Reports | Urban Voice Cambodia

Showing Reports From Sep 21, 2010 to Aug 21, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
21-40 of 10558 Reports

ផ្លូវលំមួយលិចទឹកនៅ សង្កាត់ទឹកថ្លា

Categories

Pothole

ផ្លូវលំមួយលិចទឹកនៅ សង្កាត់ទឹកថ្លា 0 Verified

11:28 Aug 14, 2018

នៅក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា មានផ្លូវលំមួយលិចទឹកបន្ទាប់ពីមានភ្លៀងធ្លាក់​ ការដែលលិចបែបនេះជាហេតុធ្វើអោយ ពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និងខូចផ្លូវ ។ More Information » « Less Information

Street 2BZ, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវលំមួយ 0 Verified

09:19 Aug 14, 2018

មានគំនរសំរាមមួយដែលអ្នករស់នៅទីនោះយកមកគរហើយទុកចោល ។មួយវិញទៀតការគរសំរាមនៅតាមផ្លូវបានប៉ះពាល់ដល់អ្នកដែលរស់នៅក្បែរនោះផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Plov Lum, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវលំមួួយ 0 Verified

09:15 Aug 14, 2018

មានគំនរសំរាមដែលប្រជាពលរដ្ឋយកមកគរចោលហើយទុកអោយខាងក្រុមហ៊ុនមកយក ហើយនៅម្ដុំនោះដែរគឺមានសំរាមគរជាច្រើនកន្លែងផងដែរ ។ More Information » « Less Information

Phlauv Lum, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកនៅផ្លូវលំមួយ (ភូមិទឹកថ្លា)​

Categories

Pothole

ជង្ហុកនៅផ្លូវលំមួយ (ភូមិទឹកថ្លា)​ 0 Verified

08:59 Aug 14, 2018

ជង្ហុកផ្លូវ​ មួយដែលមានទឹកដក់ ក្រោយពេលមានភ្លៀងធ្លាក់ ជាហេតុធ្វើអោយខូចផ្លូវកាន់តែខ្លាំងទៅ និងអាចអោយមានគ្រោះថ្នាក់ផ្សេងៗជាដើម ។ More Information » « Less Information

Phlauv Lum, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ រថភ្លើង 0 Verified

08:49 Aug 14, 2018

នៅតាមបណ្ដោយរថភ្លើងក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា មានគំនរសំរាមរាយប៉ាយតាមដងផ្លូវ ជាហេតុធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន​ក្នុងការរស់នៅ​ និងធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Phlauv Lum, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (ភូមិទឹកថ្លា) 0 Verified

08:39 Aug 14, 2018

គំនរសំរាមមួយ នៅក្នុងភូមិទឹកថ្លា ដែលមើលតាមសភាពសំរាមទាំងនោះមានការវេចខ្ចប់បានល្អតែមិនមានការចុះមកប្រមូលពីក្រុមហ៊ុនអោយបានទៀងទាត់​ ។​ More Information » « Less Information

Phlauv Lum, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកនៅផ្លូវ​​ ៣៦សូនី

Categories

Pothole

ជង្ហុកនៅផ្លូវ​​ ៣៦សូនី 0 Verified

08:30 Aug 14, 2018

ជង្ហុកផ្លូវធំមួយដែលជាហេតុធ្វើអោយពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និងអាចបណ្ដាលអោយមានគ្រោះថ្នាក់ផ្សេងៗ ។ More Information » « Less Information

153c St Sony, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ 0 Verified

08:19 Aug 14, 2018

គំនរសំរាមមួយនៅ ម្ដុំមជ្ឈមណ្ឌល​ពាណិជ្ជកម្ម អ៊ែតវូត ដែលប្រជាពលរដ្ឋនាំគ្នាយកមកដាក់មួយកន្លែង តែមិនមានការប្រមូលរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

St 110B, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (សង្កាត់ទឹកថ្លា)​ 0 Verified

08:08 Aug 14, 2018

គំនរសំរាមមួយនៅសង្កាត់ទឹកថ្លា តាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយដែលគំនរនេះបណ្ដាលមកពីការមិនវេចខ្ចប់អោយបានត្រឹមត្រូវ និងការប្រមូលមិនទៀងទាត់របស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

11h 18E, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (​ ខណ្ឌពោធិ៏សែនជ៍យ) 0 Verified

16:07 Aug 13, 2018

គំនរសំរាមមួយ ដែលប្រជាពលរដ្ឋនាំគ្នាទុកដាក់មួយកន្លែងតែក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលមិនទៀងទាត់ ទើបប្រជាពលរដ្ឋនាំគ្មាដុតសំរាមទាំងនេះ ។ More Information » « Less Information

18E3, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២៦E 0 Verified

14:43 Aug 13, 2018

គំនរសំរាមមួយនៅមុខផ្ទះជួលមួយកន្លែង នៅផ្លូវ ២៦E ដែលមានការវេចខ្ចប់បានល្អ តែការចុះប្រមូលរបស់ក្រុមហ៊ុនមិនសូវទៀងទាត់ ។ More Information » « Less Information

Street 26E, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ 0 Verified

14:34 Aug 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា មានគំនរសំរាមជាច្រើនដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវ ។ More Information » « Less Information

2002 St 2002, Phnom Penh 12102, Cambodia

ជង្ហុកផ្លូវ​ ២០០២

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវ​ ២០០២ 0 Verified

14:08 Aug 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០២​ មានជង្ហុក ដែលបណ្ដាលអោយផ្លូវនេះមានសភាព​ខូចយ៉ាងធ្ងន់ធ្ងរ ។ More Information » « Less Information

2002 St 2002, Phnom Penh 12102, Cambodia

គំនរសំរាមនៅ សង្កាត់ទឹកថ្លា 0 Verified

13:53 Aug 13, 2018

នៅតាមរបងសាលាបឋមសិក្សា យ៉ាម៉ាប៊ីកូ មានគំនរសំរាមជាច្រើន ដែលជាការមិនចេះទុកដាក់អោយមានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅតាមរបងសាលានោះ និងការចុះប្រមូលមិនបានទៀងទាត់របស់ក្រុមហ៊ុន... More Information » « Less Information

2002 St 2002, Phnom Penh 12102, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០២ 0 Verified

13:36 Aug 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០២ សង្កាត់ទឹកថ្លា ខណ្ឌសនសុខ មានគំនរសំរាមមួយដែលរលួយ គ្មានការអើពើពីក្រុមហ៊ុនក្នុងការប្រមូល ។ More Information » « Less Information

2002 St 2002, Phnom Penh 12102, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២BZ

Categories

Pothole

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២BZ 0 Verified

13:24 Aug 13, 2018

នៅផ្លូវ ២BZ ស្ថិតក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា មានគំនរសំរាមមួយដែលមានការវេចខ្ចប់បានល្អ​តែការចុះប្រមូលសំរាមរបស់ក្រុមហ៊ុនមិនទៀងទាត់ ។ More Information » « Less Information

Street 2BZ, Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកដក់ទឹកនៅផ្លូវ ២៧១

Categories

Pothole

ជង្ហុកដក់ទឹកនៅផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

13:09 Aug 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ នៅសង្កាត់ទឹកល្អក់ទី ២ មានជង្ហុក​ដែលមានទឹកដក់ជាប្រចាំ ជាហេតុធ្វើអោយខូចផ្លូវ ។ More Information » « Less Information

271 Yothapol Khemarak Phoumin Blvd (271), Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកនៅផ្លូវ ១៥៦

Categories

Pothole

ជង្ហុកនៅផ្លូវ ១៥៦ 0 Verified

13:00 Aug 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៥៦ មានជង្ហុកធំមួយដែលធ្វើអោយមានការខូចផ្លូវ ហើយពេលភ្លៀងម្ដងៗ មានទឹកដក់ ។ More Information » « Less Information

271 Yothapol Khemarak Phoumin Blvd (271), Phnom Penh, Cambodia

ជង្ហុកនៅផ្លូវ​ ២០២

Categories

Pothole

ជង្ហុកនៅផ្លូវ​ ២០២ 0 Verified

12:06 Aug 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០២​ មានជង្ហុកដែលនៅពេលភ្លៀងម្ដងៗ​ អោយមានទឹកដក់បណ្ដាលអោយខូចផ្លូវ និងអាចបណ្ដាលអោយគ្រោះថ្នាក់ជាដើម ។ More Information » « Less Information

St 202, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣០ 0 Verified

11:56 Aug 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៣០ មានគំនរសំរាមមួយដែលបណ្ដាលមកពីការមិនទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវ និងមិនមានការមកប្រមូលអោយទៀងទាត់របស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

31b St 430, Phnom Penh, Cambodia

21-40 of 10558 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10558 3.65 86.54%