Showing Reports From Sep 21, 2010 to Mar 19, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 11158 Reports

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវលំ466 1 Verified

08:37 Mar 19, 2019

មានការកកកស្ទះនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ466នៅវេលាម៉ោង​​៨:30ព្រឹកនិងមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

street 466

សំរាមនៅតាមផ្លូវ៣៧១ 0 Verified

21:59 Mar 14, 2019

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ ៣៧១ បើមើលតាមជាក់ស្ដែងសំរាមគឺនៅជាច្រើនថង់ ខាងក្រុមហ៊ុនប្រមូលមិនទាន់អស់ ។ More Information » « Less Information

Street 371, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមនៅក្នុងភូ​មិត្នោតជ្រុំ 0 Verified

21:27 Mar 14, 2019

សំរាមនៅក្នុងភូមិត្នោតជ្រុំ ស្ថិតក្នុងខណ្ឌមានជ័យ ។​ សំរាមនោះគឺនៅរាយប៉ាយពេញផ្លូវ មិនឃើញប្រជាពលរដ្ឋ អាជ្ញាធរ និងអ្នកប្រមូលសំរាម មានការយកចិត្ដទុកដាក់... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាម 0 Verified

21:23 Mar 14, 2019

មានគំនរសំរាមនៅម្ដុំសង្កាត់ស្ទឹងមានជ័យនិងសំរាមរាយប៉ាយ ។ More Information » « Less Information

ម្ដុំស្ទឹងមានជ័យ

សំរាមនៅក្នុងភូមិចំរើនផល 0 Verified

21:22 Mar 14, 2019

សំរាមនៅគរចោលនៅលើដីទំនេរមួយ ហើយប្រជាពលរដ្ឋនៅទីនោះមិនទាន់សកម្មភាពណាមួយចាត់ការទៅលើសំរាមនោះទេគឺទុកចោលតែម្ដង ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិត្នោតជ្រំ 0 Verified

21:20 Mar 14, 2019

គំនរសំរាមដែលគរទុកចោល ហើយមានកន្លែងខ្លះឆេះអស់ កន្លែងខ្លះទៀតនៅ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

សំរាម 0 Verified

21:19 Mar 14, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំនិងនៅម្ដំស្ទឹងមានជ័យ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំស្ទឹងមានជ័យ

សំរាមនៅម្ដំស្ទឹងមានជ័យ 0 Verified

21:16 Mar 14, 2019

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំនិងនៅម្ដុំស្ទឹងមានជ័យ ហើយ​មិនទាន់មានក្រុមហ៊ុនណាមកប្រមូលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

ម្ដំស្ទឹងមានជ័យ

ផ្លូវខូច

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច 0 Verified

21:09 Mar 14, 2019

ផ្លូវមួយខ្សែនៅក្នុងភូមិចំរើនផល រងការខូចខាតធ្វើអោយដំណើរជារៀងរាល់របស់ប្រជាពលរដ្ឋជួបការលំេបាកហើយអាចបង្កជាបញ្ហាផ្សេងៗ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងសង្កាត់បឹងទំពន់ 0 Verified

13:17 Mar 12, 2019

មានគំនរសំរាមនៅក្នុងសង្កាត់បឹងទំពន់ ។ បើមើលតាមជាក់ស្ដែងសំរាមនោះមិនទាន់មានឃើញុខាងក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Street 69BT, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវ​ ៣៩BT 0 Verified

11:55 Mar 12, 2019

ផ្លូវមួយ​នៅក្នុងសង្កាត់បឹងទំពន់ មានការខូតខាតនិងពិបាកធ្វើដំណើរ ។​ More Information » « Less Information

Street 39BT, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ១១៣ 2 Verified

11:43 Mar 12, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើចិញ្ចើមផ្លូវរាយប៉ាយនិងនៅម្ដុំផ្លូវ១១៣ ។ More Information » « Less Information

street 113

ជង្ហុកផ្លូវ ៣៣ BT ចូលទៅវត្ដសន្សំកុសល

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវ ៣៣ BT ចូលទៅវត្ដសន្សំកុសល 0 Verified

11:40 Mar 12, 2019

នៅតាមផ្លូវចូលវត្ដសន្សំកុសលមានជង្ហុកផ្លូវតូចមួយ ធ្វើឱ្យរាំងស្ទះដល់ការធ្វើដំណើរ ពិបាកអាចបង្កជាគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Street 33BT, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវ ៣៣ BT ចូលទៅវត្ដសន្សំកុសល

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវ ៣៣ BT ចូលទៅវត្ដសន្សំកុសល 0 Verified

11:40 Mar 12, 2019

នៅតាមផ្លូវចូលវត្ដសន្សំកុសលមានជង្ហុកផ្លូវតូចមួយ ធ្វើឱ្យរាំងស្ទះដល់ការធ្វើដំណើរ ពិបាកអាចបង្កជាគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Street 33BT, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវ២៧១ 0 Verified

08:27 Mar 12, 2019

មានការកកកស្ទះនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២៧១នៅវេលាម៉ោង​​៨ព្រឹកនិងមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ។ More Information » « Less Information

២៧១

គ្រោះថ្នាក់ចរាចណ៍នៅលើមហាវិថីឈ្នះឈ្នះ 0 Verified

17:16 Mar 08, 2019

បង្ករឡើងដោយឡានដឹកដីបុករះពីក្រោយបណ្តាលឱ្យខូចរថយន្ត៦ប្រាំ៧គ្រឿង ។ម្យ៉ាងទៀតផ្លូវកន្លៃងគ្រោះនេះចងងៀតដោយសាអ្នកបះកង់ឡានយកផ្លូវធ្វើអជីវកម្ម។ More Information » « Less Information

មហាថិឈ្នះឈ្នះ

ការកកស្ទះចរាចរណ៍ 0 Verified

08:23 Mar 07, 2019

ការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ៤៣០កែងនិងផ្លូវ១៩៩កើតមានឡើងស្ទើជារៀងរាល់ថ្ងៃ​​ ។ More Information » « Less Information

street 430

ការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅម្ដំបាក់ទូក 0 Verified

18:37 Mar 06, 2019

ការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅម្ដុំបាក់ទូក កើតមានឡើងស្ទើជារៀងរាល់ថ្ងៃ ដោយសារការយកចិញ្ចើមផ្លូវជាកន្លែងចតម៉ូតូឡាន និង លក់លូយចេញមកក្រៅ។ More Information » « Less Information

ម្ដំបាក់ទូក

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវ២១៧ 0 Verified

09:02 Mar 06, 2019

មានការស្ទះចរាចរណ៍នៅម្ដំផ្លូវ២១៧និងឲមានផលវិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមក ។ More Information » « Less Information

street 217

មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ 0 Verified

08:33 Mar 06, 2019

មានការស្ទះចរាចរណ៍នៅម្ដំផ្លូវ៤៣០និងឲមានផលវិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមក ។ More Information » « Less Information

Street 430

1-20 of 11158 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11158 3.6 87.24%