Showing Reports From Sep 21, 2010 to Dec 14, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 11004 Reports

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំ ១២៣ 0 Verified

23:55 Dec 14, 2018

ទីតាំងនៅតាមបណ្តោយផ្លូវលេខ​ ១២៣​ , សម្រាមមើលទៅដូចជាមិនឃើញមានខាងក្រុុមហ៊ុនសុីនទ្រី​ មកយកសម្រាមជាច្រើនថ្ងៃមកហើយ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ត្រសក់ផ្អែម 0 Verified

23:44 Dec 14, 2018

នៅតាមបណ្តោផ្លូវត្រសក់ផ្អែម​ ផ្លូវលេខ 422, ប្រសិនបើសម្រាមវេចខ្ចប់បានល្អនោះ​ គឺវាមិនរ៉ាយប៉ាយដូចរូបភាពនេះទេ​ សូមមេត្តាគិតឡើងវិញ ។ (Citizen) More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ការទុកដាក់សម្រាមមិនមានសណ្តាប់ធ្នាប់ 0 Verified

23:32 Dec 14, 2018

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវ​ វិថី​ ឧកញ៉ា​ ជ្រុន​ យូ​ហាក់​, សម្រាមមានការរ៉ាយប៉ាយដោយសារប្រជាជនមិនទាន់យល់ដឹងអំពីបញ្ហានៃការវេចខ្ចប់ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ៤២៨

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ៤២៨ 0 Verified

20:10 Dec 14, 2018

នៅលើផ្លូវ៤២៨ក្រុមទី១៣ភូមិ៤ទូលទំពូង មានជង្ហុកដែលជាហេតុបណ្ដាលអោយមានការខូតខាតផ្លូវកាន់តែធ្ងន់ធ្ងរ និងអាចបង្កអោយគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ស្ទះ​ចរាចរណ៍​លើផ្លូវ សហព័ន្ធរុស្ស៊ី 0 Verified

19:57 Dec 14, 2018

នៅតាមបណ្ដោយ​ផ្លូវ​សហព័ន្ធ​រុស្ស៊ី​ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ២០០៤

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ២០០៤ 0 Verified

08:26 Dec 14, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០៤ មានជង្ហុកដែលជាហេតុបណ្ដោយអោយមានការខូចផ្លូវកាន់តែធ្ងន់ធ្ងរ និងអាចអោយមានការគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០០៤

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ៤៣២

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ៤៣២ 0 Verified

19:56 Dec 13, 2018

នៅលើផ្លូវ៤៣២សង្កាត់ទូលទំពូងទី២ ដែលអាចបណ្ដាលអោយខូចផ្លូវកាន់តែធ្ងន់ធ្ងរ និងអាចបង្កអោយមានគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២៧១ 0 Verified

19:45 Dec 13, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១មុខសាលាជាស៊ីមសាមគ្គី មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវ និងការប្រមូលសំរាមមានភាពយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

19:44 Dec 13, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១ម្តំស្តុបnokai ស្ទះជាប្រចាំដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០៤ 0 Verified

19:35 Dec 13, 2018

នៅលើផ្លូវ២០០៤ មានគំនរសំរាមមួយដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវ និងការប្រមូលមានភាពយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុនសំរាម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ព្រះត្រសក់ផ្អែម 0 Verified

18:09 Dec 13, 2018

នៅលើផ្លូវ ព្រះត្រសក់ផ្អែម មានគំនរសំរាមដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលយឺតយ៉ាវ របស់ក្រុមហ៊ុន។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ៥៣ 0 Verified

18:08 Dec 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូ​វ ៥៣ ម្ដុំផ្សារថ្មី មានគំនរសំរាមដែលជាមិនចេះទុកដាក់់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលយឺតរបស់ក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៥៣

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ សហព័ន្ធរុស្ស៊ី 0 Verified

18:02 Dec 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សហព័ន្ធរុស្ស៊ី វេលាម៉ោង ៦:០០ល្ងាច មានការកកស្ទះចរាចរណ៏ ដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវសហព័ន្ធរុស្ស៊ី

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

07:59 Dec 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១​ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា​ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៧១​

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវនៅលើផ្លូវ២០០២ 0 Verified

19:58 Dec 12, 2018

ស្ទះផ្លូវនៅលើផ្លូវ២០០២ ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ម៉ៅសេទុង

Categories

Pothole

ជង្ហុកតាមផ្លូវ ម៉ៅសេទុង 0 Verified

17:59 Dec 12, 2018

នៅលើផ្លូវម៉ៅសេទុងកែងស្តុបតេលាទូលទំពូង មានជង្កុកមួយដែលមើលតាមសភាពគឺបាក់គំរបលូ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ ២០០២ 0 Verified

08:34 Dec 12, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០២ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និង ខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០០២

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ មុនី្នរ៉េត 0 Verified

20:02 Dec 11, 2018

នៅលើផ្លូវមុនី្នរ៉េតមុខផ្សារដើមគរ មានគំនរសំរាមមួយដែលជាហេតុនាំអោយខូចសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

19:45 Dec 11, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១មុខផ្សារហេងលី មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ដែលជាហេតុនាំអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

កកស្ទះចរាចរណ៍ផ្លូវ ២០០២ 0 Verified

19:35 Dec 11, 2018

នៅលើផ្លូវ២០០២ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍មានដែលជាហេតុនាំអោយពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

1-20 of 11004 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11004 3.66 87.06%