Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jun 24, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
81-100 of 11211 Reports

គំនរសំរាម 0 Verified

16:20 Feb 21, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើចិញ្ចើមផ្លូវលំនៅម្ដំផ្លូវភ្នំពេញថ្មី More Information » « Less Information

ម្ដុំភ្នំពេញថ្មី

គំនរសំរាម 1 Verified

16:06 Feb 21, 2019

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ១០០៣និងប្រភេទសំរាមរាយប៉ាយនិងមើលទៅធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់សណ្ដាប់ធ្នាប់ ។ More Information » « Less Information

street 1003

ផ្លូវខូច​ (៦២) 0 Verified

15:49 Feb 21, 2019

មានផ្លូវខូចនិងពិបាកធ្វើដំណើរនិងមានទីតាំងនៅលើ់ផ្លូវ៦២ More Information » « Less Information

street 62

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ (១០៣) 0 Verified

15:40 Feb 21, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ១០៣និងវាបង្ករឲមានក្លិនប៉ះពាល់ដល់ប្រជាពលរដ្ឋ ។ More Information » « Less Information

១០៣

គំនរសំរាមនៅក្រោមស្ពានច្បារអំពៅ 3 Verified

14:27 Feb 21, 2019

នៅក្រោមស្ពានច្បារអំពៅមានគំនរសំរាមធំមួយ។​ សំរាមនោះមិនទាន់មានអ្នកមកប្រមូលនោះទេនៅគរចោលតាមផ្លូវ ស្ទះក៏ស្ទះ ស្អុយ ។ សូមអាជ្ញាធរជួយដោះស្រាយទៅលើបញ្ហានេះផង... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ២៧១ 0 Verified

13:58 Feb 21, 2019

នៅលើផ្លូវ២៧១ មានគំន​រសំរាម​​ដែលឡាន​មិនទាន់មកប្រមូល ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវនៅម្ដុំផ្សារសុវណ្ណា

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវនៅម្ដុំផ្សារសុវណ្ណា 1 Verified

13:52 Feb 21, 2019

មានជង្ហុកផ្លូវ Topaz Street ធ្វើអោយការធ្វើដំណើរពិបាក ។ More Information » « Less Information

Topaz Street, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមនៅសហគមន៍ត្រពាំងរាំង 0 Verified

22:52 Feb 20, 2019

មានសំរាមនៅលើផ្លូវលំនៅផ្ទះសហគមន៍និងធ្វើមានផលប៉ះពាល់ដល់សុខភាពប្រជាពលរដក្នុងសហគមន៍ត្រពាំងរាំងផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅលើផ្លូវមហាវិថីឈ្នះឈ្នះ 0 Verified

14:17 Feb 20, 2019

បង្កឡើងដោយរថយន្ដដឹកដីដូចគ្នា។បណ្ដាលមកពីអ្នកបើកបរមិនគោរពច្បាប់ចរាចណ៍បានទៅបុកគូថរថយន្ដនៅខាងមុខ។ More Information » « Less Information

TomnubKobSrov Street, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមរាយប៉ាយនៅផ្លូវលំរោងចក្រតាកហ្វាត 0 Verified

13:14 Feb 18, 2019

សំរាមរាយប៉ាយនៅផ្លូវលំរោងចក្រតាកហ្វាតសង្កាត់ចាក់អង្រែលើ ខណ្ឌមានជ័យ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវវេងស្រេង 1 Verified

08:42 Feb 18, 2019

នៅវេលាម៉ោង 9:30 មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវវេងស្រេង ។ នៅពេលនេះកំពុងតែស្ទះខ្លាំងមិនទាន់ចេញផុតនោះទេ ។ More Information » « Less Information

VengSreng Street, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមក្នុងខណ្ឌសែនសុខ 0 Verified

16:36 Feb 15, 2019

មានគំនរសំរាមតូចមួយនៅក្នុងខណ្ឌសែនសុខដែលទុកចោលមិនមានអ្នកណាអើពើំនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមនៅក្នុងទឹកស្រះ ក្នុងខណ្ឌសែនសុខ 0 Verified

16:21 Feb 15, 2019

នៅក្នុងខណ្ឌសែនសុខមានគំំនរសំរាមមួយកន្លែងក្បែរស្រះទឹក ។ ចំនែកឯការរស់នៅទីនោះប្រជាពលរដ្ឋគាត់មិនបានគិតគូរទៅលើរឿងនេះទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវខូចលេខ៥៨p 1 Verified

16:08 Feb 15, 2019

នៅតាមផ្លូវ៥៨P មានផ្លូវខូចជាច្រើនកន្លែង។ បើតាមមើលសភាពផ្លូវនេះគឺខូចយូរហើយ មិនដែលឃើញមានការជួសជុលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Street 58P, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវខូចនៅតាមផ្លូវបេតុងមួយក្បែរផ្លូវម៉ៃដា 0 Verified

15:58 Feb 15, 2019

នៅតាមផ្លូវបេតុងនេះមានផ្លូវខូចធំមួយដែលធ្វើអោយការធ្វើដំណើរពិបាក ហើយអាចមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍ថែមទៀត ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

មានការកកស្ទះ​ 8 Verified

13:11 Feb 15, 2019

មានការកកស្ទះនៅលើផ្លូវព្រះមុនីវង្សនិងធ្វើឲមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

ព្រះមុនីវង្ស

សំរាមនៅតាមផ្លូវ60mជាប់នឹងតារាងបាល់ 0 Verified

22:48 Feb 14, 2019

គុំនសំរាមតាមផ្លូវ60mជាប់តារាងបាល់សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមនៅជិតផ្លូវចម្រុះជ្រូក60m 0 Verified

22:21 Feb 14, 2019

ដឹងព័ត៍មានមកពីប្រជាពលរដ្ធនៅតំបន់នោះ តាមការឃេីងសំរាមនេះជិតមួយខែហេីយមិនមានឡានសំរាមមកដល់ឡេីយ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមនៅជិតផ្លូវ៦០ ម៉ែត្រ 1 Verified

09:08 Feb 14, 2019

មានគំនរសំរាមនៅជិតផ្លូវ៦០ម៉ែត្រ ។​ ពត៌មាននេះបើតាមអ្នករស់នៅទីនោះបានអោយដឹងថាសំរាមនោះមិនទាន់មានឃើញខាងក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលនៅឡើយទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ៦ 0 Verified

08:54 Feb 14, 2019

មានសំរាមជា​ច្រើននៅរាយប៉ាយពីមិខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋប៉ុន្តែផ្លូវគេកំពុងតែអភិវឌ្ឍឡានយកសំរាមមិនអាចចូលទៅយកបាន​​​​ ។ More Information » « Less Information

street 6

81-100 of 11211 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11211 3.13 86.99%