Showing Reports From Sep 21, 2010 to May 06, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
61-80 of 11162 Reports

ផ្លូវខូចនៅតាមផ្លូវបេតុងមួយក្បែរផ្លូវម៉ៃដា 0 Verified

15:58 Feb 15, 2019

នៅតាមផ្លូវបេតុងនេះមានផ្លូវខូចធំមួយដែលធ្វើអោយការធ្វើដំណើរពិបាក ហើយអាចមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍ថែមទៀត ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

មានការកកស្ទះ​ 8 Verified

13:11 Feb 15, 2019

មានការកកស្ទះនៅលើផ្លូវព្រះមុនីវង្សនិងធ្វើឲមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

ព្រះមុនីវង្ស

សំរាមនៅតាមផ្លូវ60mជាប់នឹងតារាងបាល់ 0 Verified

22:48 Feb 14, 2019

គុំនសំរាមតាមផ្លូវ60mជាប់តារាងបាល់សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមនៅជិតផ្លូវចម្រុះជ្រូក60m 0 Verified

22:21 Feb 14, 2019

ដឹងព័ត៍មានមកពីប្រជាពលរដ្ធនៅតំបន់នោះ តាមការឃេីងសំរាមនេះជិតមួយខែហេីយមិនមានឡានសំរាមមកដល់ឡេីយ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមនៅជិតផ្លូវ៦០ ម៉ែត្រ 1 Verified

09:08 Feb 14, 2019

មានគំនរសំរាមនៅជិតផ្លូវ៦០ម៉ែត្រ ។​ ពត៌មាននេះបើតាមអ្នករស់នៅទីនោះបានអោយដឹងថាសំរាមនោះមិនទាន់មានឃើញខាងក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលនៅឡើយទេ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ៦ 0 Verified

08:54 Feb 14, 2019

មានសំរាមជា​ច្រើននៅរាយប៉ាយពីមិខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋប៉ុន្តែផ្លូវគេកំពុងតែអភិវឌ្ឍឡានយកសំរាមមិនអាចចូលទៅយកបាន​​​​ ។ More Information » « Less Information

street 6

គំនរសំរាមនៅក្នុងបុរីឌឺមេគង្គរ៉ូយ៉ាល់ 0 Verified

08:42 Feb 14, 2019

គំនរសំរាមនៅក្នុង​បុរីមួយនៅជាយក្រុងភ្នំពេញ ដែលធ្វើអោយការរស់់នៅរបស់កម្មករេងផលប៉ះពាល់ ទាក់ទងសុខភាព អនាម័យផ្សេងៗ ។​ម៉្យាងវិញខាងក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាមក៏មិនទាន់មកប្រមូលផងដែរ... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ៥ 0 Verified

08:34 Feb 14, 2019

កាលពីព្រឹកម្សិលមិញនៅតាមផ្លូវលេខ៥មានគំនរសំរាមមួយ។ សំរាមនោះជាប្រភេទប្លាស្ទិច​ និងបន្លែស្អុយរលួយធ្វើឱ្យជះក្លិនស្អុយដល់អ្នកធ្វើដំណើរតាមផ្លូវ ។ More Information » « Less Information

Road National 5, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាម 0 Verified

08:07 Feb 14, 2019

មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំមួយខ្សែនៅម្ដុំវត្តចាស់និងធ្វើឲមានផលប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងប្រជាជនជាដើម ។ More Information » « Less Information

វត្តចាស់

ផ្លូវខូច 0 Verified

11:38 Feb 13, 2019

មានផ្លូវខូចជង្ហុកនៅម្ដុំផ្លូវលំទីតាំងនៅជិតកំពង់ចម្លងស្វាយជ្រំនិងធ្វើឲមានផលប៉ះពាល់ក្នុងការធ្វើដំណើ ។ More Information » « Less Information

កំពង់ចម្លងស្វាយជ្រំ

សហគមន៍ក្រីក្រនៅភូមិព្រែកតាគង់សង្កាត់ចាក់អង្រែលើតាមផ្លូវ60m 0 Verified

19:37 Feb 10, 2019

សហគមន៍ក្រីក្រស្ថិតនៅភូមិព្រែកតាគង់សង្កាត់ចាក់អង្រែលើជាប់ផ្លូូវ60m ជិតតារាងបាល់ មិនទាន់មានហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធនៅឡើយទេ ។ More Information » « Less Information

Street 60, Phnom Penh, Cambodia

លូខូចនៅភូមិព្រែកតាគង់ សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ

Categories

Pothole

លូខូចនៅភូមិព្រែកតាគង់ សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ 0 Verified

23:05 Feb 09, 2019

លូខូចធ្វើរអោយទឹកលូលិចផ្លូវភូមិព្រែកតាគង់ សង្កាត់ចាក់អង្រែលើ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

លោកព្រះ! កន្លែងណាក៏អាចចោលសំរាមបានដែរ! 0 Verified

23:53 Feb 08, 2019

អស្ចារ្យហ្មងបងប្អូនខ្ញុំចោលចោះតែចោលហ្មង។ ចោលអត់មានគិតហ្មងហើយ។ បើលេងលេងតែយ៉ាងៗរកអភិវឌ្ឍឯណាបាន។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

សំរាមបោះចោលភ្លីភ្លើ 0 Verified

23:48 Feb 08, 2019

បើទោះបីជាអាជ្ញាធរព្យាយាមអប់រំ និងមានផ្លាកបម្រាមមិនឱ្យចោលសម្រាមក៏ដោយ ក៏នៅតែមានមនុស្សអន់ចរិត អត់មាយាថឲ្យសំរាមផ្តេសផ្តាសដែរ។ More Information » « Less Information

Street 1019, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវហានណូយ 0 Verified

23:45 Feb 08, 2019

ក្រោមការដឹកនាំបស់សម្តេចតេជោ ប្រជាជនរស់នៅសំបូរ សប្បាយ មានផ្លូវល្អប្រើប្រាស់ជាបន្តបន្ទាប់។ ទីក្រុងមានការអភិវឌ្ឍន៍ជាលំដាប់។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ផ្លូវជង្ហុក 0 Verified

11:53 Feb 08, 2019

មានផ្លូវជង្ហុកនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលេខ៣៧១និងធ្វើឲមានផលពិ​បាកក្នុងការធ្វើដំណើរនិងអាចបង្ករឲមានគ្រោះថ្នាក់បាន ។ More Information » « Less Information

៣៧១

គំនរសំរាម 0 Verified

11:46 Feb 08, 2019

មានគំនរសំរាមគរជាច្រើននៅក្នុងភូមិទួលពង្រនៅលើផ្លូវលំ ។ More Information » « Less Information

ភូមិទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវទួលពង្រ 0 Verified

11:43 Feb 08, 2019

នៅលើផ្លូវទួលពង្រមានគំនរសំរាមជាច្រើនដែលមានកន្លែងខ្លះបានដុតចោល ហើយមានកន្លែងខ្លះទៀតនៅរាយប៉ាយពេញផ្លូវ សូមអាជ្ញាធរនៅតំបន់នោះជួយចាត់វិធានការទៅលើបញ្ហានេះផងរួមទាំងអ្នកប្រមូលសំរាមនិងប្រជាពលរដ្ឋផងដែរ... More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវនៅលើផ្លូវបេតុងមួយេជិតបុរីជ័យជំនះ 0 Verified

11:34 Feb 08, 2019

នៅម្ដុំលូប្រាំមានផ្លូវខូចជាច្រើនកន្លែងដែលធ្វើអោយការចរាចរណ៍នៅលើដងផ្លូវមានការពិបាក និងប៉ះពាល់ដល់ប្រជាពលរដ្ឋផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំំរាមនៅផ្សារមេត្រីម្ដុំផ្លូវវេងស្រេង 0 Verified

11:16 Feb 08, 2019

នៅម្ដុំផ្លូវវេងស្រេងមានគំនរសំរាមមួយដែលក្រុមហ៊ុនមិនទាន់មកប្រមូលយក ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

61-80 of 11162 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11162 3.53 87.22%