Showing Reports From Sep 21, 2010 to Nov 19, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
101-120 of 10914 Reports

ជង្ហុកផ្លូវកែងផ្លូវព្រះនរោត្ដម

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវកែងផ្លូវព្រះនរោត្ដម 0 Verified

09:17 Oct 25, 2018

មានជង្ហុកផ្លូវនៅតាមផ្លូវ ៣០៦ កែងនឹងផ្លូវព្រះនរោត្ដម ។ជង្ហុកអាចបង្កគ្រោះថ្នាក់ដល់អ្នកធ្វើដំណើរបានដែរ ។ More Information » « Less Information

Street 306 , Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១០០៣ 0 Verified

09:09 Oct 25, 2018

មានករណីស្ទះចរាចរណ៍តាមផ្លូវ១០០៣ ។ ការធ្វើដំណើរគឺលំបាក និងខាតពេលវេលា។ More Information » « Less Information

Street 1003, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវព្រះនរោត្ដម 0 Verified

08:53 Oct 25, 2018

មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវព្រះនរោត្ដម ។ ការធ្វើដំណើរនៅល្ងាចម្សិលមិញគឺជួបការលំបាកនិងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Street 41, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

08:49 Oct 25, 2018

នៅព្រឹកថ្ងៃ២៥ ខែតុលា ឆ្នាំ២០១៨ មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវ២៧១ ដែលការធ្វើដំណើរលំបាក និង ខាតពេលវេលារបស់ប្រជាពលរដ្ឋទូទៅ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកនៅតាមផ្លូវ២៧១

Categories

Pothole

ជង្ហុកនៅតាមផ្លូវ២៧១ 0 Verified

08:34 Oct 25, 2018

មានជង្ហុកផ្លូវនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២៧១ ។ ការធ្វើដំណើរនៅពេលយប់អាចនឹងគ្រោះថ្នាក់ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ២៧១ 0 Verified

08:26 Oct 25, 2018

មានគំនរសំរាមមួួយនៅតាមផ្លូវ២៧១ ។ បើតាមអ្នករាយការណ៍សំរាមនេះមិនទាន់មានឃើញឡានមកប្រមូលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះផ្លូវនៅតាមមហាវិថីសហព័ន្ធរុស្សី 0 Verified

08:13 Oct 25, 2018

មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមមហាវិថីសហព័ន្ធរុស្សី ។ ព្រឹកនេះការធ្វើដំណើរគឺស្ទះគ្រប់ផ្លូវធ្វើអោយខាតពេលវេលា និងថវិការ ។ More Information » « Less Information

Confederation de la Russie

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​សហព័ន្ធ​រុស្ស៊ី​ជិត​អាគារ​ខ្ពស់​កាណាឌីយ៉ា​ 0 Verified

21:14 Oct 24, 2018

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​សហព័ន្ធ​រុស្ស៊ី​ជិត​អាគារ​ខ្ពស់​កាណាឌីយ៉ា​ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ទឹកលិចលើផ្លូវ ១៦៣​

Categories

Flooding

ទឹកលិចលើផ្លូវ ១៦៣​ 0 Verified

10:29 Oct 24, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៦៣​មានទឹកលិចក្រោយពេលភ្លៀងម្ដងៗ ជាហេតុធ្វើអោយឆាប់ខូចផ្លូវ និង ពិបាកធ្វើដំណើរ ៕​ More Information » « Less Information

ផ្លូវ​១៦៣​

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

10:06 Oct 24, 2018

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ​ ២៧១ នៅតែជាបញ្ហាដែលធ្វើអោយមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និង ខាតពេលវេលា​ ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៧១​

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ សឡា 0 Verified

09:55 Oct 24, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សឡា មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំដែលជាបញ្ហាធ្វើអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និង ខាតពេលវេលា ។​ More Information » « Less Information

ផ្លូវ សឡា

ស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ ២៧១ (ខាងក្រោម) 0 Verified

08:07 Oct 24, 2018

តាមការរាយការណ៍របស់ប្រជាពលរដ្ឋ នៅផ្លូវ២៧១ ម្តុំសាលាអន្តរជាតិវ៉ែសវល (West World) កំពុងតែមានការកកស្ទះចរាចរណ៍ខ្លាំង។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២៧១

ផ្លូវស្ទះខ្លាំងនៅផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សី 0 Verified

19:54 Oct 23, 2018

ផ្លូវស្ទះខ្លាំងនៅជិតប្រលានយន្តហោះពោធិ៍ចិនតុងដោយសារខ្វះផ្លូវក្នុងការធ្វើដំណើរ។ More Information » « Less Information

Sahpoun Russia Road, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវ៣១០

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវ៣១០ 0 Verified

11:28 Oct 23, 2018

មានជង្ហុកផ្លូវមួយនៅតាមផ្លូវ៣១០ដែលការធ្វើដំណើរពិតជាបញ្ហា ។លើសពីនេះទៀតអាចបង្កគ្រោះថ្នាក់ផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Street 310, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ៣១០ 0 Verified

10:53 Oct 23, 2018

នៅតាមផ្លូវ៣១០ មានគំនរសំរាមតូចដែលមិនទាន់មានឡានសំរាមមកប្រមូល ។ More Information » « Less Information

Street 310, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវលំមួយ 0 Verified

15:57 Oct 22, 2018

មានគំនរសំរាមមួយនៅក្នុងភូមិទឹកថ្លា ។ បើតាមមើលជាក់ស្ដែងគឺមានទឹកហូរផងធ្វើអោយមានក្លិនស្អុយដល់អ្នកដែលរស់នៅម្ដុំនោះ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅក្នុងភូ​មិត្រពាំងឈូក 0 Verified

15:49 Oct 22, 2018

មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅក្នុងភូមិត្រពាំងឈូក ។ ការធ្វើដំណើរនៅពេលភ្លៀងម្ដងៗគឺពិបាក ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ២០០២ 0 Verified

15:43 Oct 22, 2018

នៅពេលភ្លៀងមកម្ដងៗបញ្ហាសំរាមដែលគរចោលនៅតាមផ្លូវគឺជាបញ្ហាមួយដែលសំខាន់អាចប៉ះពាល់ដល់សុខភាព ។ ម្យ៉ាងវិញទៀតសំរាមដែលគរនៅតាមផ្លូវក៏អាចបង្កអោយការកកស្ទះផងដែរ... More Information » « Less Information

Street 2002, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០២ 0 Verified

15:37 Oct 22, 2018

មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដាោយផ្លូវ២០០២ ។ នៅពេលមេឃកំពុងភ្លៀងការធ្វើដំណើរជួបការលំបាក និងអាចបង្កគ្រោះថ្នាក់ផ្សេងៗនៅពេលធ្វើដំណើរ។ More Information » « Less Information

Street 2002, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ​៣១៧​ 0 Verified

09:09 Oct 22, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣១៧ មានគំនរសំរាម ដែលជាការមិនចេះទុករបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលមានភាពយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៣១៧

101-120 of 10914 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10914 3.66 86.95%