Showing Reports From Sep 21, 2010 to Feb 13, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
141-160 of 11165 Reports

គំនរសំរាម

Categories

គំនរសំរាម 0 Verified

10:25 Jan 10, 2019

មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់របស់អ្នកដែលរស់នៅក្នុងតំបន់នោះ និងការប្រមូលយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំនៅក្នុងភូមិបូរី១០០ខ្នង

ផ្លូវខូច(៣៧១)

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច(៣៧១) 0 Verified

09:45 Jan 10, 2019

មានផ្លូវខូចមួយកន្លែងធ្វើឲប្រជាពលរដ្ឋមានការពិបាកធ្វើដំណើរ More Information » « Less Information

៣៧១

គំនរសំរាម 0 Verified

09:25 Jan 10, 2019

មានគំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ នៅក្បែវិទ្យាល័យជាសុីមសាម្គីវាធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរា​ចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សី 0 Verified

08:27 Jan 09, 2019

នៅថ្ងៃពុធមានការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សីបណ្ដាលអោយខាតពេលវេលា និងពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Street 11, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២១៧ 0 Verified

08:21 Jan 09, 2019

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២១៧ ធ្វើអោយពិបាកក្នុង​ការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមកនឹងខាតពេលវេលា More Information » « Less Information

២១៧

ស្ទះចរាចរណ៍នៅម្ដុំមន្ទីរពេទ្យរូស្សី 0 Verified

08:17 Jan 09, 2019

ព្រឹកមានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅជិតមន្ទីរពេទ្យរូស្សី ។ ការធ្វើដំណើររបស់ប្រជាពលរដ្ឋមានការកើនឡើងបណ្ដាលអោយស្ទះនៅទីនោះ​។ More Information » « Less Information

Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

កកស្ទះចរាចរណ៍ 0 Verified

19:09 Jan 04, 2019

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវសហព័ន្ធរុស្ស៊ីមានការកកស្ទះធ្វើអោយពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៏ 5 Verified

19:55 Jan 03, 2019

ឡានវាជ្រុលទៅបុកម៉ូតូនៅខាងផ្លូវនៅខណ្ឌច្បារអំពៅផ្លូវ៣៦៩ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្តោយផ្លូវ ៦១៦ ​ 0 Verified

20:42 Dec 30, 2018

សំរាម​ចោល​យ៉ាង​អនាធិបតេយ្យ​ នៅតាមបណ្តោយផ្លូវ ៦១៦ កាច់ជ្រុងផ្លូវ ១៣២។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

សំរាម​មិន​បាន​ប្រមូល​ 0 Verified

17:20 Dec 29, 2018

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវព្រះអង្គឌួង មានសំរាមជាច្រើនដែលក្រុមហ៊ុន​មិន​បានមក​ប្រមូល​។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

សំរាម​មិន​បាន​ប្រមូល 0 Verified

14:15 Dec 29, 2018

សំរាម​មិន​បាន​ប្រមូល​នៅតាមបណ្តោយផ្លូវ ប៉ាស្ទ័រ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរ​សំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 1 Verified

23:17 Dec 27, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១ជិតកាកបាតក្រហម មានគំនរសំរាមដែលធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និងបរិយាកាស ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សី 0 Verified

19:55 Dec 25, 2018

លើផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សី មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ មុនីរ៉េត 0 Verified

08:14 Dec 25, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២១៧ មានការកកស្ទះចរាចណ៍ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២១៧

កកស្ទះចរាចរណ៍ ផ្លូវ ២៧១ 1 Verified

08:23 Dec 20, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១​មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា​។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៧១​

ជង្ហុកតាមផ្លូវ កម្ពុជាក្រោម ១២៨

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ កម្ពុជាក្រោម ១២៨ 0 Verified

11:06 Dec 19, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២១៨​ មានជង្ហុកដែលជាហេតុនាំអោយខូចខាតផ្លូវ និងបង្កគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២១៨

ផ្លូវខូចលើផ្លូវ ២១៨

Categories

Pothole

ផ្លូវខូចលើផ្លូវ ២១៨ 0 Verified

22:15 Dec 18, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២១៨ មានការខូចផ្លូវយ៉ាងធ្ងន់ធ្ងរ​ ដែលជាហេតុធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងអាចបង្កអោយមានគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៤ 0 Verified

21:57 Dec 18, 2018

នៅលើផ្លូវលំ៤៤សង្កាត់ទឹកថ្លាខណ្ឌសែនសុខ មានគំនរសំរាមដែលជាហេតុនាំអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និងសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង៕ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ៤៦២

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ៤៦២ 0 Verified

18:02 Dec 17, 2018

នៅលើផ្លូវ៤៦២បឹងត្របែក មានជង្ហុកដែលជាហេតុនាំអោយមានការខូចខាតផ្លូវ និងអាចបង្កអោយគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ហាមចោលសម្រាម 0 Verified

19:46 Dec 15, 2018

ទីតាំងនៅាមបណ្តោយផ្លូវ​ ២១៧​ ,​បម្រាមហាមចោលសម្រាមប៉ុន្តែប្រជាជននៅតែចោលសម្រាមដដឺល More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

141-160 of 11165 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11165 3.24 87.22%