Showing Reports From Sep 21, 2010 to Oct 22, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 10795 Reports

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ​៣១៧​ 0 Verified

09:09 Oct 22, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣១៧ មានគំនរសំរាម ដែលជាការមិនចេះទុករបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលមានភាពយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៣១៧

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ​ ២០០៤ 0 Verified

09:04 Oct 22, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០៤ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំ ដែលជាហេតុធ្វើអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និង ខាតពេលវេលា ៕​ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០០៤

លិចទឹក 0 Verified

21:17 Oct 21, 2018

លិចទឹកដោយសារគ្មានប្រពន្ធ័លូរបង្ហូរទឹកចេញ ជាហេតុធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ទឹកលិចមានសំរាម 0 Verified

21:14 Oct 21, 2018

ទឹកលិចនៅក្នុងសហគមន៍ឬស្សីស្រស់ដោយទឹកភ្លៀង និងមានសំរាម ដែលជាហេតធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និងសុខភាព ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ទឹកលិចសហគមន៍ឬស្សីស្រស់

Categories

Flooding

ទឹកលិចសហគមន៍ឬស្សីស្រស់ 0 Verified

21:12 Oct 21, 2018

ទឹកលិចនៅក្នុងសហគមន៍ឬស្សីស្រស់ដោយទឹកភ្លៀងជំរៅ ២ ទៅ ៣ មែត្រ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ទឹកលិចផ្លវ​ ២១៧

Categories

Flooding

ទឹកលិចផ្លវ​ ២១៧ 2 Verified

14:39 Oct 19, 2018

នៅល្ងាចថ្ងៃទី ១៩ តុលា ២០១៨ នៅតាម​បណ្ដោយផ្លូវ ២១៧ មានទឹកលិចផ្លូវបន្ទាប់ពីមេឃភ្លៀងខ្លាំង ៕ More Information » « Less Information

street 217

ផ្លូវខូច

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច 1 Verified

14:33 Oct 19, 2018

មានផ្លូវខូចបៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០៤​ វាបានធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរនឹងអាចធ្វើអោយគ្រោះថ្នាក់បាន ។ More Information » « Less Information

street 204

ទឹកដក់នៅលើផ្លូវ

Categories

Pothole

ទឹកដក់នៅលើផ្លូវ 0 Verified

14:27 Oct 19, 2018

មានទឹកដក់នៅលើផ្លូវ​ ២០៤ វាធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមក ។ More Information » « Less Information

Street 204

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ២០៤

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ២០៤ 0 Verified

13:12 Oct 19, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០៤ មានជង្ហុកផ្លូវ ដែលមានទឹកដក់ដែលជាហេតុអោយមានការពិបាធ្វើដំណើរ និងខូចផ្លូវ ។​ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០៤

គំនរសំរាម 0 Verified

11:25 Oct 19, 2018

មានគំនរសំរាមតាមការរាយការណ៍សភាពសំរាមគឺរលួយ ។ ចំនែកការធ្វើដំណើរវិញប៉ះពាល់តិចតួច ដោយសារជះក្លិនស្អុយ ។ More Information » « Less Information

street 310

ផ្លូវខូច លើផ្លូវ ១៨៦

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច លើផ្លូវ ១៨៦ 0 Verified

11:17 Oct 19, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៨៦ មានទឹកដក់លើផ្លូវ ដែលជាហេតុធ្វើអោយខូចខាតផ្លូវ ៕​ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ១៨៦

ជង្ហុកទឹកដក់លើផ្កូវ  ១៣៨

Categories

Pothole

ជង្ហុកទឹកដក់លើផ្កូវ ១៣៨ 0 Verified

11:04 Oct 19, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៣៨ មានជង្ហុកផ្លូវដែលមានទឹកដក់ក្រោយពេលភ្លៀងម្ដងៗ ជាហេតុធ្វើអោយផ្លូវងាយនិងខូច ហើយពិបាកធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ​ ១៣៨

ផ្លូវខូច លើផ្លូវ ២៣៣

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច លើផ្លូវ ២៣៣ 0 Verified

10:51 Oct 19, 2018

ផ្លូវខូច មានជង្ហុក នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៣៣ ដែលមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងជាហេតុនាំអោយមានការខូចខាតផ្លូវកាន់តែធ្ងន់ធ្ងរ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៣៣

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ៣១០ 0 Verified

10:41 Oct 19, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣១០ មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការមិនយកចិត្តទុកដាក់របស់ក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម ។​ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៣១០

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​សហព័ន្ធ​រុស្ស៊ី​ 0 Verified

00:11 Oct 19, 2018

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​សហព័ន្ធ​រុស្ស៊ី​ជិត​អាគារ​ខ្ពស់​កាណាឌីយ៉ា​​ ដែលជាហេតុធ្វើអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ផ្លូវជង្ហុក

Categories

Pothole

ផ្លូវជង្ហុក 0 Verified

16:17 Oct 18, 2018

មានជ្ហុកផ្លូវនឹងខូចខាតជាច្រើនធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរទាំងទៅទាំងមក​ ។ More Information » « Less Information

street

ផ្លូវខូច

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច 0 Verified

14:57 Oct 18, 2018

មានផ្លូវខូចខ្លាំងធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរទាំងម៉ូតូទាំងរថយន្តវាអាចបណ្ដាលអោយមានបញ្ហាដូចជាគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

street

ផ្លូវខូច

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច 0 Verified

14:57 Oct 18, 2018

មានផ្លូវខូចខ្លាំងធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរទាំងម៉ូតូទាំងរថយន្តវាអាចបណ្ដាលអោយមានបញ្ហាដូចជាគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

street

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវលំមួយ 0 Verified

14:56 Oct 18, 2018

មានគំនរសំរាមមួយដែលនៅតាមចញ្ចើមផ្លូវ ។ បើតាមមើលជាក់ស្ដែងសំរាមនៅទីនោះគឺគរជាច្រើនសប្ដាហ៍មកហើយស្អុយពិបាកធ្វើដំណើរខ្លាំងណាស់ ។ ជាពិសេសប្រជាពលរដ្ឋដែលនៅទីនោះមិនបានអើតពើអីបន្ដិចសោះគាត់រស់នៅទាំងក្លិនស្អុយ... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ទឹកលិចផ្លវ ៤៩៩

Categories

Flooding

ទឹកលិចផ្លវ ៤៩៩ 0 Verified

14:47 Oct 18, 2018

មានទឹកលិចផ្លូវនៅតាមផ្លូវ៤៩៩ ។ ក្រោយពីភ្លៀងហើយគឹថាលិចតែម្ដង ប្រជាជននៅទីនោះពិបាករស់នៅ និងធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Street 499, Phnom Penh, Cambodia

1-20 of 10795 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10795 3.66 86.81%