Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jul 28, 2017 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 564 Reports

មន្ទីរសាធារណៈការនិងដឹកជញ្ជូនបានធ្វើការកើបសំរាមចេញពីក្នុងលូ 0 Unverified

13:54 Jul 25, 2017

នៅព្រឹកថ្ងៃទី២៥ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧នេះ មន្ទីរសាធារណៈការនិងដឹកជញ្ជូនបានធ្វើសកម្មភាពកើបសំរាមនៅមុខស្ថានីយ៍បូមទឹកព្រះពន្លា ខណ្ឌច្បារអំពៅ ដើម្បីបញ្ចៀសគ្រោះទឹកជំនន់ក្នុងទីក្រុងបានមួយផ្នែក។ More Information » « Less Information

216 Preah Norodom Blvd (41), Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវកាកបន្លែ 0 Unverified

13:50 Jul 18, 2017

នៅថ្ងៃទី១៨ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ និងស្ទើរតែរាល់ថ្ងៃហើយដែលអ្នកដឹកបន្លែមកបោះលក់អោយអ្នកភ្នំពេញ ហើយបន្សល់ទុកនូវកំទេចកំទីបន្លែនៅលើផ្លូវដែលធ្វើឲ្យមានទឹកជ្រាំស្អុយរួមជាមួយនឹងផ្លូវសំបុកមាន់ទៀតវាកាន់ជ្រាំថែមទៀត។... More Information » « Less Information

Samdech Monireth Blvd (217), Phnom Penh, Cambodia

អាជីវករលក់ដូរនៅលើផ្លូវមុនីរេត 0 Unverified

13:42 Jul 18, 2017

នៅថ្ងៃទី១៨ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ អាជីវករផ្សារក្រមួនលក់ដូរនៅផ្សារដើមគរធ្លាយមកលក់លើផ្លូវមុនីរេត ដែលធ្វើឲ្យស្ទះចរាចរណ៍និងស្ថានភាពផ្លូវកខ្វក់ធំក្លិនអាក្រក់... More Information » « Less Information

St 255, Phnom Penh, Cambodia

ការចោលសំរាមឆ្ងាយពីផ្ទះធ្វើឲ្យពិបាកគ្រប់គ្រង 0 Unverified

13:19 Jul 18, 2017

ជារៀងរាល់ថ្ងៃប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅតំបន់បឹងត្របែកជិតប្រឡាយទឹកស្អុយបានយកសំរាមមកទុកចោលតាមផ្លូវ ឬតាមរបងផ្ទះឬ កន្លែងផ្សេងទៀតដែលគ្មានមនុស្ស ដែលជាហេតុធ្វើឲ្យអ្នកទាំងអស់គ្នានោះមិនអាចគ្រប់គ្រងសំរាមទាំងអស់នោះឲ្យមានរបៀបរៀបរយឡើយពីព្រោះសំរាមទាំងនោះអាចរប៉ាតរប៉ាយដោយសារសត្វឆ្កែហែក... More Information » « Less Information

Moon House, St 450, Phnom Penh, Cambodia

អាជីវករលក់ដូវតាមរ៉ឺម៉កយកសំរាមចាក់ចោលតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ៥ 0 Unverified

13:56 Jul 13, 2017

នៅថ្ងៃទី១២ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ បើអ្នកធ្វើដំណើរតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ៥ អ្នកនឹងឃើញសំរាម ដែលបណ្ដាអាជីវករយកមកចោលនៅតាមចិញ្ចើមផ្លូវរាយប៉ាយ ហើយគ្មានការវិចខ្ចប់ត្រឹមត្រូវ។ More Information » « Less Information

Kilometer6Market, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមគរដូចភ្នំឡានសំរាមដឹកមិនទាន់ទេ 0 Unverified

13:37 Jul 13, 2017

នៅថ្ងៃទី១២ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ នៅជិតរោងចក្រទឹកកក នៅគីឡូម៉ែត្រលេខ៦​ សង្កាត់ឫស្សីកែវ ខណ្ឌឫស្សីកែវ នៅសល់សំរាមជាច្រើនដែលឡានសំរាមដឹកមិនទាន់ ប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅទីនោះរអូថាមានក្លិនមិនល្អ... More Information » « Less Information

Kilometer6Market, Phnom Penh, Cambodia

អាជីវករលក់ដូរតាមរ៉ឺម៉កយកសំរាមមកចោលនៅមុខស្ថានីយ៍អគ្គិសនីទី៦ 0 Unverified

13:08 Jul 13, 2017

នៅថ្ងៃទី១២ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ អាជីវករលក់ដូរតាមរ៉ឺម៉កយកសំរាមមកចោលនៅមុខរោងចក្រអគ្គិសនីទី៥-៦ ដែលមានទីតាំងនៅសង្កាត់ទួលសង្កែ ខណ្ឌឫស្សីកែវ រាជធានីភ្នំពេញ។ More Information » « Less Information

Street 907, Phnom Penh, Cambodia

បញ្ហាសំរាមនៅជិតផ្លូវរទះភ្លើង 0 Unverified

13:34 Jul 06, 2017

នៅថ្ងៃទី៥ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ ពលរដ្ឋនៅជិតផ្លូវរថភ្លើងមួយចំនួនបានយកសំរាមរបស់ពួកគេមកចោលតាមផ្លូវជិតនឹងផ្លូវរថភ្លើងដែរ ដែលធ្វើអោយផ្លូវធំទូលាយក្លាយជាតូចចង្អៀត... More Information » « Less Information

សង្កាត់ផ្សារដេប៉ូ១

ប្រជាពលរដ្ឋចោលសំរាមនៅមាត់ប្រឡាយ 0 Unverified

10:48 Jul 04, 2017

នៅថ្ងៃទី៣ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ ប្រជាពលរដ្ឋនៅភូមិព្រែកទាល់ សង្កាត់ទំនប់ទឹក ខណ្ឌមានជ័យ នៅតែបន្តយកសំរាមទៅចាក់ចោលនៅមាត់ប្រឡាយទឹកស្អុយ ដែលធ្វើអោយខូចបរិស្ថាន... More Information » « Less Information

2BT, Phnom Penh, Cambodia

ការចោលសំរាមមិនត្រឹមត្រូវ 0 Unverified

13:52 Jun 30, 2017

កម្មករក្រុមហ៊ុនស៊ិនទ្រី បានត្អូញត្អែរថាប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅទីក្រុងភ្នំពេញមួយចំនួនមិនបានសហការចូលរួមជួយថែរក្សានិងសម្អាតទីក្រុងឡើយជាពិសេសគឺបងប្អូនអាជីវករលក់ដូរតាមរឺម៉ក់ឬម៉ូតូជាដើមតែងតែចោលសំរាមផ្ដេសផ្ដាស។... More Information » « Less Information

ខណ្ឌចំការមន

ប្រជាពលរដ្ឋយកសំរាមមកចាក់ចោលរាយប៉ាយនៅផ្លូវ២៧៨ 0 Verified

13:22 Jun 28, 2017

ថ្ងៃទី២៨ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៧ សំរាមមួយកន្លែងដែលត្រូវបានប្រជាពលរដ្ឋយកមកចាក់ចោលរាយប៉ាយនៅលើផ្លូវ២៧៨ ដែលធ្វើអោយបាត់បង់នូវសណ្ដាប់ធ្នាប់ទីក្រុង។ សូមបងប្អូនប្រមូលសំរាមរបស់ខ្លួនអោយបានរៀបរយដើម្បីអោយឡានសំរាមប្រមូលបានងាយស្រួលនិងគ្មានសំរាមសេសសល់។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ២៧៨

សំរាមចាក់គមុខរោងចក្រមួយក នៅន្លែង 0 Unverified

13:38 Jun 21, 2017

នៅថ្ងៃទី២១ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៧នេះ មានសំរាមមួយគំនរធំចាក់គមុខរោងចក្រមួយកន្លែង ដែលមានទីតាំងនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាតិលេខ២ គេមិនទាន់ឃើញមានឡានសំរាមទៅប្រមូលយកនៅឡើយទេ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវជាតិលេខ២

សំរាមនៅតាមផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋគរកាន់តែច្រើន ព្រោះយូរថ្ងៃទើប... 0 Verified

13:21 Jun 14, 2017

ថ្ងៃទី១៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៧ វេលាម៉ោងប្រហែល១១ថ្ងៃត្រង់ សំរាមនៅតាមមុខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅម្ដុំផ្សារអូឡាំពិកមិនទាន់ត្រូវបានឡានសំរាមប្រមូលយកទៅទេ។... More Information » « Less Information

ផ្សារអូឡាំពិក

សូមអាជីវករលក់ដូរតាមដងផ្លូវជួយថែរក្សាបរិស្ថានផង 0 Verified

13:08 Jun 14, 2017

ជារៀងរាល់ថ្ងៃនៅតាមចិញ្ចើមផ្លូវជាច្រើនត្រូវបានអាជីវករមួយចំនួនយកធ្វើជាទីតាំងលក់ដូរ បានធ្វើអោយបាត់បង់សណ្ដាប់ធ្នាប់ទីក្រុង បង្កការកកស្ទះចរាចរណ៍... More Information » « Less Information

ផ្លូវម៉ៅសេទុង

ប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅមុខរោងចក្រសាន់ស្កាយអំពាវនាវអោយក្រុមហ៊ុនស៊ិនទ្រីប្រញាប់មកយកសំរាមចេញពីមុខផ្ទះគាត់ 0 Verified

01:19 Jun 12, 2017

នៅថ្ងៃទី៩ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៧នេះបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋដែលរស់នៅម្ដុំខាងមុខរោងចក្រសាន់ស្កាយ ច្រកទ្វារតូច ផ្លូវចេញក្រោយរោងចក្រឥណ្ឌាចាស់ បានផ្ដល់ដំណឹងសុំអោយក្រុមហ៊ុនស៊ិនទ្រីប្រញាប់រួសរាន់មកយកសំរាមចេញពីមុខផ្ទះរបស់ពួកគាត់។... More Information » « Less Information

មុខរោងចក្រសាន់ស្កាយ

សំរាមគរដូចភ្នំនៅម្ដុំអគារប៊ូឌីង ស 0 Verified

13:24 Jun 07, 2017

នៅថ្ងៃទី៧ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៧នេះជាថ្ងៃទី២ហើយដែលប្រជាពលរដ្ឋដែលរស់នៅតំបន់អាគារប៊ូឌីង ស ចាប់ផ្ដើមរើចេញពីទីនេះ ទៅនៅកន្លែងថ្មី។ ការរើចេញនេះផងដែរក៏បានបន្ថែមសំរាម... More Information » « Less Information

ប៊ូឌីង

បញ្ហាសំរាមនៅខណ្ឌពោធិ៍សែនជ័យ 0 Verified

01:35 Jun 06, 2017

នៅខណ្ឌពោធិ៍សែនជ័យ តាមបណ្ដោយផ្លូវមួយចំនួនត្រូវបានក្លាយជាកន្លែងចោលសំរាមរបស់អ្នករស់នៅតំបន់នោះ។ សំរាមជាច្រើនត្រូវបានចាក់ចោលរាយប៉ាយស្ទើរពេញផ្លូវ... More Information » « Less Information

Khan Por Senchey

សំរាមជាច្រើនដែលបានបំពុលបរិស្ថាននៅមុខពេទ្យសូវៀត 0 Verified

15:04 Jan 20, 2017

ការចោលសំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវវាគឺជាបញ្ហាដ៏អាក្រក់សំរាប់ប្រទេសជាតិទាំងមូលធ្វើអោយប៉ះពាល់យ៉ាងខ្លាំងជាពិសេលតាមការសង្គេតមើលជាពិសេសនៅមុខមន្ទីពេទ្យសូវៀតគឺមានការកល់ដូរពេញពាសមុខតែម្តង... More Information » « Less Information

271, Phnom Penh 12306, Cambodia

របាយការណ៍សំរាម 0 Verified

07:12 Nov 26, 2016

ក្រុមការងារបានរាយការណ៍ថា នៅផ្លូវ៤៩៤ទល់មុខសមាគមន៍ធាងត្នោត មានសំរាមច្រើនមិនឃើញឡានមកយក៕ More Information » « Less Information

St 494, Phnom Penh 12307, Cambodia

មានសម្រាម កខ្វក់លិចទឹកស្អុយរលួយជាច្រើននៅផ្លូវទួលពង្រ 0 Verified

08:55 Sep 17, 2016

មានសម្រាម កខ្វក់លិចទឹកស្អុយរលួយជាច្រើននៅផ្លូវទួលពង្រ More Information » « Less Information

ផ្លូវ​លំ​ទួល​ពង្រ, Phnom Penh, Cambodia

1-20 of 564 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
9798 3.88 85.66%