Reports | Urban Voice Cambodia

Showing Reports From Sep 21, 2010 to Aug 17, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 10550 Reports

ស្ទះចរាចរណ៏ ផ្លូវ៤៣០ 0 Verified

16:15 Aug 17, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣០​ ព្រឹកថ្ងៃទី​ ១៧ សីហា ២០១៨ ត្រង់ចំនុចផ្លូវក្រោយសាលាបច្ចេកទេសថែទាំវេជ្ជសាស្រ្ដ មានការស្ទះចរាចរណ៏ជាប្រចាំ​ ជាហេតុធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរ... More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៤៣០

ទឹកដកតាមជញ្ចើមផ្លូវ​ ១៨៧ 0 Verified

09:01 Aug 17, 2018

នៅមានបណ្ដោយផ្លូវ ១៨៧ មានទឹកដកជាប្រចំា ហើយវាជាទឹកស្អុយដែលចេញពីសំរាមរលួយ​ដែលគេចោលនៅម្ដុំនោះ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ​ ១៨៧

ស្ទះចរាចរណ៏ លើផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

08:48 Aug 17, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ មានការស្ទះចរាចរណ៏ជារៀងរាល់ថ្ងៃ នៅពេលព្រឹក និង ពេលល្ងាច ។ ដែលបណ្ដាលមកពីការបើកបរមិនចេះគោរព​ នៅពេលបត់ និងការលក់ដូលើជញ្ចើមផ្លូវជាដើម... More Information » « Less Information

ផ្លូវ​ ២៧១​

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ (ឈូកវ៉ា) 0 Verified

09:17 Aug 16, 2018

សំរាមរាយប៉ាយតាមបណ្ដោយផ្លូវមុខ​វិទ្យាល័យ ឈូកវ៉ា ដែលជាហេតុធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់ការរសនៅ ការធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់​ជាដើម ។ សំរាមរាយប៉ាយទាំងនេះ បណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមទុកចោលនៅតាមផ្លូវ១០៥K 0 Verified

09:09 Aug 16, 2018

មានគំនរសំរាមមួួយដ៏ធំដែលមិនមានខាងក្រុមហ៊ុនណាមកប្រមូលសោះ។ ការទុកសំរាមបែបនេះបានធ្វើអោយប៉ះពាល់យ៉ាងធ្ងន់ធ្ងរទៅដល់អ្នកធ្វើដំណើរតាមនោះផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Street 105K, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ​​ 0 Verified

08:57 Aug 16, 2018

គំនរសំរាមធំមួយដែលគ្មានដំណោះស្រាយ សំរាមទាំងអស់នេះបណ្ដាលមកពីការទុកដាក់វេចខ្ចប់មិនបានត្រឹមត្រូវ និងមិ​នមានការមកប្រមូលពីក្រុមហ៊ុន ទើបធ្វើអោយសំរាមគរដូចជាភ្នំបែបនេះ... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើើផ្លូវ៣៧១ 0 Verified

08:57 Aug 16, 2018

មានសំរាមជាច្រើនថង់ដែលប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅក្បែរៗ នោះយកមកចោល ។ សំរាមនោះគឺមានការវិចខ្ខប់ត្រឹមត្រូវហើយមិនមានការជះក្លិនស្អុយនរណាម្នាក់ឡើយ ។ More Information » « Less Information

371 Sola Street (371), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ សឡា (​៣៧១)​ 0 Verified

08:44 Aug 16, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សឡា(៣៧១) មានគំនរសំរាមមួយដែលប្រជាពលរដ្ឋយកមកដាក់មួយកន្លែងដើម្បីអោយក្រុមហ៊ុមមកប្រមូល តែការមកប្រមូលមិនបានទៀងទាត់ទើបសំរាមទាំងនេះរលួយស្អុយ... More Information » « Less Information

Street 371, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមមួួយនៅតាមផ្លូវ៣៧១ 0 Verified

08:43 Aug 16, 2018

មានគំនរសំរាមមួួយដែលគេយកមកចោលនៅមុខផ្ទះ ។ អ្នកដែលរស់នៅទីនោះបានយកមកទុករង់ចាំខាងក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលផងដែរ ។ More Information » « Less Information

3a Street 371, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ចំការដូង ២១៧ 0 Verified

08:30 Aug 16, 2018

គំនរសំរាមធំមួយនៅច្រកចូលទៅសាលាកសិកម្មចំការដូង ដែលមានសភាពរលួយ និងមានក្លិនស្អុយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់និងវេចខ្ចប់អោយបានត្រឹមត្រូវពីប្រជាពលរដ្ឋ និងការមិនមកប្រមូលអោយបានទៀងទាត់ពីក្រុមហ៊ុន​... More Information » « Less Information

ផ្លូវចំការដូង​ ២១៧

ស្ទះចរាចរណ៏នៅផ្លូវ៤៣០ 0 Verified

08:09 Aug 16, 2018

នៅព្រឹកថ្ងៃទី​ ១៦​​ សីហា ២០១៨​ វេលាម៉ោង ៧:៥០នាទី តាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣០​ ត្រង់ចំនុចផ្លូវបំបែក មានការស្ទះចរាចរណ៏ជាប្រចំាដែលពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ... More Information » « Less Information

St 430, Phnom Penh, Cambodia

ទឹកលិចមួយចំហៀងផ្លូវ

Categories

Flooding

ទឹកលិចមួយចំហៀងផ្លូវ 1 Verified

11:35 Aug 14, 2018

បន្ទាប់ពីមានភ្លៀងធ្លាក់មួយមេធំ​ នៅរសៀលថ្ងៃទី​ ១៤ សីហា ២០១៨ បានធ្វើអោយមានលិចនៅតាមផ្លូវនានា​ក្នុងទីក្រុង ជាក់ស្ដែងផ្លូវក្រោមស្ពានអាកាសក្បាលថ្នល់ត្រូវបានលិចមួយចំហៀង... More Information » « Less Information

NR2, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវលំមួយលិចទឹកនៅ សង្កាត់ទឹកថ្លា

Categories

Pothole

ផ្លូវលំមួយលិចទឹកនៅ សង្កាត់ទឹកថ្លា 0 Verified

11:28 Aug 14, 2018

នៅក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា មានផ្លូវលំមួយលិចទឹកបន្ទាប់ពីមានភ្លៀងធ្លាក់​ ការដែលលិចបែបនេះជាហេតុធ្វើអោយ ពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និងខូចផ្លូវ ។ More Information » « Less Information

Street 2BZ, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវលំមួយ 0 Verified

09:19 Aug 14, 2018

មានគំនរសំរាមមួយដែលអ្នករស់នៅទីនោះយកមកគរហើយទុកចោល ។មួយវិញទៀតការគរសំរាមនៅតាមផ្លូវបានប៉ះពាល់ដល់អ្នកដែលរស់នៅក្បែរនោះផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Plov Lum, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវលំមួួយ 0 Verified

09:15 Aug 14, 2018

មានគំនរសំរាមដែលប្រជាពលរដ្ឋយកមកគរចោលហើយទុកអោយខាងក្រុមហ៊ុនមកយក ហើយនៅម្ដុំនោះដែរគឺមានសំរាមគរជាច្រើនកន្លែងផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Phlauv Lum, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកនៅផ្លូវលំមួយ (ភូមិទឹកថ្លា)​

Categories

Pothole

ជង្ហុកនៅផ្លូវលំមួយ (ភូមិទឹកថ្លា)​ 0 Verified

08:59 Aug 14, 2018

ជង្ហុកផ្លូវ​ មួយដែលមានទឹកដក់ ក្រោយពេលមានភ្លៀងធ្លាក់ ជាហេតុធ្វើអោយខូចផ្លូវកាន់តែខ្លាំងទៅ និងអាចអោយមានគ្រោះថ្នាក់ផ្សេងៗជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phlauv Lum, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ រថភ្លើង 0 Verified

08:49 Aug 14, 2018

នៅតាមបណ្ដោយរថភ្លើងក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា មានគំនរសំរាមរាយប៉ាយតាមដងផ្លូវ ជាហេតុធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន​ក្នុងការរស់នៅ​ និងធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Phlauv Lum, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (ភូមិទឹកថ្លា) 0 Verified

08:39 Aug 14, 2018

គំនរសំរាមមួយ នៅក្នុងភូមិទឹកថ្លា ដែលមើលតាមសភាពសំរាមទាំងនោះមានការវេចខ្ចប់បានល្អតែមិនមានការចុះមកប្រមូលពីក្រុមហ៊ុនអោយបានទៀងទាត់​ ។​ More Information » « Less Information

Phlauv Lum, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកនៅផ្លូវ​​ ៣៦សូនី

Categories

Pothole

ជង្ហុកនៅផ្លូវ​​ ៣៦សូនី 0 Verified

08:30 Aug 14, 2018

ជង្ហុកផ្លូវធំមួយដែលជាហេតុធ្វើអោយពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និងអាចបណ្ដាលអោយមានគ្រោះថ្នាក់ផ្សេងៗ ។ More Information » « Less Information

153c St Sony, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ 0 Verified

08:19 Aug 14, 2018

គំនរសំរាមមួយនៅ ម្ដុំមជ្ឈមណ្ឌល​ពាណិជ្ជកម្ម អ៊ែតវូត ដែលប្រជាពលរដ្ឋនាំគ្នាយកមកដាក់មួយកន្លែង តែមិនមានការប្រមូលរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

St 110B, Phnom Penh, Cambodia

1-20 of 10550 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10550 3.65 86.53%