Showing Reports From Sep 21, 2010 to May 06, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
41-60 of 11162 Reports

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រ 0 Verified

16:45 Feb 27, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាពប្រជាពលរដ្ឋ​​​ជាពិសេសកូនក្មេងតូចៗ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅម្ដំភូមិគោកជំបក់ 0 Verified

16:36 Feb 27, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំក្នុងភូមិគោកចំបក់មានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាពប្រជាពលរដ្ឋ​ ។ More Information » « Less Information

ភូមិគោកចំបក់

ទឹកលិចនៅសហគមន៍ព្រែកតាគង់ជាប់ផ្លូវ60m

Categories

Pothole

ទឹកលិចនៅសហគមន៍ព្រែកតាគង់ជាប់ផ្លូវ60m 0 Verified

21:24 Feb 25, 2019

ទឹកលិចនៅសហគមន៍ព្រែកតាគង់60mជាប់នឹងតារាងបាល់សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ ខណ្ឌមានជ័យ More Information » « Less Information

60 m Community, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២០០៤ 0 Verified

08:25 Feb 22, 2019

មានការកកស្ទះចរាចរណ៏នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២០០៤និងមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមកនិងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Street 2004, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាបណ្ដោយផ្លូវវេងស្រេង 0 Verified

08:14 Feb 22, 2019

មានការកកស្ទះចរាចរណ៏នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវវេងស្រេងនិងមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមករបស់ប្រជាពលរដ្ឋ ។ More Information » « Less Information

Steet veng sreng

គំនរសំរាម 0 Verified

16:31 Feb 21, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ១០០៣ More Information » « Less Information

Street 1003

គំនរសំរាម 0 Verified

16:20 Feb 21, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើចិញ្ចើមផ្លូវលំនៅម្ដំផ្លូវភ្នំពេញថ្មី More Information » « Less Information

ម្ដុំភ្នំពេញថ្មី

គំនរសំរាម 1 Verified

16:06 Feb 21, 2019

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ១០០៣និងប្រភេទសំរាមរាយប៉ាយនិងមើលទៅធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់សណ្ដាប់ធ្នាប់ ។ More Information » « Less Information

street 1003

ផ្លូវខូច​ (៦២) 0 Verified

15:49 Feb 21, 2019

មានផ្លូវខូចនិងពិបាកធ្វើដំណើរនិងមានទីតាំងនៅលើ់ផ្លូវ៦២ More Information » « Less Information

street 62

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ (១០៣) 0 Verified

15:40 Feb 21, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ១០៣និងវាបង្ករឲមានក្លិនប៉ះពាល់ដល់ប្រជាពលរដ្ឋ ។ More Information » « Less Information

១០៣

គំនរសំរាមនៅក្រោមស្ពានច្បារអំពៅ 3 Verified

14:27 Feb 21, 2019

នៅក្រោមស្ពានច្បារអំពៅមានគំនរសំរាមធំមួយ។​ សំរាមនោះមិនទាន់មានអ្នកមកប្រមូលនោះទេនៅគរចោលតាមផ្លូវ ស្ទះក៏ស្ទះ ស្អុយ ។ សូមអាជ្ញាធរជួយដោះស្រាយទៅលើបញ្ហានេះផង... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ២៧១ 0 Verified

13:58 Feb 21, 2019

នៅលើផ្លូវ២៧១ មានគំន​រសំរាម​​ដែលឡាន​មិនទាន់មកប្រមូល ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវនៅម្ដុំផ្សារសុវណ្ណា

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវនៅម្ដុំផ្សារសុវណ្ណា 1 Verified

13:52 Feb 21, 2019

មានជង្ហុកផ្លូវ Topaz Street ធ្វើអោយការធ្វើដំណើរពិបាក ។ More Information » « Less Information

Topaz Street, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមនៅសហគមន៍ត្រពាំងរាំង 0 Verified

22:52 Feb 20, 2019

មានសំរាមនៅលើផ្លូវលំនៅផ្ទះសហគមន៍និងធ្វើមានផលប៉ះពាល់ដល់សុខភាពប្រជាពលរដក្នុងសហគមន៍ត្រពាំងរាំងផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅលើផ្លូវមហាវិថីឈ្នះឈ្នះ 0 Verified

14:17 Feb 20, 2019

បង្កឡើងដោយរថយន្ដដឹកដីដូចគ្នា។បណ្ដាលមកពីអ្នកបើកបរមិនគោរពច្បាប់ចរាចណ៍បានទៅបុកគូថរថយន្ដនៅខាងមុខ។ More Information » « Less Information

TomnubKobSrov Street, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមរាយប៉ាយនៅផ្លូវលំរោងចក្រតាកហ្វាត 0 Verified

13:14 Feb 18, 2019

សំរាមរាយប៉ាយនៅផ្លូវលំរោងចក្រតាកហ្វាតសង្កាត់ចាក់អង្រែលើ ខណ្ឌមានជ័យ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវវេងស្រេង 1 Verified

08:42 Feb 18, 2019

នៅវេលាម៉ោង 9:30 មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវវេងស្រេង ។ នៅពេលនេះកំពុងតែស្ទះខ្លាំងមិនទាន់ចេញផុតនោះទេ ។ More Information » « Less Information

VengSreng Street, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមក្នុងខណ្ឌសែនសុខ 0 Verified

16:36 Feb 15, 2019

មានគំនរសំរាមតូចមួយនៅក្នុងខណ្ឌសែនសុខដែលទុកចោលមិនមានអ្នកណាអើពើំនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមនៅក្នុងទឹកស្រះ ក្នុងខណ្ឌសែនសុខ 0 Verified

16:21 Feb 15, 2019

នៅក្នុងខណ្ឌសែនសុខមានគំំនរសំរាមមួយកន្លែងក្បែរស្រះទឹក ។ ចំនែកឯការរស់នៅទីនោះប្រជាពលរដ្ឋគាត់មិនបានគិតគូរទៅលើរឿងនេះទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវខូចលេខ៥៨p 0 Verified

16:08 Feb 15, 2019

នៅតាមផ្លូវ៥៨P មានផ្លូវខូចជាច្រើនកន្លែង។ បើតាមមើលសភាពផ្លូវនេះគឺខូចយូរហើយ មិនដែលឃើញមានការជួសជុលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Street 58P, Phnom Penh, Cambodia

41-60 of 11162 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11162 3.27 87.22%