Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jan 14, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 11040 Reports

គំនរសំរាមរាយប៉ាយនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាសុផារ៉ា 0 Verified

13:47 Jan 14, 2019

មានគំនរសំរាមរាយប៉ាយនៅមុខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋ ។ ព្រឹកនេះស្ទើរគ្រប់ទីកន្លែងមិនទាំន់ឃើញឡានណាមួយមកប្រមូលនោះឡើត ។ More Information » « Less Information

Street 598, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវ(៥៩៨ )

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវ(៥៩៨ ) 0 Verified

13:40 Jan 14, 2019

នៅលើផ្លូវ៥៩៨មានជង្ហុកផ្លូវជាច្រើនកន្លែង ។ សូមធ្វើដំំណើរដោយប្រុងប្រយ័ត្ន។ ជាពិសេសអ្នកបើកបរម៉ូតូ ។ More Information » « Less Information

Street 598, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ៣៤២ 0 Verified

13:26 Jan 14, 2019

គំនរសំរាមនៅតាមចញ្ចើមផ្លូវលេខ៣៤២ ។ បើតាមអ្នកធ្វើដំណើរនៅលើផ្លូវនោះប្រាប់ឱ្យដឹងថាមិនទាន់ឃើញមានក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលនោះទេ ។ ជាហេតុធ្វើអោយជះក្លិនមិនល្អដល់អ្នកដទៃ... More Information » « Less Information

Street 342, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងជិតផ្លូវ២៧១ 0 Verified

13:14 Jan 14, 2019

មានគំនរសំរាមជាច្រើនកន្លែង ។​ហើយមួយវិញទៀតខាងក្រុមហ៊ុនមិនទាន់ឃើញមកប្រមូលជាច្រើនថ្ងៃមកហើយ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ដាច់ចរន្តអគ្គីសនីនៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ 0 Verified

09:34 Jan 14, 2019

នៅព្រឹកថ្ងៃទី១៤ ខែមករា ឆ្នាំ២០១៨ វេលាម៉ោង ៩ៈ២១នាទី មានការដាច់ចរន្តអគ្គីសនីនៅម្តុំរង្វង់មូលផ្សារដើមថ្កូវជាង ១០នាទី ដោយមិនដឹងពីមូលហេតុ ហើយភ្លើងបានត្រលប់មកវីញនៅម៉ោង... More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៤៩៤

ស្ទះចរាចរណ៍នៅត្រង់ផ្លូវប្រសព្វក្បែរស្ដុបទួលទំពូង 0 Verified

08:30 Jan 11, 2019

នៅព្រឹកនេះមានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅត្រង់ចំណុចប្រសព្វក្បែរស្ដុបទួលទំពូងដែលការធ្វើដំណើរមានការលំបាក ។ More Information » « Less Information

Street 430 , Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវនៅម្ដុំផ្សារសុវណ្ណា

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវនៅម្ដុំផ្សារសុវណ្ណា 0 Verified

14:37 Jan 10, 2019

មានជង្ហុកមួយនៅម្ដុំផ្សារសុវណ្ណាបានធ្វើអោយមានការត្អូញត្អែពីប្រជាពលរដ្ឋដែលរស់នៅជិតៗនោះ ។ More Information » « Less Information

Gold Street, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាម

Categories

គំនរសំរាម 0 Verified

14:20 Jan 10, 2019

មានគំនរសំរាមនៅផ្លូវលំក្នុងភូមិបូរិ១០០ខ្នង ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំនៅភូមិបូរី១០០ខ្នង

គំនរសំរាមទុកចោរាយប៉ាយ

Categories

គំនរសំរាមទុកចោរាយប៉ាយ 1 Verified

13:18 Jan 10, 2019

មានគំនរសំរាមទុកចោលរាយប៉ាយបើលទៅសំរាមនេះប្រហែលជាទុកចោលច្រើនថ្ងៃនឹងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់​បរិស្ថាន ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ​លំ​មួយកន្លែងជិតវត្តអង្កតាមុិញ

ទឹកលិចផ្លូវនៅក្នុងភូមិចំបក់

Categories

Flooding

ទឹកលិចផ្លូវនៅក្នុងភូមិចំបក់ 0 Verified

13:12 Jan 10, 2019

នៅក្នុងភូមិចំបក់មានទឹកលិចផ្លូវនៅមុខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋ ។ ទឹកលិចនេះហើយដែលប្រជាពលរដ្ឋមានការលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវខូច

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច 0 Verified

11:28 Jan 10, 2019

មានផ្លូវលំខូចមួយកន្លែងនៅក្នុងភូមិប៉ប្រកខាងត្បូងធ្វើឲមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមក ។ More Information » « Less Information

Street 11

គំនរសំរាមទុកចោល 0 Verified

11:16 Jan 10, 2019

​មានការទុកដាក់សំរាមចោលមិនត្រឺមត្រូវធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននឹងប្រជាពលរដ្ឋជំវិញខ្លួន​ ។ More Information » « Less Information

Street 11

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវអាស៊ានលេខ១១ 0 Verified

11:07 Jan 10, 2019

មានការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវអាស៊ានធ្វើឲបញ្ហាក្នុងការធ្វើដំណើរ​ ។ More Information » « Less Information

(១១)

គំនរសំរាម

Categories

គំនរសំរាម 0 Verified

10:56 Jan 10, 2019

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលំនឹងនៅក្នុង​ភូមិបូរី១០០ខ្នងមើលទៅបញ្ហាមកពីមិនចេះទុកដាក់នឹងមិនសូវមានក្រុមហ៊ុនមកយក៕ More Information » « Less Information

នៅម្ដុំផ្លូវលំក្នុងភូមិបូរី១០០ខ្នង

គំនរសំរាម

Categories

គំនរសំរាម 0 Verified

10:44 Jan 10, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំមួយកន្លែងកនុងភូមិបូរី១០០ខ្នង More Information » « Less Information

ផ្លូវលំនៅភូមិបូរី១០០ខ្នង

គំនរសំរាម

Categories

គំនរសំរាម 0 Verified

10:25 Jan 10, 2019

មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់របស់អ្នកដែលរស់នៅក្នុងតំបន់នោះ និងការប្រមូលយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំនៅក្នុងភូមិបូរី១០០ខ្នង

ផ្លូវខូច(៣៧១)

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច(៣៧១) 0 Verified

09:45 Jan 10, 2019

មានផ្លូវខូចមួយកន្លែងធ្វើឲប្រជាពលរដ្ឋមានការពិបាកធ្វើដំណើរ More Information » « Less Information

៣៧១

គំនរសំរាម 0 Verified

09:25 Jan 10, 2019

មានគំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ នៅក្បែវិទ្យាល័យជាសុីមសាម្គីវាធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរា​ចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សី 0 Verified

08:27 Jan 09, 2019

នៅថ្ងៃពុធមានការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សីបណ្ដាលអោយខាតពេលវេលា និងពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Street 11, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២១៧ 0 Verified

08:21 Jan 09, 2019

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២១៧ ធ្វើអោយពិបាកក្នុង​ការធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមកនឹងខាតពេលវេលា More Information » « Less Information

២១៧

1-20 of 11040 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11040 3.63 87.1%