Showing Reports From Sep 21, 2010 to Mar 17, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
101-120 of 11181 Reports

គំនរសំរាម 0 Verified

13:25 Feb 06, 2019

មានគំនរសំរាមរាយប៉ាយនៅម្ដុំផ្លូវលំសង្កាត់និរោធ​ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំ

គំនរសំរាមនៅក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ 0 Verified

13:13 Feb 06, 2019

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយស្ថិតក្នុងសង្កាត់និរោធមានគំនរសំរាមធំមួយដែលគេទុកចោល ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាម 0 Verified

13:12 Feb 06, 2019

មានគំនរសមរាមនៅល់ើផ្លូវ១០៩ក្នុងសង្កាត់មនោរម្យនិងធ្វើអោយមានផលប៉ះពាល់ដល់ប្រជាពលរដ្ឋអំពីសុខភាព​​​ ។ More Information » « Less Information

១០៩

គំនរសំរាមនៅជិតសាលាសង្កាត់ចាក់អង្រែក្រោម 0 Verified

11:43 Feb 06, 2019

ក្រោយពីមានអ្នកមកយកពត៌មានអំពីសំរាមនៅក្នុងទីក្រុងភ្នំពេញប្រហែលជា៥នាទីក្រោយមក ឃើញមានឡានក្រុមហុ៊នប្រមូលសំរាមមកប្រមូល ។នៅក្នុងឪកាសបុណ្យចូលឆ្នាំ​ចិននេះនៅក្នុងទីក្រុងភ្នំពេញមិនសូវមានប្រជាពលរដ្ឋ​ច្រើននោះទេ... More Information » « Less Information

Road National 2, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហកផ្លូវលេខ ១៣៥

Categories

Pothole

ជង្ហកផ្លូវលេខ ១៣៥ 0 Verified

11:21 Feb 06, 2019

នៅក្នុងខណ្ឌចំការមនមានជង្ហុកផ្លូវមួយដែលមិនទាន់បានជួសជុល ។ ហើយនៅក្នុងភូមិនោះមិនសូវមានការយកចិត្ដពីអាជ្ញារធរនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Street 135, Phnom Penh, Cambodia

មនុស្សបង្កការកកស្ទះចរាចរ 0 Verified

17:59 Feb 02, 2019

មនុស្សមានលទ្ធភាពទិញសម្ភារៈ តែគ្មានសមត្ថភាពក្នុងការបើបរ បង្កឱ្យមានការកកស្ទះជារឿយៗ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ការស្ទះចរាចរនៅមុខសាកលវិទ្យាល័យមេគង្គ 0 Verified

17:39 Feb 01, 2019

នៅទីនេះ ក៏មានការកក់ស្ទះដែរ។ ខ្ញុំនាមខ្ញុំជាប្រជាពលរដ្ឋ សូមកោតសរសើរដល់ប្រមុខរដ្ឋាភិលដែលពូកែដឹកនាំដល់ហើយ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ស្ទះចរាចរនៅជិត CKCC 0 Verified

17:31 Feb 01, 2019

ឱ្យតែដល់ម៉ោងនេះ ស្ទះនោះស្ទះ។ តើពេលណាទើបអាជ្ញាធរក្រុងឋភ្នំពេញមានសមត្ថភាពដោះស្រាយរឿងនេះ? More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមរាយប៉ាយនៅតាមផ្លូវទៅហ្គ្រេនភ្នំពេញ 1 Verified

16:51 Jan 31, 2019

មានគំនរសំរាមនៅរាយប៉ាយនៅតាមផ្លូវទៅហ្គ្រេនភ្នំពេញ ដែលផ្លូវនេះកំពុងអភិវឌ្ឃន៍ធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់សោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមរាយប៉ាយនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ៥ 0 Verified

16:42 Jan 31, 2019

មានគំនរសំរាមមួយកន្លែងនៅតាមផ្លូវជាតិលេខ៥ ។ មើលទៅដូចជាបន្ដិចបន្ដួចតែក៏អាចប៉ះពាល់ដល់ការរស់នៅ និងសោភ័ណ្ឌភាពក្នុងទីក្រុងផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Road National 5, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវបេតុងមួយតម្រង់ទៅផ្លូវជាសុផារ៉ា 0 Verified

16:29 Jan 31, 2019

មានគំនរមួយដែលនៅក្បែរស្ពានមួយ ។ បើតាមមើលជាក់ស្ដែងសំរាមនោះទុកយូរថ្ងៃមកហើយមានក្លិនស្អុយដែលប៉ះពាល់ដល់អ្នកធ្វើដំណើរផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវខូចនៅក្បែរចំណតរថយន្ដទឺ១ គីឡូម៉ែត្រលេខ៩ 0 Verified

16:00 Jan 31, 2019

ផ្លុវបេតុងមួយនៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវមានការខូចខាត ដែលមិនទាន់មានការជួសជុល More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលេខ៥ 0 Verified

15:53 Jan 31, 2019

ជង្ហុកផ្លូវនៅតាមផ្លូវជាតិលេខ៥ នៅពេលនេះកំពុងពិបាកនៅពេលធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Road National 5, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវខូចនៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវ 0 Verified

14:41 Jan 31, 2019

មានផ្លូវបេតុងខូចមួយនៅក្នុងខណ្ឌឬស្សី ដែលមិនទាន់មានការជួសជុសក្រោយមានការខូចខាតជាច្រើនខែ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវបេតុង

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវបេតុង 2 Verified

14:28 Jan 31, 2019

មានជង្ហុកផ្លូវបេតុងមួយនៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវ ។ ការធ្វើដំណើររៀងពិបាកបន្ដិច ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវបេតុងមួយក្បែរផ្លូវជាតិលេខ៥ 0 Verified

14:20 Jan 31, 2019

មានសំរាមមួយនៅតាមផ្លូវបេតុងនៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវ ។ ជាក់ស្ដែងសំរាមនោះសុទ្ធតែប្លាស្ទិច និងមានភាពស្អុយរលួយ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវខូចនៅជិតបុរីពិភពថ្មីផ្លុវជាតិលេខ៥ 0 Verified

14:12 Jan 31, 2019

នៅជិតបុរីពិភពថ្មីផ្លូវជាតិលេខ៥ មានផ្លូវខូចដែលពិបាកធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Road National 5, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លុវខូចនៅតាមផ្លូវចូលទល់មុខ CTN 0 Verified

13:57 Jan 31, 2019

មានផ្លូវខូចមួយស្ថិតនៅគីឡូម៉ែត្រលេខ៦ ដែលធ្វើអោយការធ្វើដំណើរពិបាក ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវ 0 Verified

13:46 Jan 31, 2019

នៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវជិតវត្ដទួលអស់លោក មានគំនរសំរាមដែលនៅរាយបា៉យក្បែរផ្លូវដែលកំពុងធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

101-120 of 11181 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11181 3.21 87.19%