Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jun 24, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
61-80 of 138 Reports

នៅលើផ្លូវ១៣២ មានលក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

15:08 Jan 16, 2015

នៅលើផ្លូវ១៣២ មានលក្ខណះអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាជនពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលមានអាសន្តនិងនៅពេលយប់និងធ្វើឲ្យខូចសោភ័ណភាពទីក្រុងនៅជិត ភោជនីយ៏ដ្ឋាន​ ស៊ីធីខេត។ More Information » « Less Information

នៅជិត ភោជនីយ៏ដ្ឋាន​ ស៊ីធីខេត

នៅលើផ្លូវវេងស្រេង កែងផ្លូវ១០១៩ មានសភាពអាក្រក់ 0 Verified

15:40 Jan 15, 2015

នៅលើផ្លូវវេងស្រេង កែងនិងផ្លូវ១០១៩មានសភាពអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងធ្វើដំណើរនៅពេលយប់និងធ្វើឲ្យខាត់ពេលវេលាទៀតផង​ នៅត្រង់ចំណុច... More Information » « Less Information

នៅត្រង់ចំណុច មុខស្ថានីយ៏ប្រេងឥន្ទនះ សូគីម៉ិច

នៅលើផ្លូវវេងស្រេង មានលក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

12:10 Jan 15, 2015

នៅលើផ្លូវវេងស្រេង មានលក្ខណះអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វ់ើដំណើរឆ្លងកាត់នៅពេលយប់និងនៅពេលមានអាសន្ត នៅត្រង់ចំណុច កន្លែងបង់ប្រាក់។ More Information » « Less Information

នៅត្រង់ចំណុច កន្លែងបង់ប្រាក់

នៅលើផ្លូវ៥៥កែង២៤២ មានលក្ខណះមិនល្អ 0 Verified

11:38 Jan 14, 2015

នៅលើផ្លូវ៥៥កែង២៤២ មានលក្ខណះមិនល្អដែលធ្វើឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់ហើយផ្លូវមានស្ថានភាពចង្អៀតនាំឲ្យខូចស្ថានភាពទីក្រុងទៀតផង... More Information » « Less Information

នៅត្រង់ចំណុច ម៉េង ហេងលលក់សាច់គោរអាំង

នៅលើផ្លូវ២១៨កែង ២៦១ផ្លូវដែលអាក្រក់ 0 Verified

11:01 Jan 08, 2015

នៅលើផ្លូវ២១៨កែង ២៦១ផ្លូវដែលអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាជនពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លង់កាត់ទៅណាមកណានៅពេលយប់ខ្លាចមានគ្រោះថ្នាក់ទៀតផងនៅត្រង់ ចំណុច មុខភោជនីយដ្ឋាន... More Information » « Less Information

នៅត្រង់ ចំណុច មុខភោជនីយដ្ឋាន សុគ្ធ

នៅលើផ្លូវ៧៧BT ស្ថានភាពផ្លូវដែលអាក្រក់ 0 Verified

14:21 Jan 02, 2015

នៅលើផ្លូវ៧៧BT ស្ថានភាពផ្លូវដែលអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យអ្នករស់នៅតាមដងផ្លូវមានលក្ខណះថាខ្ជិលរស់នៅពីព្រោះផ្លូវពិបាកធ្វើដំណើរនៅ​ ត្រង់ចំណុច ឆាម គីម លក់ភេសជ្ជះគ្រប់ប្រភេទ។ More Information » « Less Information

ត្រង់ចំណុច ឆាម គីម លក់ភេសជ្ជះគ្រប់ប្រភេទ

នៅផ្លូវ០៣កែង១១៤មាន លក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

15:28 Dec 29, 2014

នៅផ្លូវ០៣មាន លក្ខណះអាក្រក់ដែលនាំឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលមានអាសន្តពេលយប់រឺក៏ពេលមានអាសន្តខ្លាំងនៅត្រង់ សាន្តចិន្ដា និង ផ្សារ​ឯករាជ្យ២។ More Information » « Less Information

នៅត្រង់ សាន្តចិន្ដា និង ផ្សារ​ឯករាជ្យ២

ផ្លូវលំ កែងផ្លូវ២០០៤ មានលក្ខណៈអាក្រក់ 0 Verified

14:07 Dec 29, 2014

ផ្លូវលំមួយខ្សែរកែងនិងផ្លូវ២០០៤ ត្រង់ចំណុចទល់មុខនិង ចែស្រី លក់ភេសជ្ជៈ មានសភាពទ្រុតទ្រោម ធ្វើឲ្យមានការលំបាកក្នុងការធ្វើ​ដំណើររបស់ប្រជាពលរដ្ខ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំកែងនិងផ្លូវ២០០៤ ត្រង់ចំណុចទល់មុខនិង ចែស្រី លក់ភេសជ្ជៈ

នៅលើផ្លូវ៣១៧ មានលក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

14:18 Dec 24, 2014

នៅលើផ្លូវ៣១៧មានលក្ខណះអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាជននៅតំបន់នោះពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងខាត់ពេលវេលាទៀតផងនៅមុខ មន្ទីព្យាបាល ជម្ងឺឬដូងបាត​និងដោះសាច់ច្រម៉ុះ។ More Information » « Less Information

នៅមុខ មន្ទីព្យាបាល ជម្ងឺឬដូងបាត​និងដោះសាច់ច្រម៉ុះ

ផ្លូវលេខ៩០៧ មានលក្ខណះអាក្រក់​​ 0 Verified

13:48 Dec 22, 2014

ផ្លូវលេខ៩០៧នៅមុខហាក់សេង និងយូអ៊ី កុងឆក់​ ខ័ណ្ឌ ឬស្សីកែវ មានសភាពខូចខាតយ៉ាងខ្លាំង ដោយមានគ្រលុកនិងដីហុយ​ធ្វើឲ្យមានការលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើររបស់ប្រជាពលរដ្ឋ... More Information » « Less Information

នៅផ្លូវលេខ៩០៧នៅមុខហាក់សេង និងយូអ៊ី កុងឆក់​ ខ័ណ្ឌ ឬស្សីកែវ

នៅចន្លោះផ្លូវ២០០៧ និង ផ្លូវ២០១១មាន លក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

13:55 Dec 18, 2014

នៅចន្លោះផ្លូវ២០០៧និងផ្លូវ២០១១មានលក្ខណះអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាជននៅតំបន់នោះមានភាពលំបាកនៅពេលធ្វើដំណើរឆ្លង់កាត់ទៅណាមកណាម្ដងៗពេលមានអាសន្ដនៅត្រង់ចំណុចទល់មុខ... More Information » « Less Information

ត្រង់ចំណុចទល់មុខបន្ទប់ពិគ្រោះ​និង ព្យាបាល អ៊ូសារ៉ាឌី

នៅលើផ្លូវបេតុង កែងផ្លូវ៣៧១ មានលក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

14:47 Dec 17, 2014

នៅលើផ្លូវបេតុងកែងផ្លូវ៣៧១មានលក្ខណះអាក្រក់ដែលនាំឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលមានអាសន្តនិងខូចស្ថានភាពទីក្រុងត្រង់ចំណុចនៅក្នុងខ្លោងទ្វាវចូលវត្ដអង្គពោធិ៍ញាណ។ More Information » « Less Information

ត្រង់ចំណុចនៅក្នុងខ្លោងទ្វាវចូលវត្ដអង្គពោធិ៍ញាណ

នៅលើផ្លូវ១៩ MCមាន លក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

11:16 Dec 17, 2014

នៅលើផ្លូវ១៩មានលក្ខណះអក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលមានអាសន្តជាបន្ទាន់និងត្រូវពិបាកតែម្ដងនៅត្រង់ ហ៊ុនស្រីទូចលក់ទូរស័ព្ទដៃ។ More Information » « Less Information

នៅត្រង់ ហ៊ុនស្រីទូចលក់ទូរស័ព្ទដៃ

នៅលើផ្លូវសឡា371 កែងនឹងផ្លូវលំមួយ មានលក្ខណះ គ្រលិកគ្រឡុក 0 Verified

08:10 Dec 11, 2014

នៅលើផ្លូវសឡា371កែងនឹងផ្លូវលំមួយ ទល់មុខទ្រីវណ្ណាកាត់ដេរ ទទួលរងការខូចខាត និងមានលក្ខណះគ្រលិកគ្រឡុក ដែលជាហេតុធ្វើអោយប្រជាជន និងអ្នកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់លើ... More Information » « Less Information

នៅលើផ្លូវសឡា371 កែងនឹងផ្លូវលំមួយ

ផ្លូវដែលមានស្ថានភាព ងាយនិងគ្រោះថ្នាក់ លេខ២០១១ 0 Verified

11:28 Oct 22, 2014

ផ្លូវនេះមានលក្ខណៈលំបាកធ្វើដំណើរដែលធ្វើអោយ ប្រជាពលរដ្ឋងាយគ្រោះថ្នាក់ដល់អាយុជិវិតថែមទាំងស្ទះ ចរាចរផង​។​​ បច្ចុប្បន្នផ្លូវនេះមិនទាន់ជុសជុលទេ។ More Information » « Less Information

ត្រង់ប្រេងឥន្ឋនៈតេលា

ផ្លូវដែលលំបាកពេល ធ្វើដំណើរ 0 Verified

14:32 Oct 03, 2014

ផ្លូវនេះលំបាកណាស់នៅពេលធ្វើដំណើរដែល ប្រជាពលរដ្ឋត្អូញត្អែជារៀងរាល់ថ្ងៃ នៅពេលភ្លៀង ធ្លាក់ម្តង់ៗមិនអាចអ្វើដំណើរបានទេ។ More Information » « Less Information

នៅខាងជើងក្រសួងកិច្ចការនារីចំងាយ៤០ម៉ែត្រកែងផ្លូវទ្រុងមាន់ ខណ្ធមានជ័យ

ផ្លូវមិនមាន សុវត្ថិភាពនៅពេល ធ្វើដំណើរ លេខ៣៧៤ 0 Verified

14:11 Sep 17, 2014

មានលក្ខណៈខូចទ្រងទ្រាយដែលធ្វើអោយ លំបាក់ដល់ការធ្វើដំណើររបស់ប្រជាពលរដ្្ឋ ក្មេងៗទៅសាលានិងអ្នកទៅប្រកបអាជីវកម្មៗផ្សេងៗ។ More Information » « Less Information

ដែលស្ថិតនៅផ្លូវលេខ៣៧៤បុរីពេជ្រចំការមន

ផ្លូវ វេង​ស្រេង មាន ដីហុយលំបាកធ្វើដំណើរ 0 Verified

12:06 Sep 08, 2014

ផ្លូវវេង​ស្រេងមានដីហុយលំបាកធ្វើដំណើរ នៅតាមដងផ្លូវមានក្លិនមិនល្អងាយឆ្លងរោគ និងងាយគ្រោះថ្នាក់។ More Information » « Less Information

ជាប់កន្លែងចាក់សាំងតេលា

ផ្លូវ មិនមាន សុវត្ថិភាព នៅ ពេលបើកបរ 0 Verified

11:09 Sep 08, 2014

ផ្លូវមិនមានសុវត្ថិភាពនៅពេលបើកបរផ្លូវនេះ នៅពេលភ្លៀងធ្លាក់តែងតែលិចជាប្រចាំ។ More Information » « Less Information

ត្រង់ចំណុចម៉ាក គិមឡុង សរឡា

ផ្លូវ៦១៤ មិនមាន សុវត្ថិភាព នៅ ពេលបើកបរ 0 Verified

15:19 Sep 05, 2014

ផ្លូវ៦១៤មិនមានសុវត្ថិភាពនៅពេលបើកបរ ដោយសារផ្លូវមានលក្ខណៈតូចហើយមានគ្រ លុកជាច្រើនថែមទាំងមានលិចទៀតនៅពេល ភ្លៀង។ More Information » « Less Information

ចំណុចខាងជើងវត្តនាគវ័ន

61-80 of 138 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11211 3.11 86.98%