Showing Reports From Sep 21, 2010 to Oct 19, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
21-40 of 10789 Reports

គំនរសំរាម 0 Verified

13:38 Oct 18, 2018

មានគំនរសំរា​មនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០២ មើលទៅសំរាមមានការវេចខ្ចប់បានត្រឹមត្រូវ ។ More Information » « Less Information

street 202

ជង្ហុកផ្លូវ​២៧១

Categories

Pothole

ជង្ហុកផ្លូវ​២៧១ 0 Verified

13:36 Oct 18, 2018

មានជង្ហុកផ្លូ​វតូចមួយនៅតាមផ្លូវ២៧១ ។ ជង្ហុកនេះគឺមានទឹកដក់ហើយមិនទាន់ឃើញមាននរណាមកធ្វើការជុសជុលនោះទេ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 2 Verified

13:20 Oct 18, 2018

មានការកកស្ទះចរាចរណ៏មួយនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ​២៧១​ ធ្វើអោយពិបាកធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 1 Verified

08:54 Oct 18, 2018

ការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវ២៧១ គឺជួបជារៀងរាល់ថ្ងៃ។ ការធ្វើដំណើរជួបការលំបាកធ្វើអោយខាតពេលវេលាសំរាប់ប្រជាពលរដ្ឋ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

08:50 Oct 18, 2018

មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវ២៧១ ។ ការធ្វើដំណើរនៅយប់ម្សិលមិញមានការលំបាក ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

មានគំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវម៉ៅសេទុង 0 Verified

08:42 Oct 18, 2018

មានគំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវម៉ៅសេទុង ។ ការប្រមូលសំរាមមានភាពយឺតយាវ ។ ការធ្វើដំណើរតាមមានក្លិនស្អុយហើយប៉ះពាល់ដល់សុខភាពថែមទៀត ។ More Information » « Less Information

Street 245 , Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 2 Verified

08:42 Oct 18, 2018

នាព្រឹកនេះការធ្វើដំណើរតាមផ្លូវ២៧១ មានការកកស្ទះពិបាកដល់ការធ្វើដំណើរនឹងធ្វើអោយខាតពេលវេលា​ ។ More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ក្រោយ​ស្ពាន​ជ្រោយ​ចង្វារ​ 0 Verified

18:47 Oct 17, 2018

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​មាត់​ទន្លេ​ក្រោម​ស្ពាន​ជ្រោយ​ចង្វារ​ ។ ការធ្វើដំណើរមានការលំបាក ។ More Information » « Less Information

Street Sisovat , Phnom Penh, Cambodia

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​មាត់​ទន្លេ​ជិត​កំពង់​ផែ​ស្វយ័ត​ភ្នំ​ពេញ​ 0 Verified

18:45 Oct 17, 2018

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​មាត់​ទន្លេ​ជិត​កំពង់​ផែ​ក្រុង​ភ្នំពេញ​ ។ ជារៀងរាល់ថ្ងៃនៅត្រង់ចំនុចស្ពានជ្រោយចង្វារ មានការកកស្ទះខ្លាំង ។ More Information » « Less Information

Street Sisovat , Phnom Penh, Cambodia

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​មាត់​ទន្លេ​ 0 Verified

18:40 Oct 17, 2018

កកស្ទះ​ចរាចរណ៍​នៅ​ផ្លូវ​មាត់​ទន្លេ ។​ ការធ្វើដំណើរនៅពេលល្ងាចជួបការលំបាក និង ពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

Sisovat Road, Phnom Penh, Cambodia

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅលើមហាវិថី សហព័ន្ធរុស្ស៊ី 0 Verified

08:52 Oct 17, 2018

ការកកស្ទះចរាចណ៍នៅតាមបណ្ដោយមហាវីថី សហព័ន្ធរុស្ស៊ី ដែលជាហេតុធ្វើអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។​ More Information » « Less Information

ផ្លូវ សហព័ន្ធរុស្ស៊ី

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ​ ២០០៤ 0 Verified

08:40 Oct 17, 2018

នៅល្ងាចថ្ងៃ ១៦ តុលា ២០១៨ តាមបណ្ដោយផ្លូវ២០០៤ មានការកកស្ទះចរាចរណ៍ជាប្រចាំ ដែលជាហេតុធ្វើអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើរ និងខាតពេលវេលា ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០០៤

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០២ 0 Verified

08:32 Oct 17, 2018

គំនរសំរាមមួយនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០២ ដែលជាការមិនចេះវិញខ្ចប់អោយបានត្រឹមត្រូវ និងការមិនចុះមកប្រមូលរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០០២

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (​សង្កាត់ទឹកថ្លា)​ 0 Verified

08:15 Oct 17, 2018

នៅក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា មានគំនរសំរាមជាច្រើនដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់អោយមានត្រឹមត្រូវ និង ការមិនយកចិត្តទុកដាក់របស់ក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម ។​ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០២ 0 Verified

14:13 Oct 16, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០២​ មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់អោយមានត្រឹមត្រូវរបស់ពលរដ្ឋដែលរស់នៅតបន់នោះ និង ខ្វះការយកចិត្តទុកដាក់របស់ក្រុមហ៊់ុនប្រមូលសំរាម... More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០០២

ទឹកលិចផ្លូវ សង្កាត់ទឹកថ្លា

Categories

Flooding

ទឹកលិចផ្លូវ សង្កាត់ទឹកថ្លា 0 Verified

14:01 Oct 16, 2018

នៅក្រោយពេលមានភ្លៀងធ្លាក់ម្ដងៗ ផ្លូវតូចៗមួយកន្លែងមានការលិច ដែលជាហេតុធ្វើអោយពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរ ។​ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​២០០២​ 0 Verified

13:56 Oct 16, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២០០២​ មានគំនរសំរាមធំមួយដែលជាហេតុនាំអោយមានការប៉ះពាល់ដល់សុខភាព បរិស្ថាន និង សោភ័ណ្ឌមានទីក្រុង ។​ More Information » « Less Information

ផ្លូវ២០០២​

ទឹកលិចផ្លូវលំមួយក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា

Categories

Flooding

ទឹកលិចផ្លូវលំមួយក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា 0 Verified

13:47 Oct 16, 2018

ផ្លូវលំមួយខ្សែក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា ដែលក្រោយពេលមានភ្លៀងធ្លាក់ម្ដងៗ បណ្តាលអោយមានទឹកលិច ជាហេតុធ្វើអោយមានការខូចខាតផ្លូវ និង ពិបាកធ្វើដំណើរ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

ផ្លូវលិចទីកក្នុងភូមិមួយ

Categories

Flooding

ផ្លូវលិចទីកក្នុងភូមិមួយ 0 Verified

13:40 Oct 16, 2018

ផ្លូវលំមួយខ្សែ ដែលមានទឹកលិចក្រោយពេលភ្លៀងម្ដងៗ ដែលធ្វើអោយមានការពិបាកធ្វើដំណើត និងខូចខាតផ្លូវជាដើម ។​ More Information » « Less Information

Phnom Penh - android

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២១៧ 0 Verified

13:27 Oct 16, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សម្ដេចមុនីរ៉េត ២១៧​ មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវ​ ធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២១៧

21-40 of 10789 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10789 3.65 86.8%