Showing Reports From Sep 21, 2010 to Dec 07, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 10973 Reports

ស្ទះ​ចរាចរណ៍​លើផ្លូវ សហព័ន្ធរុស្ស៊ី 0 Verified

19:46 Dec 07, 2018

នៅ​លើ​ផ្លូវ​សហព័ន្ធ​រុស្ស៊ី​ចាប់​ពី​ស្ពាន​អាកាស​ទឹក​ថ្លា​ ដល់​ ស្ពាន​ប្រាំ​ពីរ​មករា​ ​ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរនិងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍ផ្លូវ ម៉ៅសេទុង 0 Verified

19:59 Dec 06, 2018

នៅលើផ្លូវមៅសេទុងមុខអាគារមិតហ្វូន មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ៧២១ 0 Verified

19:34 Dec 05, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១ម្តុំមុខសាលាមេគង្គកម្ពុជា មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា​ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០២ 0 Verified

19:26 Dec 05, 2018

នៅលើផ្លូវ២០០២មានគំនរសំរាម ដែលជាការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវ និងការមិនចុះប្រមូលអោយទៀងពេលរបស់ក្រុមហ៊ុន ។​ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ១៦៣

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ១៦៣ 0 Verified

14:46 Dec 05, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៦៣​ មានជង្ហុកដែលពិបាកធ្វើដំណើរ និងខូចខាតផ្លូវ កាន់តែធ្ងន់ ហើយក៏អាចបង្កគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ១៦៣

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ ៤៣០ 0 Verified

09:00 Dec 05, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣០​មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលផ្លូវនោះ តូចចង្អៀត និង ខ្វះភ្លើងស្ដុប ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៤៣០

កកស្ទះចរាចរណ៍ ផ្លូវ ១៩៩ 0 Verified

08:46 Dec 05, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៩៩ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ១៩៩

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

08:26 Dec 05, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១​ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៧១​

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ១៤B 0 Verified

19:29 Dec 04, 2018

នៅលើផ្លូវ១៤Bភូមិទឹកថ្លា សង្កាត់ទឹកថ្លា ខណ្ឌសែនសុខមានគំនរសំរាមមួួយធំ ។ បើតាមមើលសភាពសំរាមគឺច្រើនថ្ងៃមកហើយមិនទាន់ឃើញមានឡានមកប្រមូលនោះឡើយ ។ More Information » « Less Information

Street 14B, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០២ 0 Verified

19:23 Dec 04, 2018

នៅលើផ្លូវ២០០២ មានគំនរសំរាមដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកអោយបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលអោយបានទៀងពេលរបស់កក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២៧១ 0 Verified

08:24 Dec 04, 2018

ព្រឺកនេះមានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២៧១ ។ ការធ្វើដំណើរនៅលើផ្លូវនេះគឺពិបាកជារៀងរាល់ថ្ងៃ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ម៉ៅសេទុង 0 Verified

20:17 Dec 03, 2018

នៅលើផ្លូវម៉ៅសេទុងមុខអាគាហេងអាស៊ី មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ដែលជាហេតុនាំអោយមានការ ពិបាកធ្វើដំណើរ និងពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ជិត​រង្វង់​មូល​ទួលគោក​ 0 Verified

15:26 Dec 03, 2018

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ជិត​រង្វង់​មូល​ទួលគោក​ ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិ ទឹកថ្លា 0 Verified

17:41 Dec 01, 2018

នៅផ្លូវលំk4A ភូមិទឹកថ្លា ខណ្ឌសែនសុខមានគំនរសំរាមធំមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការមិនប្រមូលអោយបានទៀងទាត់របស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវសហព័ន្ធរុស្ស៊ី ជិតព្រលានយន្តហោះ 1 Verified

22:02 Nov 30, 2018

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវសហព័ន្ធរុស្ស៊ី ជិតព្រលានយន្តហោះ​ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេល។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ស្ទះផ្លូវលើផ្លូវនរោត្តម (41) 1 Verified

20:21 Nov 29, 2018

លើផ្លូវនរោត្តមមុខគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា មានករណីស្ទះចរា​ចរណ៍មួយ។​ការធ្វើដំណើរគឺពិបាកនិងខាតពេលវេលាទៀត ។ More Information » « Less Information

Street 41, Phnom Penh, Cambodia

កកស្ចះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ ម៉ៅសេទុង 0 Verified

20:07 Nov 29, 2018

នៅលើផ្លូវម៉ៅសេទុង មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា​៕ More Information » « Less Information

Street 245, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកនៅផ្លូវ ២៧១

Categories

Pothole

ជង្ហុកនៅផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

20:10 Nov 28, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១ច្រកចូលផ្សារសុវណ្ណាច្រកទីមួយ មានជង្ហុកផ្លូវដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងអាចបង្កអោយមានគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

19:29 Nov 28, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១មុខសាលាវិទ្យាល័ជាស៊ីមសាមគី្គ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ដែលជាហេតុនាំអោយធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា​៕ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

សំរាមនៅលើផ្លូវ២០០២ 0 Verified

18:54 Nov 28, 2018

នៅលើផ្លូវ២០០២ជាប់នឹងរបងសាលាបឋមសិក្សាយ៉ាម៉ាប៊ីកូមានគំនរសំរាមមួយធំ ។ បើតាមមើលជាក់ស្ដែងសំរាមនោះគឺគរច្រើនថ្ងៃមកហើយមិនទាន់ឃើញមានឡានមកប្រមូលនោះទេ។ More Information » « Less Information

Street 2002, Phnom Penh, Cambodia

1-20 of 10973 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10973 3.65 87.02%