនៅមុខហាងដែលគេលក់ដូរ ។ ដូច្នេះហើយការប្រមូលគឺត្រូវតែទៀងទាត់បើមិនចឹងទេអាចនឹងប៉ះពាល់ដល់ការរកស៊ី... More Information » « Less Information

Koki Tree Service Apartments, #50-52, 130 Khemarak Phomin, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមម្តុំរ៉ារថភ្លើង 0 Verified

01:21 Jul 13, 2018

នៅខាងក្រោយហ្គាសសាំងតេលា ជិតសួនច្បារព្រះពុទ្ធចេតិយ មានគំនរសំរាម ដែលគេប្រមូលជារៀងរាល់ថ្ងៃ ហើយជាប្រចាំគេតែងតែសំអាតក្រោយពេលប្រមូលហើយ ។ More Information » « Less Information

Street 108, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមទុកចោល ២៣១ st 4B 0 Verified

13:57 Jul 12, 2018

សំរាមដែលមិនបានប្រមូលបានក្លាយជាទីចោលសំរាមយ៉ាងអាណាធិបតេយ្យ ដែលជាហេតុបង្កអោយមានផលពីបាកដល់ការរស់នៅយ៉ាងខ្លាំង។ More Information » « Less Information

231 Street 4B, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយ​ ​ 0 Verified

13:56 Jul 12, 2018

ផ្លូវលំមួយចំនួនតាម​បណ្ដោយផ្លូវវេងស្រេង មានគំនរសំរាមជាច្រើន ដែលមិនសូវមានភ្នាក់ងារខាងប្រមូលសំរាម​ មកប្រមូល​​ និង​ការទុកដាក់សំរាមរបស់ប្រជាពលរដ្ឋមិនមានសណ្ដាប់ធ្នាប់​​។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍លើផ្លូវ ២១៧​​ ចំការដូង 0 Verified

13:55 Jul 12, 2018

ដោយមានការចរាចរណ៍ ធ្វើដំំណើរលើផ្ឡូវចំការដូង​ សំបូរទៅដោយឡានធំៗ ទើបធ្វើអោយផ្ឡូវនេះមានការកកស្ទះជាប្រចាំ More Information » « Less Information

Khan Dangkao

គំនរសំរាម 0 Verified

13:52 Jul 12, 2018

គំនរសំរាមនៅមុខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋតាមផ្លូវតូចៗដែលមិនទាន់បានមកប្រមូល ជាប្រចាំគេប្រមូល២ដងក្នុងមួយសប្ដាហ៍ More Information » « Less Information

Veng Sreng Blvd, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមទុកចោល នៅផ្លូវ 231,4B 0 Verified

13:51 Jul 12, 2018

សំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៣១,៤B ដែលមិនដែលមកយកសោះបានធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថានយ៉ាងខ្លាំង និងការរស់នៅរបស់ប្រជាជននៅទីនោះ ។ More Information » « Less Information

231 Street 4B, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយ​ ​ 0 Verified

13:45 Jul 12, 2018

ត្រង់ចំនុចផ្លូវលំមួយខ្សែ​ ដែលស្ថិតក្នុងភូមិថ្មគោល ខ័ណ្ឌពោធិ៍សែនជ័យ មានគំនរសំរាមជាច្រើន​។ More Information » « Less Information

Khan Por Senchey

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ព្រៃ​ សរ 0 Verified

13:45 Jul 12, 2018

បើតាមអ្នករស់នៅទីនោះបានអោយដឹងថា សំរាមទាំនេះ ៥ថ្ងៃ​ ទៅ មួយសប្ដា្កហ៍ទើបមានឡានអ្នកប្រមូលសំរាមមកយកម្ដង ដែលសំរាមទាំងនេះនៅត្រង់ចំនុចផ្លូវបំបែកជាបួន... More Information » « Less Information

Khan Dangkao

គំនរសំរាមនៅផ្លូវប៉េតុងមួយ 0 Verified

13:41 Jul 12, 2018

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវលំមួយខាងក្រោយព្រលានយន្តហោះ ជាទីតាំងគំនរសំរាមមួយដែលយូរៗខាងក្រុមហ៊ុនមកយកម្ដង ហើយមានការរអ៊ូរពីប្រជាពលរដ្ឋដែលរស់នៅទីនោះ។ More Information » « Less Information

Khan Por Senchey

គំនរសំរាម 0 Verified

13:41 Jul 12, 2018

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវវេងស្រងដែលមិនទាន់បានមកប្រមូល។ More Information » « Less Information

Veng Sreng Blvd, Phnom Penh, Cambodia

ទឹកកខ្វក់ដែលហូរតាមផ្លូវ 81 sony

Categories

Flooding

ទឹកកខ្វក់ដែលហូរតាមផ្លូវ 81 sony 0 Verified

13:24 Jul 12, 2018

ការបង្ហូរទឹិកចេញពីកន្លែងផ្សេងៗហើយហូរកាត់មុខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋតាមផ្លូវលូប្រាំបានបង្កជាក្លិន និងប៉ះពាល់ដល់សុខភាព អ្នកដែលធ្វើដំណើរតាមផ្លូវនោះ។ More Information » « Less Information

St.81 Sony, Phnom Penh, Cambodia

41-60 of 10422 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10422 3.64 86.37%