Showing Reports From Sep 21, 2010 to Dec 11, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 10986 Reports

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ មុនី្នរ៉េត 0 Verified

20:02 Dec 11, 2018

នៅលើផ្លូវមុនី្នរ៉េតមុខផ្សារដើមគរ មានគំនរសំរាមមួយដែលជាហេតុនាំអោយខូចសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

19:45 Dec 11, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១មុខផ្សារហេងលី មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ២០០២ 0 Verified

19:35 Dec 11, 2018

នៅលើផ្លូវ២០០២ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍មានដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០៤

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០៤ 0 Verified

14:54 Dec 11, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០៤ មានជង្ហុកដែលមានទឹកដក់ជាប្រចាំ ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងអាចអោយមានគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០០៤

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (សង្កាត់ទឹកថ្លា)​ 0 Verified

11:31 Dec 11, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ផ្លូវខូច លើផ្លូវ​៨២c

Categories

Pothole

ផ្លូវខូច លើផ្លូវ​៨២c 0 Verified

10:28 Dec 11, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៨២c មានការខូចខាតផ្លូវដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងអាចបង្កអោយមានគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh -​ ios

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៨២c 0 Verified

10:18 Dec 11, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៨២c មានគំនរសំរាមមួយដែលជាហេតុនាំអោយខូចសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង និងប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៨២c

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៨២c

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៨២c 0 Verified

09:57 Dec 11, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៨២c មានជង្ហុកផ្លូវដែលធ្វើអោយផ្លូវខូចខាតធ្ងន់ធ្ងរ និងអាចបង្កគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ សឡា

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ សឡា (​៣៧១)​ 0 Verified

09:30 Dec 11, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សឡាមានគំនរសំរាមមួយដែលកើតចេញពីការមិនចេះទុកអោយបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ សឡា

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ សឡា (​៣៧១)​ 0 Verified

09:11 Dec 11, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សឡា មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់របស់អ្នកដែលរស់នៅក្នុងតំបន់នោះ និងការប្រមូលយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ សឡា

គំនរសំរាមនៅផ្លូវ ណតប្រីត 0 Verified

18:03 Dec 09, 2018

នៅលើផ្លូវ ១០១៩ នៅជាប់របងសាលាសាកលវិទ្យាល័យកម្ពុជា មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការមិនចុះប្រមូលអោយបានទៀងទាត់របស់ក្រុមហ៊ុន... More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ សហពន្ធ័រុស្ស៊ី 0 Verified

23:16 Dec 08, 2018

នៅលើផ្លូវសហពន្ធ័រុស្សី មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រូមូលយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ១៨២

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ១៨២ 0 Verified

19:47 Dec 08, 2018

នៅលើផ្លូវឧកញ៉ាទេពផន ម្តំច្រកចូលផ្សារសំណង់១២ មានជង្ហុកមួយដែលជាហេតុនាំអោយខូចផ្លូវ និងបង្កអោយមានគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ស្ទះ​ចរាចរណ៍​លើផ្លូវ សហព័ន្ធរុស្ស៊ី 3 Verified

19:46 Dec 07, 2018

នៅ​លើ​ផ្លូវ​សហព័ន្ធ​រុស្ស៊ី​ចាប់​ពី​ស្ពាន​អាកាស​ទឹក​ថ្លា​ ដល់​ ស្ពាន​ប្រាំ​ពីរ​មករា​ ​ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរនិងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍ផ្លូវ ម៉ៅសេទុង 0 Verified

19:59 Dec 06, 2018

នៅលើផ្លូវមៅសេទុងមុខអាគារមិតហ្វូន មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ៧២១ 0 Verified

19:34 Dec 05, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១ម្តុំមុខសាលាមេគង្គកម្ពុជា មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា​ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០២ 0 Verified

19:26 Dec 05, 2018

នៅលើផ្លូវ២០០២មានគំនរសំរាម ដែលជាការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវ និងការមិនចុះប្រមូលអោយទៀងពេលរបស់ក្រុមហ៊ុន ។​ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ១៦៣

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ១៦៣ 0 Verified

14:46 Dec 05, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៦៣​ មានជង្ហុកដែលពិបាកធ្វើដំណើរ និងខូចខាតផ្លូវ កាន់តែធ្ងន់ ហើយក៏អាចបង្កគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ១៦៣

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ ៤៣០ 0 Verified

09:00 Dec 05, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣០​មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលផ្លូវនោះ តូចចង្អៀត និង ខ្វះភ្លើងស្ដុប ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៤៣០

កកស្ទះចរាចរណ៍ ផ្លូវ ១៩៩ 0 Verified

08:46 Dec 05, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៩៩ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ១៩៩

1-20 of 10986 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10986 3.66 87.04%