Reports | Urban Voice Cambodia

Showing Reports From Sep 21, 2010 to Aug 21, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
61-80 of 10561 Reports

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ បឹងជើងឯក 0 Verified

15:51 Aug 03, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ បឹងជើងឯក មានគំនរសំរាមធំមួយ​ ដែលប្រជាពលរដ្ឋរបស់នៅក្នុងតំបន់នោះ មិនសូវយល់ដឹងពីការទុកដាក់សំរាមអោយបានត្រឹមត្រូវ និងមានសណ្ដាប់ធ្នាប់​... More Information » « Less Information

ផ្លូវបឹងជើងឯក, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (ភូមិបូរីកម្មករ) 0 Verified

15:21 Aug 03, 2018

នៅភូមិបូរីកម្មករ ខណ្ឌដង្កោ​ មានគំនរសំរាមមួយដែលធ្វើអោយប់ះពាល់ដល់បរិស្ថាន​ និង​ បរិយាកាស ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវបឹងជើងឯក, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ២ 0 Verified

14:38 Aug 03, 2018

គំនរសំរាមមួយដែលគេគរទុកចោលហើយមិនការខ្វល់ខ្វាយពីក្រុមហ៊ុនណាមួយឡើយគឺទុកចោលមិនប្រមូលហើយជះក្លិនស្អុយទៅដល់អ្នកដែលធ្វើតាមនោះផងដែរ ។ More Information » « Less Information

NR2, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (​ខណ្ឌដង្កោ) 0 Verified

14:38 Aug 03, 2018

គំនរសំរាមមួយ ដែលស្ថិតតាមបណ្ដោយផ្លវលំមួយក្នុង​ ភូមិខ្វា ខណ្ខដង្កោ ដោយសារមិនមានការចុះប្រមូលអោយបានទៀងទាត់ពីក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវភូមិខ្វា, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមទុកចោលនៅតាមផ្លូវលេខ២ 0 Verified

14:21 Aug 03, 2018

មានគំនរសំរាមមួួយដែលទុកចោលនៅតាមបណ្ដោយផ្លវលេខ២ បន្ទាប់ពីការបោះឆ្នោតរួចរាល់គឺមិនទាន់មានក្រុមហ៊ុនណាមកប្រមូលសោះឡើយគឺត្រូវពន្យាពេល ។ More Information » « Less Information

NR2, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ភូមិខ្វា 0 Verified

14:21 Aug 03, 2018

គំនរសំរាមដែលស្ថិតនៅ ខណ្ឌដង្កោ ក្នុងភូមិខ្វា ដែលសំរាមទាំងនេះ​ បណ្ដាលមកពីការប្រមូលសំរាមមានការយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុន និងការមិនចេះទុកដាក់របស់ក្រុមហ៊ុន... More Information » « Less Information

ផ្លូវភូមិខ្វា, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (ភូមិខ្វា) 0 Verified

14:07 Aug 03, 2018

គំនរសំរាមនៅជាប់របង សកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទកសិកម្ម ដែលមានសភាពរាយប៉ាយ ជាហេតុធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមទុកចោលនៅតាមផ្លូវ ២១៧ 0 Verified

14:05 Aug 03, 2018

គំនរសំរាមមួួយដែលនៅតាមផ្លូវ២១៧ដែលមិនមានខាងក្រុមហ៊ុនណាឬប្រជាពលរដ្ឋមិនយកចិត្ដទុកដាក់បន្ដិចសោះឡើយ ។ជាពិសេសប្រជាពលរដ្ឋតែម្ដងគឺពួកគាត់មិនបានរៀបចំសំរាមនោះអោយមានសណ្ដាប់ធ្នាប់និងការវិចខ្ចប់អោយបានត្រឹមត្រូវ... More Information » « Less Information

NR20, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ​លេខ២០ 0 Verified

13:52 Aug 03, 2018

គំនរសំរាមមួយដែលនៅមុខរោងចក្រមួួយនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ​២១៧គឺមិនទាន់មានខាងក្រុុមហ៊ុនណាមកប្រមូលសោះឡើយ ។ More Information » « Less Information

NR20, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ 0 Verified

13:49 Aug 03, 2018

គំនរសំរាមធំមួយដែលមានសភាពរាយប៉ាយ និងមានក្លិនស្អុយ ដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកអោយបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការមិនចុះប្រមូលរបស់ក្រុមហ៊ុនសំរាម... More Information » « Less Information

ផ្លូវទំនប់ថ្មី (៣៧១), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមទុកចោលនៅតាមផ្លូវលេខ២០ 0 Verified

13:43 Aug 03, 2018

គំនរសំរាមដែលបានគរទុកចោលហើយមិនមានខាងក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលថែមទៀតបានធ្វើអោយសំរាមនោះរាយប៉ាយ ។​ ថែមពីនេះទៀតសំរាមបានធ្វើអោយជះក្លិនស្អុយដល់អ្នកដែលធ្វើដំណើរតាមនោះផងដែរ... More Information » « Less Information

NR20, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយ វិថី តេជោ តំដិន​​ (១៥៤) 0 Verified

13:39 Aug 03, 2018

នៅតាមបណ្ដោយ វិថី តេជោ តំដិន (១៥៤) មានគំនរសំរាមមួយរាយប៉ាយ គ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់ ដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់សំរាមរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការមកយកសំរាមរបស់ក្រុមហ៊ុនមានការយឺតយ៉ាវ... More Information » « Less Information

154 Dekcho Damdin St. (154), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ២៦BT 0 Verified

13:30 Aug 03, 2018

​គំនរសំរាមដែលប្រជាពលរដ្ឋគរចោលនៅតាមផ្លូវបានធ្វើអោយជះក្លិនស្អុយដល់អ្នកដែលធ្វើដំណើរតាមផ្លូវនោះផងដែរ ។ More Information » « Less Information

26BT, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវលំមួយ 0 Verified

11:26 Aug 02, 2018

មានសំរាមមួយដែលគរទុកចោលនៅក្នុងសង្កាត់បឹងសាឡាងដែលប្រជាពលរដ្ឋនៅទីនោះយកមកទុកចោល ។ ការគរទុកចោលបែបនេះគឺមកពីពួកគាត់មិនមានកន្លែងណាសំរាប់អោយដុតចោល។ដូច្នេះ​... More Information » « Less Information

Street 372, Phnom Penh, Cambodia

ការកកស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមផ្លូវ ២៧១ 0 Verified

10:53 Aug 02, 2018

ការកកស្ទះចរាចរណ៍កើតមានឡើងមានជារៀងរាល់ថ្ងៃ ។ជាពិសេសផ្លូវ២៧១ មានការស្ទះចរាចរណ៍យ៉ាងខ្លាំងបានធ្វើអោយមានការរអ៊ូរទាំពីសំណាក់ប្រជាពលរដ្ឋដែលធ្វើដំណើរតាមផ្លូវនោះ... More Information » « Less Information

Yothapol Khemarak Phoumin Blvd (271), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយ វិថី ជ័យវរ្ម័នទី​ ៧ (១៧២)​ 0 Verified

14:00 Aug 01, 2018

គំនរសំរាមនៅជាប់របង អង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ ព្រោះមិនសូវមានការអើពើពីក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលសំរាម ដែលជាហេតុនាំអោយខូច សោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង ។ More Information » « Less Information

Jayavarman 7 St. (172), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ប៉ាស្ទ័រ (៥១) 0 Verified

13:45 Aug 01, 2018

នៅសង្កាត់ផ្សារថ្មីទី ៣ មានគំនរសំរាមមួយ​ដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់សំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និង ការមិនអើពើរបស់ក្រុមហ៊ុន ក្នុងការប្រមូលសំរាម... More Information » « Less Information

Rue Pasteur No. 51, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយ មហាវិថី ហ្សាដឺហ្គោល (២១៧) 0 Verified

13:30 Aug 01, 2018

សំរាមរាយប៉ាយតាមបណ្ដោយ មហាវិថី ហ្សាដឺហ្គោល (២១៧) ដែលជាហេតុនាំអោយខូចសោភ័ណ្ឌភាពតាមដងផ្លូវ និង បរិយាកាស ។ព្រោះប្រជាពលរដ្ឋទុកដាក់សំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវ... More Information » « Less Information

Charles de Gaulle Blvd (217), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយ វិថី​​ ឧកញ៉ា ទេពផន (១៨២)

Categories

Flooding

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយ វិថី​​ ឧកញ៉ា ទេពផន (១៨២) 0 Verified

13:14 Aug 01, 2018

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយវីថី ឧកញ៉ា ទេពផន នៅជិតផ្សារអូរឬស្សី ដែលប្រជាពលរដ្ឋ វេចខ្ចប់ដាក់មួយកន្លែង ដើម្បីទុកអោយក្រុមហ៊ុនមកប្រមូល ។ More Information » « Less Information

43 Oknha Tep Phan St. (182), Phnom Penh 855, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយវិថី​ ហ្សូសិបប្រូសទីតូ​ (២១៤) 0 Verified

11:46 Aug 01, 2018

នៅជិតរង្វង់មូលសំពៅមាស មានគំនរសំរាមមួយដែលប្រជាពលរដ្ឋដែលរស់នៅទីនោះ យកមកដាក់មួយកន្លែង ដើម្បីទុកអោយក្រុមហ៊ុនសំរាមមកប្រមូល ។ More Information » « Less Information

Yougoslavie Blvd (214), Phnom Penh, Cambodia

61-80 of 10561 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10561 3.65 86.54%