Reports | Urban Voice Cambodia

Showing Reports From Sep 21, 2010 to Aug 21, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 10561 Reports

ជង្ហុកផ្លូវ ត្រសក់ផ្អែម ៦៣

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវ ត្រសក់ផ្អែម ៦៣ 0 Verified

15:13 Aug 21, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ត្រសក់ផ្អែម ៦៣​​​ មានជង្ហុកផ្លូវមួយដែលធ្វើអោយខូចផ្លូវ និងអាចបង្កអោយមានគ្រោះថ្នាក់ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ត្រសក់ផ្អែម

ជង្ហុកផ្លូវ ត្រសក់ផ្អែម

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវ ត្រសក់ផ្អែម 0 Verified

15:03 Aug 21, 2018

នៅតាមបណ្ដោយ ផ្លូវត្រសក់ផ្អែម ៦៣ មានជង្ហុកតូចមួយ ដែលបណ្ដាលអោយខូចផ្លូវកាន់តែធំឡើង និងពេលភ្លៀងម្ដងៗ​បណ្ដាលអោយមានទឹកដក់ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ​ ៦៣

ជង្ហុកទឹកដក់ផ្លូវ​ ៦៣

Categories

Pothole

ជង្ហុកទឹកដក់ផ្លូវ​ ៦៣ 0 Verified

14:53 Aug 21, 2018

ជង្ហុកផ្លូវដែលមានទឹកដក់ ជាហេតុបណ្ដាលអោយខូចផ្លូវកាន់តែខ្លាំង និងអាចបង្កអោយមានគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ត្រសក់ផ្អែម

ស្ទះចរាចរណ៏នៅ ផ្លូវ ៤៣០ 0 Verified

08:33 Aug 21, 2018

នៅព្រឹកថ្ងៃទី ២១​ សីហា ២០១៨ វេលាម៉ោង ៨:០០នាទី នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣០ ត្រង់ចំនុចក្បែរវិទ្យាល័យ ផ្សារដើមថ្កូវ មានការស្ទះចរាចរណ៍ ដោយសារវិទ្យាល័យនេះ... More Information » « Less Information

430 St 430, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៏តាមបណ្ដោយ មហាវិថីសហព័ន្ធរុស្ស៊ី 0 Verified

08:25 Aug 21, 2018

នៅព្រឹកថ្ងៃទី​ ២១​ សីហា ២០១៨ វេលាម៉ោង ៧:៣០នាទី មានការស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំ ដែលបណ្ដាលអោយមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និងប៉ះពាល់ដល់ពេលវេលាដល់អ្នកធ្វើដំណើរ... More Information » « Less Information

ផ្លូវសហព័ន្ធរុស្ស៊ី

ស្ទះចរាចរណ៏តាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៦៣ 0 Verified

08:13 Aug 21, 2018

នៅល្ងាចថ្ងៃទី​ ២០ សីហា ២០១៨ វេលាម៉ោង ៦:៣០នាទី តាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៦៣ កែងនឹងផ្លូវ ៤២៦ មានការស្ទះចរាចរណ៍ដែលជាផ្លូវប្រសព្វគ្នា ជាហេេតុធ្វើអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើររបស់ប្រជាពលរដ្ឋ... More Information » « Less Information

163 វិថី សម្ដេចព្រះមង្គលទេពាចារ្យ អ៊ុម ស៊ុម, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

08:10 Aug 21, 2018

នៅល្ងាចថ្ងៃម្សិលមិញនៅមុខវិទ្យាល័យជាស៊ីមសាមគ្គី មានករណីស្ទះចរាចរណ៍ ។ជារៀងរាល់ល្ងា​ចចាប់ពីចំំនុចស្ពានអាកាសស្ទឹងមានជ័យរហូតដល់ស្ដុបណូគាការធ្វើដំណើរពិតជាពិបាកខ្លាំងណាស់... More Information » « Less Information

271 Yothapol Khemarak Phoumin Blvd (271), Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវវេងស្រេង 0 Verified

09:44 Aug 20, 2018

នៅល្ងាចថ្ងៃសុក្រមានករណីស្ទះចរាចរណ៍មួយនៅតាមបណ្ដោោយផ្លូវវេងស្រេង ។ ជារៀងរាល់ល្ងាចការកកស្ទះនៅចំណុចនោះគឺបណ្ដាលមកពីនៅចំពេលដែលកម្មកររោងចក្រចេញពីធ្វើការ... More Information » « Less Information

Veng Sreng Blvd, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ៤ 0 Verified

09:24 Aug 20, 2018

នាព្រឹកនេះមានករណីស្ទះចរាចរណ៍ខ្លាំងនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ៤ត្រង់ចំណុចមុខវិទ្យាល័យហ៊ុនសែនជម្ពូវ័ន ។បើតាមការសង្កេតមើលជាក់ស្ដែងនៅតំបន់នោះមានផ្លូវឆ្លងកាត់ជាច្រើន... More Information » « Less Information

48 NR4, Phnom Penh 12401, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវលំមួយ 0 Verified

08:49 Aug 20, 2018

មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លវលំមួយ ។ ជារៀងរាល់ព្រឹកមានប្រជាពលរដ្ឋបានចាកចេញពីលំនៅដ្ឋានរបស់ពួកគាត់ចេញទៅធ្វើការឬក៏ប្រកបរបរផ្សេងៗ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

08:28 Aug 20, 2018

ថ្ងៃនេះមានករណីស្ទះចរាចរណ៍មួួយនៅលើផ្លូវ២៧១នៅម្ដុំវិទ្យល័យជាស៊ីីមសាមគ្គី ។បើមើលតាមស្ថានភាពជាក់ស្ដែងថ្ងៃនេះមានរៀបចំការប្រលងបាក់ឌុប ហើ់យនៅមុខវិទ្យាល័យនឹងទៀតមានអាណាព្យាបាលសិស្សដែលគាត់មករង់ចាំកូនរបស់ពួកគាត់... More Information » « Less Information

289 Yothapol Khemarak Phoumin Blvd (271), Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៏ ផ្លូវ៤៣០ 0 Verified

16:15 Aug 17, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣០​ ព្រឹកថ្ងៃទី​ ១៧ សីហា ២០១៨ ត្រង់ចំនុចផ្លូវក្រោយសាលាបច្ចេកទេសថែទាំវេជ្ជសាស្រ្ដ មានការស្ទះចរាចរណ៏ជាប្រចាំ​ ជាហេតុធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរ... More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៤៣០

ទឹកដកតាមជញ្ចើមផ្លូវ​ ១៨៧ 0 Verified

09:01 Aug 17, 2018

នៅមានបណ្ដោយផ្លូវ ១៨៧ មានទឹកដកជាប្រចំា ហើយវាជាទឹកស្អុយដែលចេញពីសំរាមរលួយ​ដែលគេចោលនៅម្ដុំនោះ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ​ ១៨៧

ស្ទះចរាចរណ៏ លើផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

08:48 Aug 17, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ មានការស្ទះចរាចរណ៏ជារៀងរាល់ថ្ងៃ នៅពេលព្រឹក និង ពេលល្ងាច ។ ដែលបណ្ដាលមកពីការបើកបរមិនចេះគោរព​ នៅពេលបត់ និងការលក់ដូលើជញ្ចើមផ្លូវជាដើម... More Information » « Less Information

ផ្លូវ​ ២៧១​

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ (ឈូកវ៉ា) 0 Verified

09:17 Aug 16, 2018

សំរាមរាយប៉ាយតាមបណ្ដោយផ្លូវមុខ​វិទ្យាល័យ ឈូកវ៉ា ដែលជាហេតុធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់ការរសនៅ ការធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់​ជាដើម ។ សំរាមរាយប៉ាយទាំងនេះ បណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមទុកចោលនៅតាមផ្លូវ១០៥K 0 Verified

09:09 Aug 16, 2018

មានគំនរសំរាមមួួយដ៏ធំដែលមិនមានខាងក្រុមហ៊ុនណាមកប្រមូលសោះ។ ការទុកសំរាមបែបនេះបានធ្វើអោយប៉ះពាល់យ៉ាងធ្ងន់ធ្ងរទៅដល់អ្នកធ្វើដំណើរតាមនោះផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Street 105K, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ​​ 0 Verified

08:57 Aug 16, 2018

គំនរសំរាមធំមួយដែលគ្មានដំណោះស្រាយ សំរាមទាំងអស់នេះបណ្ដាលមកពីការទុកដាក់វេចខ្ចប់មិនបានត្រឹមត្រូវ និងមិ​នមានការមកប្រមូលពីក្រុមហ៊ុន ទើបធ្វើអោយសំរាមគរដូចជាភ្នំបែបនេះ... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើើផ្លូវ៣៧១ 0 Verified

08:57 Aug 16, 2018

មានសំរាមជាច្រើនថង់ដែលប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅក្បែរៗ នោះយកមកចោល ។ សំរាមនោះគឺមានការវិចខ្ខប់ត្រឹមត្រូវហើយមិនមានការជះក្លិនស្អុយនរណាម្នាក់ឡើយ ។ More Information » « Less Information

371 Sola Street (371), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ សឡា (​៣៧១)​ 0 Verified

08:44 Aug 16, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សឡា(៣៧១) មានគំនរសំរាមមួយដែលប្រជាពលរដ្ឋយកមកដាក់មួយកន្លែងដើម្បីអោយក្រុមហ៊ុមមកប្រមូល តែការមកប្រមូលមិនបានទៀងទាត់ទើបសំរាមទាំងនេះរលួយស្អុយ... More Information » « Less Information

Street 371, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមមួួយនៅតាមផ្លូវ៣៧១ 0 Verified

08:43 Aug 16, 2018

មានគំនរសំរាមមួួយដែលគេយកមកចោលនៅមុខផ្ទះ ។ អ្នកដែលរស់នៅទីនោះបានយកមកទុករង់ចាំខាងក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលផងដែរ ។ More Information » « Less Information

3a Street 371, Phnom Penh, Cambodia

1-20 of 10561 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10561 3.65 86.54%