Reports | Urban Voice Cambodia

Showing Reports From Sep 21, 2010 to Aug 21, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
81-100 of 10561 Reports

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយ មហាវិថី ព្រះសីហនុ (២៧៤) 0 Verified

11:29 Aug 01, 2018

គំនរសំរាមមួយមានសភាពរាយប៉ាយ តាមបណ្ដោយមហាវិថី ព្រះសីហនុ (២៧៤) ដែលជាហេតុធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់សោភ័ណ្ឌភាពតាមដងផ្លូវ និង​ប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន ។ More Information » « Less Information

185 Preah Sihanouk Blvd (274), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​​ ១៤៣ 0 Verified

11:04 Aug 01, 2018

នៅសង្កាត់បឹងព្រលឹត តាមបណ្ដោយផ្លូវ ១៤៣ មានគំនរសំរាមមួយ​ ដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះវេចខ្ចប់ទុកដាក់មិនបានត្រឹមត្រូវ និងការមិនអើពើពីក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលសំរាម... More Information » « Less Information

St 143, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ១៦៧ 0 Verified

10:51 Aug 01, 2018

គំនរសំរាមធំមួយ នៅក្រោយសាលា​​បឋមសិក្សា និងអនុវិទ្យាល័យទួលស្លែង ជាហេតុធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និងបរិយាកាស ។ More Information » « Less Information

St 167, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ១១៩ 0 Verified

10:10 Aug 01, 2018

នៅជាប់របងសាលាបឋមសិក្សា ព្រះអង្គអេង តាមបណ្ដោយផ្លូវ ១១៩ មានគំនរសំរាមមួយ ដែលមិនមានការអើពើពីក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលសំរាម ជាហេតុធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន... More Information » « Less Information

St 119, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​​​ ១៤៣ 0 Verified

09:57 Aug 01, 2018

បញ្ហាសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​​​ ១៤៣ នៅសង្កាត់អូឡាំពិក មានគំនរសំរាមធំមួយ​ ដែលប្រជាពលរដ្ឋទុកដាក់មិនត្រឹមត្រូវ និងមិនមានការចុះប្រមូលសំរាមមិនបានទៀងទាត់... More Information » « Less Information

St 143, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅ សង្កាត់បឹងកេងកងទី ៣ 0 Verified

09:30 Aug 01, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣០៤ មានគំនរសំរាមធំមួយ ដែលធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និង បរិយាកាសទីក្រុង ។ More Information » « Less Information

143 St 304, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣០៤ 0 Verified

09:05 Aug 01, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣០៤ មានគំនរសំរាមធំមួយ​រាយប៉ាយ ម្ដុំសាលាបឋមសិក្សា ព្រះអង្គអេង ដែលបណ្ដាលមកពីការវេចខ្ចប់ទុកដាក់មិនបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ... More Information » « Less Information

143 St 304, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅផ្លូវត្រសក់ផ្អែម 0 Verified

08:41 Aug 01, 2018

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវត្រសក់ផ្អែមដែលគរទុកចោលដោយខាងក្រុមហ៊ុនមិនទាន់បានមកប្រមូល ។ ជាពិសេសនៅពេលភ្លៀងមកម្ដងៗបានជះក្លិនស្អុយហើយប៉ះពាល់ដល់ប្រជាពលរដ្ឋនៅទីនោះ... More Information » « Less Information

63 Preah Trasak Paem St. (63), Phnom Penh 12000, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​​ ៣៩០ 0 Verified

08:36 Aug 01, 2018

នៅសង្កាត់បឹងកេងកងទី​ ៣ មានគំនរសំរាមធំមួយរាយប៉ាយ ដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់សំរាមរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការមិនមកប្រមូលសំរាមរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

St 390, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ១១៣ 0 Verified

08:22 Aug 01, 2018

គំនរសំរាមធំមួយរាយប៉ាយ​ តាមបណ្ដោយផ្លូវ ១១៣ ដែលសំរាមទាំងនេះនៅជាប់របង​ សាលាបឋមសិក្សា ជ័យជំនះ ធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និង​​​ សោភ័ណ្ខភាពទីក្រុង... More Information » « Less Information

558 St 113, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្បែរវត្ដកោះ​ 0 Verified

08:22 Aug 01, 2018

គំនរសំរាមដែលខាងក្រុមហ៊ុនមិនទាន់បានមកប្រមូលនៅពេលភ្លៀងមកម្ដងៗបានធ្វើអោយសំរាមរាយប៉ាយនៅក្បែរវត្ដហើយបង្កអោយមានក្លិនស្អុយ ។ More Information » « Less Information

13 Samdach Preah Sokun Meanbon St. (178), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣៩០ 0 Verified

08:09 Aug 01, 2018

នៅក្នុងសង្កាត់បឹងកេងកងទី​ ៣ លើផ្លូវ ៣៩០ មានគំនរសំរាមធំមួយ ដែលជាការទុកដាក់មិនបានត្រឹមត្រូវ គ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់និងមិនមានការមកប្រមូលសំរាមរបស់ក្រុមហ៊ុនមិនបានទៀតទាត់... More Information » « Less Information

St 390, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយវិថី ព្រះអង្គអេង (១៣) 0 Verified

11:10 Jul 31, 2018

គំនរសំរាមមួយនៅជាប់របងវត្ត ឧណ្ណាលោម លើវិថី ព្រះអង្គអេង ដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់សំរាមរបស់អ្នកដែលរស់នៅតាមតំបន់នោះ ។​​ More Information » « Less Information

Preah Ang Eng St. (13), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅ​ សង្កាត់ផ្សារដើមគរ 0 Verified

10:47 Jul 31, 2018

នៅផ្លូវ២៣០ ក្នុងសង្កាត់ផ្សារដើមគរ មានគំនរសំរាមមួយ ដែលជាការទុកដាក់មិនត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងមិនមានការប្រមូលពីក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

14 St 230, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២៣០ 0 Verified

10:33 Jul 31, 2018

សំរាមរាយប៉ាយ ដែលធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់ បរិស្ថាន និង បរិយាកាស ព្រោះតែការទុកដាក់មិនបានត្រឹមត្រូវ និង ការប្រមូលមិនទៀងទាត់ពីក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

St 230, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ​ (​សង្កាត់ស្វាយប៉ាក) 0 Verified

10:16 Jul 31, 2018

បញ្ហាសំរាមធំមួយ នៅសង្កាត់ស្វាយប៉ាក ដែលជាការទុកដាក់មិនត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និង មិនមានការមកប្រមូលសំរាមពីក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

NR5, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ជាតិលេខ​ ៦A 0 Verified

10:06 Jul 31, 2018

គំនរសំរាមសំបកដូង នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ ៦A ត្រង់ចំនុច សង្កាត់ព្រែកលាប ដែលធ្វើអោយខូចសណ្ដាប់ធ្នាប់ និងខូចសោភ័ណ្ឌផ្លូវ ។ More Information » « Less Information

NR6, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ៥ (​សង្កាត់ផ្សារកណ្ដាល) 0 Verified

09:49 Jul 31, 2018

គំនរសំរាមធំមួយ ដែលមានការវេចខ្ចប់ល្អ​ តែការទុកដាក់គ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់ពីប្រជាពលរដ្ឋ និងការមិនមកប្រមូលពីក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

5 Angkor St. (5), Phnom Penh 12204, Cambodia

គំនរសំរាមនៅ សង្កាត់ទឹកថ្លា 0 Verified

09:18 Jul 31, 2018

សំរាមរាយប៉ាយគ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់ ដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការមិនចុះមកប្រមូលពីក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

207 Russian Federation Blvd. (110), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយវិថី ព្រះអង្គមាកាក់វណ្ណ (១៧៨) 0 Verified

11:14 Jul 27, 2018

គំនរសំរាមជាច្រើន ដែលរាយប៉ាយពេញផ្លូវ ព្រះអង្គមាកាក់វណ្ណ ជាប់និងរបងវត្ត សារាវ័នតេជោ ជាហេតុធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់សុខភាព​ បរិស្ថាន និងសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង... More Information » « Less Information

Preah Ang Makhak Vann St. (178), Phnom Penh, Cambodia

81-100 of 10561 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10561 3.65 86.54%