Showing Reports From Sep 21, 2010 to Dec 07, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
21-40 of 10973 Reports

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤០២

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤០២ 0 Verified

18:26 Nov 28, 2018

នៅលើផ្លូវ៤០២ក្រោយវ៉ាន់ដា មានជង្ហុកមួយដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងបង្កអោយមានគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៨៧

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៨៧ 0 Verified

18:22 Nov 28, 2018

នៅលើផ្លូវ១៨៧ជិតសាលាវ៉ាន់ដា មានជង្ហុកដែលនាំអោយខូចផ្លូវ កាន់តែធ្ងន់ និងខូចសោភ័ណ្ឌភាពផ្លូវ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣២

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣២ 0 Verified

18:14 Nov 28, 2018

នៅលើផ្លូវ៤៣២ មានជង្ហុកមួយដែលជាហេតុនាំអោយពីបាកធ្វើដំណើរ និងបង្កគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ៤៣២ កែងនិង ១៦៧

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ៤៣២ កែងនិង ១៦៧ 0 Verified

18:11 Nov 28, 2018

នៅលើផ្លូវ៤៣២កែងផ្លូវ១៦៧ មានជង្ហុកផ្លូវ ដែលជាហេតុនាំអោយខូចផ្លូវ និងគ្រោះថ្នាក់ជាដើម។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកផ្លូវនៅមុខសាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវនៅមុខសាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល 0 Verified

17:51 Nov 28, 2018

នៅលើផ្លូវ៤៦៦កែងផ្លូវត្រសក់ផ្អែមទល់មុខសាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាលមានជង្ហកផ្លូវមួយ ។ សូមអ្នកធ្វើដំណើរតាមដងផ្លូវត្រូវប្រយ័ត្ន ។ More Information » « Less Information

Street 466, Phnom Penh, Cambodia

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ នរោត្តម 0 Verified

23:58 Nov 27, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវនរោត្តមមុខក្រសួងមហាផ្ទៃ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ដែលពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា​ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ នរោត្តម 0 Verified

20:12 Nov 27, 2018

នៅតាម​បណ្ដោយមហាវិថីនរោត្តម មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ ដែលនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ​ និង​បាត់បង់នូវពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០២ 0 Verified

19:41 Nov 27, 2018

នៅលើផ្លូវ២០០២ មានគំនរសំរាមមួយដែលជាហេតុនាំអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និង សោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២៧១ 0 Verified

19:35 Nov 27, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១ មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលមិនទៀងទាត់របស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ​ ព្រះត្រសក់ផ្អែម

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ​ ព្រះត្រសក់ផ្អែម 0 Verified

18:55 Nov 27, 2018

នៅលើមហាវិថីព្រះត្រសក់ផ្អែម មានជង្ហុកដែលមានទឹកដក់ក្រោយពេលភ្លៀងធ្លាក់​ ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និង គ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ​ ២១៥

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ​ ២១៥ 0 Verified

10:50 Nov 27, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២១៥​ មានជង្ហុកមួយដែលជាហេតុនាំអោយខូចផ្លូវ និងបង្កគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២១៥

ទឹកលិចផ្លូវ ២៧៤

Categories

Flooding

ទឹកលិចផ្លូវ ២៧៤ 0 Verified

08:48 Nov 27, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧៤​ មានទឹកលិច ក្រោយពីមានភ្លៀងធ្លាក់​ ដែលជាហេតុនាំខូចខាតផ្លូវកាន់តែខ្លាំង ហើយពិបាកធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៧៤

ទឹកលិចផ្លូវ ២៧១

Categories

Flooding

ទឹកលិចផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

08:40 Nov 27, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ មានទឹកលិចតាមបណ្ដោយផ្លូវ​បន្ទាប់ពីមានភ្លៀងធ្លាក់ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខូចខាតផ្លូវ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៧១​

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ ២០០៤ 0 Verified

08:34 Nov 27, 2018

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវ ២០០៤​ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំ ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងបាត់បង់ពេលវេលា​ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០០៤

កកស្ទះចរាចរណ៍លើផ្លូវ២៧១ 0 Verified

08:20 Nov 27, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១​ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំ ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ​ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៧១​

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​៤៧ 0 Verified

21:28 Nov 26, 2018

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​៤៧ ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា​។​ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍លើផ្លូវ សហព័ន្ធរុស្ស៊ី 0 Verified

13:11 Nov 26, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សហព័ន្ធរុស្ស៊ី មានការកកស្ទះចរាចរណ៍យ៉ាងខ្លាំងជាប្រចាំ ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ សហព័ន្ធរុស្ស៊ី

កកស្ទះចរាចរណ៍លើផ្លូវលំមួយ (អូរបែកក្អម) 0 Verified

08:42 Nov 26, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ មានការកកស្ទះជាប្រចាំ ដែលពិបាកធ្វើដំណើរ និង ខាតពេលវេលា ៕ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៧១​

សំរាមជាច្រើននៅតាមបណ្តោយផ្លូវ ១០៥ខេ 0 Verified

09:33 Nov 25, 2018

តាមការរាយការណ៍របស់ប្រជាពលរដ្ឋដែលជិះតាមផ្លូវនោះបានឲ្យដឹងថា មានសំរាមជាច្រើនត្រូវបានបោះចោលរាយប៉ាយតាមបណ្តោយសងខាងផ្លូវ ហើយខាងក្រុមហ៊ុនស៊ីនទ្រីមិនបានចុះទៅប្រមូលនោះទេ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ១០៥ខេ

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ជិតអាគារ​ខ្ពស់​កាណាឌីយ៉ា​ 0 Verified

18:44 Nov 23, 2018

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ជិតអាគារ​ខ្ពស់​កាណាឌីយ៉ា​ ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរនិង ខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

21-40 of 10973 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10973 3.65 87.02%