Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jul 20, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 10420 Reports

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ បឹងប្រយំា​ប (១៩២៨) 0 Verified

15:54 Jul 20, 2018

គំនរសំរាម​ នៅលើដងផ្លូវលេខ១៩២៨ ផ្លូវបឹងប្រយ៉ាប នៅតែមាន ដោយធ្វើអោយខូចសោភ័ណ្ឌផ្លូវ ។ More Information » « Less Information

2207 Oknha Mong Reththy St. (1928), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ឧកញ៉ា ម៉ុង ឬទ្ធី (១៩២៨) 0 Verified

15:42 Jul 20, 2018

​នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវគឺតែងតែមានសំរាមជាប្រចាំរង់ចាំខាងក្រុមហ៊ុនមកប្រមូល ។តែទោះជាយ៉ាងណាក៏ការប្រមូលនៅមានកំរិត អ្នកដែលប្រមូលក៏គាត់មិនបានគ្រប់កន្លែងដែរ... More Information » « Less Information

f9 Oknha Mong Reththy St. (1928), Phnom Penh 12100, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាសុផារ៉ា (៥៩៨ ) 1 Verified

15:31 Jul 20, 2018

មានគំនរសំរាមមួយដែលនៅមុខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋ។ម្យ៉ាងទៀតមិនមានការប្រមូលពីក្រុមហ៊ុនណាទេគឺពួកគាត់យកសំរាមនោះមកដុតហើយគរថែមទៀត ។ More Information » « Less Information

Street 598, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ 0 Verified

15:24 Jul 20, 2018

គំនរសំរាមធំមួយ ដែលស្ថិតនៅម្ដុំផ្លូវលេខ ៧៧៧ ​ក្នុងភូមិគីឡូម៉ែតលេខ៦ ។​ គំនរសំរាមនេះ​ បណ្តាលមកពី​ការទុកដាក់របស់ប្រជាពលរដ្ឋមិនបានត្រឹមត្រូវ​ គ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់​... More Information » « Less Information

777 St, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំមួយក្បែរលូបង្ហូរទឹក 0 Verified

14:52 Jul 20, 2018

នៅក្នុងភូមិមួយនៅក្នុងសង្កាត់ឬស្សីកែវក្បែរលូបង្ហូរទឹកមានការចោលសំរាមយ៉ាងច្រើន បើមើលទៅមានសភាពរលួួយហើយមិនមានការសំអាតយ៉ាងត្រឹមត្រូវនោះទេ ។ ថែមពីនេះទៅទៀតគឺមិនមានខាងក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលទៀត... More Information » « Less Information

777, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ១០៣ 7 Verified

14:47 Jul 20, 2018

នៅភូមិទួលថ្ងាន់ តាមបណ្ដោយផ្លូវលេខ១០៣ មានគំនរសំរាមជាច្រើន​ ដែលប្រជាពលរដ្ឋធ្វើការទុកដាក់មិនបានត្រឺមត្រូវ និងមិនសូវមានការប្រមូលពីក្រុមហ៊ុនអោយបានទៀងទាត់... More Information » « Less Information

Road A4, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ លេខ៩៩​B 0 Verified

14:34 Jul 20, 2018

គំនរសំរាមមួយជាច្រើន នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលេខ៩៩B ក្នុង ខណ្ឌឬស្សីកែវ ដែលបណ្ដាលមកពីការទុកដាក់សំរាមរបស់ប្រជាពលរដ្មមិនបានត្រឹមត្រូវ ។ More Information » « Less Information

Road A10, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ១០៣ និង ១០១​ 0 Verified

14:18 Jul 20, 2018

នៅតំបន់វត្តទួលសង្កែ ត្រង់ចំនុចផ្លូវ១០៣ និង១០១ មានគំនរសំរាមជាច្រើន បើតាមសម្ដីរបស់ប្រជាពល់រដ្ឋក្នុងតំបន់នោះ បានអោយដឹងថា​ សំរាមទាំងនេះ រយៈពេល២... More Information » « Less Information

Street 103, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយ​ ​ (ភូមិស្លែងរលើង) 0 Verified

13:57 Jul 20, 2018

គំនរសំរាមមួយ ដែលប្រជាពលរដ្ឋធ្វើការទុកដាក់មិនត្រឹមត្រូវ​ និងមិនខ្វះការអើពើ ពីក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម​ ទើបធ្វើអោយសំរាមទាំងនេះ​ ក្លាយជាគំនរ​ និងមានក្លិនស្អុយ... More Information » « Less Information

Sangkat Tuek Thla, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមធំំមួយតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០៤ 0 Verified

10:20 Jul 19, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ២០០៤ ដោយសារប្រជាពលរដ្ឋ ធ្វើការទុកដាក់សំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវ និងមិនមានក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលសំរាម ទើបបណ្ដាលអោយសំរាមក្លាយជាគំនរភ្នំបែបនេះ​​... More Information » « Less Information

a16 Street 2004, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០១១ 0 Verified

09:50 Jul 19, 2018

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវឧកញ៉ា ទ្រី ហេង (២០១១) មានគំនរសំរាមជាច្រើន​ នៅតាមដងផ្លូវ ជាហេតុធ្វើអោយខូចសោភ័ណ្ឌផ្លូវ ដោយការវេចខ្ចប់ ទុកដាក់សំរាមមិនត្រឺមត្រូវគ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់... More Information » « Less Information

Oknha Try Heng St. (2011), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមធំំមួយ​ នៅសង្កាត់ក្រាំងធ្នង់ 0 Verified

09:12 Jul 19, 2018

បញ្ហាសំរាម នៅតែេជារឿងដែលពិបាកក្នុងការចាត់វិធានការ លើការទុកដាក់សំរាម អោយបានត្រឹមត្រូវនិងមានរបៀប​​។ ជាពិសេស ត្រូវមានការយកចិត្តទុកដាក់ អើពើពីក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម​អោយបានល្អ​... More Information » « Less Information

Street 01, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមផ្លូវ​ចូលបុរីមួយ (​ក្រាំងធ្នង់) 0 Verified

08:55 Jul 19, 2018

នៅសង្កាត់​ក្រាំងធ្នង់ តាមផ្លូវ​លំតូចៗ តែងតែឃើញមាននៅគំនរសំរាមធំជាច្រើន ដែលទុកដាក់មិនមានសណ្ដាប់ធ្នាប់ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមដងផ្លូវ​លំមួយ 0 Verified

08:35 Jul 19, 2018

គំនរសំរាមមួយដែលរលួយស្អុយ បណ្ដាលមកពីប្រជាពលរដ្ឋរស់តាមតំបន់នោះ ធ្វើការទុកដាក់មិនត្រឹមត្រូវ និង​ការមិនចុះទៅយករបស់ក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម​ ហើយសំរាមនេះស្ថិតក្នុងភូមិគោកឃ្លាង... More Information » « Less Information

Street 01, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​​លំមួយ​ (ភូមិគោកឃ្លាង) 0 Verified

08:17 Jul 19, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយខ្សែ ស្ថិតក្នុងភូមិគោកឃ្លាង មានគំនរសំរាមមួយ ដែលស្អុយរលួយ ដោយសារប្រជាពលរដ្ឋ ដែលរស់នៅក្នុងតំបន់នោះធ្វើការទុកដាក់សំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវ... More Information » « Less Information

Street G, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយ​ ​ 0 Verified

16:44 Jul 18, 2018

គំនរសំរាមមួយដែលស្ថិតតាមបណ្ដោយផ្លូវចូលវិទ្យាល័យ ភ្នំពេញថ្មី ដោយសារប្រជាពលរដ្ឋធ្វើការទុកដាក់មិនបានត្រឹមត្រូវ និងមិនសូវមានការអើពើពីក្រុមហ៊ុន​ ចុះធ្វើប្រមូលសំរាមអោយបានត្រឹមត្រូវ... More Information » « Less Information

Oknha Try Heng St. (2011), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមផ្លូវ​លំមួយខ្សែ (វត្តសំរោងអណ្ដែត) 0 Verified

16:24 Jul 18, 2018

គំនរសំេរាមជាច្រើន តាមបណ្ដោយផ្លូវល៉មួយ បើតាមសម្ដីរបស់ប្រជាពលរដ្ឋដែលរស់នៅតំបន់នោះបានអោយដឹងថា គំនរសំរាមទាំងអស់នោះ មិនសូវមានរថយន្តខាងក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាមមកធ្វើការប្រមូលអោយទៀងទាត់នោះទេ​... More Information » « Less Information

78 ផ្លូវវត្តសំរោងអណ្ដែត, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមផ្លូវ​​ រថភ្លើង (​ភូមិតាងួន) 0 Verified

13:51 Jul 18, 2018

តាមបណ្តោយផ្លូវ​រថភ្លើង​ ដែលស្ថិតក្នុងភូមិតាងួន មានគំនរសំរាមមួយ ដែលប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅក្នុងភូមិនេះ​ ធ្វើការទុកដាក់សំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវ ។ More Information » « Less Information

Khan Por Senchey

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយ (ភូមិដំណាក់) 0 Verified

13:38 Jul 18, 2018

បញ្ហានៃការទុកដាក់សំរាម របស់ប្រជាពលរដ្ឋឃើញថានៅមានកម្រិតទាប ព្រោះមិនសូវខ្វល់ខ្វាយក្នុងការ ទុកដាក់សំរាមអោយមានសណ្ដាប់ធ្នាប់​ និងការមកប្រមូលសំរាមពីក្រុមហ៊ុនមិនសូវទៀងទាត់... More Information » « Less Information

Khan Por Senchey

គំនរសំរាមធំំមួួយនៅផ្លូវជាតិលេខ៥ ( NR5 ) 0 Verified

13:31 Jul 18, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិធំៗនៅក្នុងទីក្រុងភ្នំពេញបានក្លាយជាកន្លែងគរសំរាម ដែលប៉ះពាល់ទៅដល់អ្នកដំណើរតាមបណ្ដោយផ្លូវ ។ ដូច្នេះការចោលសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ៥... More Information » « Less Information

NR5, Phnom Penh, Cambodia

1-20 of 10420 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10420 3.64 86.36%