Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jan 28, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
101-120 of 11163 Reports

ផ្លុវខូចនៅតាមផ្លូវចូលទល់មុខ CTN 0 Verified

13:57 Jan 31, 2019

មានផ្លូវខូចមួយស្ថិតនៅគីឡូម៉ែត្រលេខ៦ ដែលធ្វើអោយការធ្វើដំណើរពិបាក ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវ 0 Verified

13:46 Jan 31, 2019

នៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវជិតវត្ដទួលអស់លោក មានគំនរសំរាមដែលនៅរាយបា៉យក្បែរផ្លូវដែលកំពុងធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅទល់មុខសាលា AUPP 0 Verified

13:38 Jan 31, 2019

គំនរសំរាមមួយនៅទល់មុខសាលា AUPP ។ ថែមលើសពីនេះមានដាក់ផ្លាកបំរាមទៀត ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវ 0 Verified

13:28 Jan 31, 2019

មានគំនរសំរាមមួយនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវបេតុងនៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវ ។នៅទីនោះបើតាមមើលជាក់ស្ដែងគឺមិនមានឡានទៅប្រមូលនោះជាហេតុធ្វើឱ្យប្រជាពលរដ្ឋនៅតំបន់នោះនាំគ្នាដុតចោល... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិទួលថ្ងាន់ 0 Verified

13:17 Jan 31, 2019

មានទីតាំងគរសំរាមមួយនៅជិតផ្លូវជាសុផារ៉ាដែលមានសំរាមច្រើន ដែលប្រជាពលរដ្ឋយកមកចោលនៅតំបន់នោះ ។ ហើយមិនឃើញមានឡានដឹកសំរាមមកប្រមូលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងតំបន់បឹងកក់ 0 Verified

13:05 Jan 31, 2019

នៅព្រឹកនេះមានគំនរសំរាមមួយដែលមិនទាន់មានឡានសំរាមមកប្រមូលនោះទេ ។ កន្លែងផ្សេងទៀតមានសំរាមរាយប៉ាយពេញផ្លូវប៉ះពាល់ដល់អ្នកធ្វើដំណើរផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវខូច 0 Verified

09:03 Jan 31, 2019

​ មានជង្ហុកដែលពិបាកធ្វើដំណើរ និងខូចខាតផ្លូវ កាន់តែធ្ងន់ន)នៅម្ដុំវិទ្យាល័យចតុមុខ ហើយក៏អាចបង្កគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

ម្ដុំវិទ្យាល័យចតុមុខ

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លុ២៧១ 0 Verified

08:40 Jan 30, 2019

មានការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលេខ២៧១នៅម្ដុំស្ពានស្ទឹងមានជ័យធ្វើអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ​ ។ More Information » « Less Information

២៧១

លូខូចនៅផ្លូវលំជបាប់នឹងផ្លូវ60mសង្កាត់ចាក់អង្រែលើម្តុំតារាងបាល់

Categories

Pothole

លូខូចនៅផ្លូវលំជបាប់នឹងផ្លូវ60mសង្កាត់ចាក់អង្រែលើម្តុំតារាងបាល់ 0 Verified

21:57 Jan 29, 2019

លូមួយខ្សែបានខូចនៅសហគមនព្រែកតាគង់ សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ ខណ្ឌមានជយ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមនៅជិតសួនកាណាឌីយ៉ា 0 Verified

15:34 Jan 29, 2019

ព្រឹកនេះនៅតាមផ្លូវលំមួយនៅជិតសួនកាណាឌីយ៉ាមានសំរាមដែលមិនទាន់ឃើញខាងក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលនោះឡើយ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវនៅជិតសួនឧស្សាហកម្មកាណាឌីយ៉ា

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវនៅជិតសួនឧស្សាហកម្មកាណាឌីយ៉ា 0 Verified

15:18 Jan 29, 2019

ជង្ហុកនេះធ្វើឱ្យអ្នកធ្វើដំណើរតាមនោះពិបាក និងប៉ះពាល់ដល់ការស់នៅរបស់ប្រជាពលរដ្ឋផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្រោយព្រលានយន្ដហោះ 0 Verified

14:50 Jan 29, 2019

នៅក្នុងសង្កាត់ចោមចៅមានគំនរសំរាមដែលមិនទាន់មានឡានមកប្រមូល ។ហើយមានច្រើនកន្លែងនៅក្នុងសង្កាត់នេះផងដែរ។ More Information » « Less Information

Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិថ្មគោល 0 Verified

14:32 Jan 29, 2019

នៅក្នុងភូមិថ្មគោលនៅតាមផ្លូវមានគំនរសំរាមដែលមិនទាន់មកប្រមូល ។ នៅតំបន់នោះជាទីប្រជុំជនទៀតការរស់នៅរបស់ប្រជាជននៅមានកំរិតមិនសូវយល់ដឹងនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិត្រពាំងចេក 0 Verified

14:13 Jan 29, 2019

នៅតាមផ្លូវបេតុងមួយក្នុងភូមិត្រពាំងចេក សង្កាត់ព្រៃស មានសំរាមមួយគំនរដែលមិនទាន់ឃើញមានការចាត់វិធានការណាមួយចំពោះសំរាមនេះទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិទួលពង្រ 0 Verified

13:53 Jan 29, 2019

មានគំនរសំរាមនៅក្នុងតាមផ្លូវលំមួយក្នុងភូមិទួលពង្រ។ ការប្រមូលសំរាមសព្វថ្ងៃនៅភាពយឺតយ៉ាវធ្វើអោយកន្លែងខ្លះត្រូវដុតចោលនៅតាមផ្លូវធ្វើឱ្យខូចសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង More Information » « Less Information

Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិទួលពង្រ 0 Verified

13:39 Jan 29, 2019

នៅក្នុងភូមិទួលពង្រមានគំនរសំរាមមួយធំដែលមិនទាន់មានឃើញឡានមកប្រមូលមិនទាន់ឃើញុនោះទេ ៕ More Information » « Less Information

Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវជង្ហុក 1 Verified

08:16 Jan 29, 2019

មានផ្លូវជង្ហុកនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលេខ២១៧នៅម្ដុំស្ពានអាកាសស្ទឹងមានជ័យធ្វើអោយមានផលប៉ះពាល់ដល់អ្នកធ្វើដំណើរ More Information » « Less Information

២១៧

គំនរសំរាមទុកចោរាយប៉ាយ 1 Verified

13:25 Jan 24, 2019

មានគំនរសំរាមនៅក្បែផ្ទះសហគមន៍និងមានទឹកដក់ធ្វើអោយមានផលប៉ះពាល់និងអាចបង្ករជាមេរោគជាដើមទីតាំងនៅម្ដុំសង្កាត់ចាក់អង្រែលើ​ ។ More Information » « Less Information

ចាក់អង្រែលើ

គំនរសំរាម

Categories

គំនរសំរាម 0 Verified

08:09 Jan 24, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើដងផ្លូវជាតិ​លេខ៥បើតាមមើលទៅសំរាមទុកចោលឡើងច្រើនមិនស្រូវមានក្រុមហ៊ុនមកយក​​ ។ More Information » « Less Information

street 5

គំនសំរាមតាមផ្លូវ60m 0 Verified

19:12 Jan 23, 2019

គំនសំរាមនៅតាមផ្លូវ60mសង្កាត់ចាក់អង្រែលើគ្មានឡានស៊ិនទ្រីមកប្រមូលទេ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

101-120 of 11163 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11163 3.27 87.23%