Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jun 24, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
41-60 of 138 Reports

ផ្លូវលេខ ២០០២ មានលក្ខណៈខូចខាតយ៉ាងខ្លាំង 0 Verified

14:34 Mar 24, 2015

កំណាត់ផ្លូវលេខ ២០០២ សង្កាត់ទឹកថ្លា ខ័ណ្ឌ សែនសុខ កែងផ្លូវ៣៧១ មានសភាពទ្រុឌទ្រោម ដោយមានដំថ្មតូចៗនៅលើផ្លូវ និងមានគ្រលុកធំៗ​ជាច្រើនកន្លែងធ្វើឲ្យមានលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ... More Information » « Less Information

កំណាត់ផ្លូវលេខ ២០០២ សង្កាត់ទឹកថ្លា ខ័ណ្ឌ សែនសុខ កែងផ្លូវ៣៧១

ផ្លូវ១៥៦ សង្កាត់ទឹកថ្លាមានសភាពលំបាក គ្មានការអភិវឌ្ឍន៍ 0 Verified

13:55 Mar 24, 2015

កំណាត់ផ្លូវលេខ១៥៦ ដែលស្ថិតនៅ សង្កាត់ទឹកថ្លា ខ័ណ្ឌ សែនសុខ ជាផ្លូវមួយខ្សែរ​ដែលពំទាន់មានការអភិវឌ្ឍន៍នៅឡើយ ធ្វើឲ្យប្រជាពលរដ្ឋនៅតំបន់នោះមានការលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ។ More Information » « Less Information

កំណាត់ផ្លូវលេខ១៥៦ ដែលស្ថិតនៅ សង្កាត់ទឹកថ្លា ខ័ណ្ឌ សែនសុខ

ផ្លូវលេខ ៣៨២ មានលក្ខណៈអាក្រក់ 0 Verified

13:54 Mar 23, 2015

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លេខ ២៨២ ដែលកែងនិងផ្លូវ ព្រះមុនីវង្ស មានលក្ខណៈខូចខាតយ៉ាងខ្លាំង​ ដែលបង្ករឲ្យមាន​គ្រលុកជាច្រើនកន្លែងនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវនេះ ធ្វើឲ្យមានការលំបាកក្នុងការធ្វើចរាចរណ៍។ More Information » « Less Information

បណ្ដោយផ្លូវ​លេខ ២៨២ ដែលកែងនិងផ្លូវ ព្រះមុនីវង្ស

ផ្លូវ ៤៦៦ មាន​លក្ខណៈទ្រុឌទ្រោម​យ៉ាង​ខ្លាំង 0 Verified

11:44 Mar 23, 2015

នៅលើកំណាត់ផ្លូវ៤៦៦ ចាប់ពីចំណុចកែងផ្លូវ៩៥ រហូតដល់ផ្លូវ១០១ មានលក្ខណៈខូចទ្រង់ទ្រាយ និងមានគ្រលុក​ធំជា​ច្រើនកន្លែង ដែល​ធ្វើឲ្យមានការ​លំបាក​ក្នុងការ​ធ្វើ​​ដំណើរ... More Information » « Less Information

លើកំណាត់ផ្លូវ៤៦៦ ចាប់ពីចំណុចកែងផ្លូវ៩៥ រហូតដល់ផ្លូវ១០១

ផ្លូវលេខ​៤៧៨ មាន​លក្ខណៈ​​​គ្រលុក​និង​ទឹក​ដក់ 0 Verified

16:37 Mar 18, 2015

នៅតាមបណ្ដោផ្លូវលេខ៤៧៨ កែង​ផ្លូវ​១៣៥​មាន​លក្ខណៈ​គ្រលុក​និង​មាន​ទឹក​​ដក់​ធ្វើ​ឲ្យ​មាន​ការ​លំបាក​ក្នុង​ការ​ធ្វើ​ដំណើរ​របស់​ប្រជាពលរដ្ឋ។ More Information » « Less Information

តាមបណ្ដោផ្លូវលេខ៤៧៨ កែង​ផ្លូវ​១៣៥

ផ្លូវលេខ ៣៧១ កែង​ផ្លូវ​២០០៤ មាន​លក្ខណៈ​ទ្រុឌទ្រោម 0 Verified

15:43 Mar 18, 2015

នៅលើកំណាត់ផ្លូវលេខ៣៧១កែងផ្លុវ២០០៤មានលក្ខណៈខូចខាតយ៉ាងខ្លាំង ធ្វើឲ្យអ្នក​ដែលធ្វើ​ដំណើរ​ឆ្លងកាត់​ផ្លូវ​នោះ​មាន​ការលំបាក​ក្នុងការធ្វើដំណើរ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលេខ៣៧១កែងផ្លុវ២០០៤

ស្ថានភាពផ្លូវ ៩៥ មាន​លក្ខណៈ​គ្រលុក​​និង ដីហុយ 0 Verified

14:59 Mar 17, 2015

ស្ថានភាពកំណាត់ផ្លូវលេខ ៩៥កែងនិងផ្លូវ៣៦០ មាន​លក្ខណៈគ្រលុក​និងដីហុយ​ធ្វើឲ្យ​មាន​ការ​លំបាក​ក្នុង​ការ​ធ្វើ​ចរាចរណ៍​និងប៉ះ​ពាល់​ដល់​សុខភាព​ដល់​ប្រជាពលរដ្ឋ​នៅ​តំបន់​នោះ។ More Information » « Less Information

កំណាត់ផ្លូវលេខ ៩៥កែងនិងផ្លូវ៣៦០

ផ្លូវ៣៥០ មាន​លក្ចណៈ​ខូចខាត​យ៉ាងខ្លាំង 0 Verified

14:40 Mar 17, 2015

កំណាត់ផ្លូវលេខ៣៥០ កែង​ផ្លូវ៩៥​មាន​លក្ខណៈ​ខូច​ខាត​យ៉ាង​​ខ្លាំង​បង្ករ​ឲ្យ​មាន​ដំគ្រោះ​​និងកំទិចដីនៅលើទ្រូងផ្លូវ​ធ្វើឲ្យមានការលំបាកក្នុងការធ្វើចរាចរណ៍​និងបាត់បង់សោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង។ More Information » « Less Information

កំណាត់ផ្លូវលេខ៣៥០ កែង​ផ្លូវ៩៥​

ផ្លូវ៣៧៦កែងផ្លូវ១៣៣ មានលក្ខណៈទ្រុតទ្រោម 0 Verified

14:58 Mar 16, 2015

នៅផ្លូវ៣៧៦ កែងផ្លូវ១៣៣ ទល់មុខ​ក្លិបកីឡា​ជ័យជំនះ​មាន​លក្ខណៈ​ទ្រុឌ​ទ្រោម​យ៉ាង​ខ្លាំង​ដែលពុំទាន់​ឃើញមាន​ការ​ជួសជុល បង្ករ​ឲ្យ​មាន​ការ​លំបាក​ដល់​ការ​ធ្វើ​ដំណើរ​របស់​ប្រជាពល​រដ្ឋនិងខូចសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ៣៧៦ កែងផ្លូវ១៣៣ ទល់មុខក្លិបកីឡាជ័យជំនះ

នៅលើផ្លូវ១១៣kកែង សហព័ន្ធរុស្សី មានលក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

14:46 Feb 25, 2015

នៅលើផ្លូវ១១៣kកែង សហព័ន្ធរុស្សីមានលក្ខណះអាក្រក់ដែលនាំឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់ ពេលមានអាសន្តជួនកាលធ្វើឲ្យមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរ... More Information » « Less Information

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច មុខ ភោចនីយដ្ឋាន ផ្ការីកថ្មី

នៅលើផ្លូវជាតិលេខ១ មានសភាពអាក្រក់ 0 Verified

11:43 Feb 24, 2015

នៅលើផ្លូវជាតិលេខ១ មានសភាពអាក្រក់ដែលនាំឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់ និងពេលមានអាសន្តបន្ទាប់មកធ្វើឲ្យមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរទៀតផង... More Information » « Less Information

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច មុខហាង នំប័ុង ផ្កាយមាស

នៅលើផ្លូវ៣៦៨​ កែង១៤៣ មានស្ថាន ភាពខូចទ្រុងទ្រាយ 0 Verified

11:15 Feb 19, 2015

នៅលើផ្លូវ៣៦៨​ កែង១៤៣ មានស្ថានភាពខូចទ្រុងទ្រាយដែលនាំឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំំណើរនៅពេលយប់និងនៅពេលមានអាសន្ត បន្ទាប់មកជួនកាលធ្វើឲ្យមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរទៀតផង... More Information » « Less Information

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច មុខការិយាល័យ មេធាវី

ស្ថានភាពផ្លូវ អាក្រក់ មានគ្រលុក ដក់ទឹក ទល់មុខ ក្រុមហ៊ុន អេស ជី អេស កម្ពុជា លីមីធីត លើកំណាត់ផ្លូវ៣៧១ សរឡា 0 Verified

15:33 Feb 17, 2015

ស្ថានភាពផ្លូវ អាក្រក់ មានគ្រលុក ដក់ទឹក ទល់មុខ ក្រុមហ៊ុន អេស ជី អេស កម្ពុជា លីមីធីត លើកំណាត់ផ្លូវ៣៧១ សរឡា បង្កអោយមានការពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់ផ្លូវនេះ។ More Information » « Less Information

ស្ថានភាពផ្លូវ អាក្រក់ មានគ្រលុក ដក់ទឹក ទល់មុខ ក្រុមហ៊ុន អេស ជី អេស កម្ពុជា លីមីធីត លើកំណាត់ផ្លូវ៣៧១ សរឡា

នៅលើផ្លូវ៧៧BT មានលក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

15:23 Feb 13, 2015

នៅលើផ្លូវ៧៧BT មានលក្ខណះអាក្រក់ដែលនាំឥ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្ចើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់ និងនៅបេលមានអាសន្តបន្ទាប់មកធ្វើឲ្យមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរ... More Information » « Less Information

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច មុខភោជនីយដ្ឋាន យុគ ឆរីយា មានទទួលធ្វើម្ហូបបុណ្យ​និងជប់លៀង

នៅលើផ្លូវឌួងងៀប២ មានសភាពមិនល្អ 0 Verified

14:24 Feb 10, 2015

នៅលើផ្លូវឌួងងៀប២ មានសភាពមិនល្អដែលមានលក្ខណះខូចទ្រុងទ្រាយ ដែលនាំឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និង ពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់ បន្ទាប់មកជួនកាលធ្វើឲ្យមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរទៀតផង... More Information » « Less Information

ត្រង់កន្លែង ជិតមជ្ឍមណ្ឌល កំចាត់មីន

នៅលើផ្លូវលំ កែង២០០៤ មានសភាពអាក្រក់ 0 Verified

14:10 Feb 10, 2015

នៅលើផ្លូវលំ កែង២០០៤ មានសភាពអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាជនពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំណលរនៅពេលយប់ និងធ្វើឲ្យខាត់ពេលវេលាទៀតផង បន្ទាប់មកធ្វើឲ្យខូច... More Information » « Less Information

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច អ្នកលក់គ្រឿងទេស គ្រប់ប្រភេទ

នៅលើផ្ឡូវ១៣B កែង២០០២ មានលក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

11:15 Feb 10, 2015

នៅលើផ្ឡូវ១៣B កែង២០០២ មានលក្ខណះអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និង ពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់និងជួនកាលធ្វើឲ្យមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរទៀតផង... More Information » « Less Information

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច អារីកាត់ ដេរ ប្រុសស្រីគ្រប់ប្រភេទ

នៅលើផ្លូវ៣២៧ កែង៥៩៦ មានលក្ខណះអាក្រក់ 0 Verified

14:17 Feb 09, 2015

នៅលើផ្លូវ៣២៧ កែង៥៩៦មានលក្ខណះអាក្រក់ដែលនាំឲ្យប្រជាជនពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់និងនៅពេលមានអាសន្ត បន្ទាប់មកធ្វើឲ្យមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរទៀតផង... More Information » « Less Information

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច សាលាកូរ៉េ

ផ្លូវអគ្គិសនីស្ទឹងមានជ័យខូចខាតយ៉ាងធ្ងន់ធ្ងរ 0 Verified

01:16 Jan 27, 2015

ផ្លូវមួយខ្សែដែលមានទិសដៅចាប់ពីបុរីលឹម ឈាងហាក់ដល់បុរីរុងរឿងត្រូវបានខូចខាតយ៉ាងខ្លាំងដោយសារសកម្មភាពដឹកដី ដឹកថ្មនៃរថយន្តយក្សរបស់ក្រុមហ៊ុនបុរីលឹម... More Information » « Less Information

Khan Por Senchey

ផ្លូវលំកែងផ្លូវ៣៧១ មានស្ថានភាពអាក្រក់ 0 Verified

14:36 Jan 21, 2015

ផ្លូវលំកែងផ្លូវ៣៧១ មានស្ថានភាពអាក្រក់ដែលនាំឲ្យប្រជពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់បន្ទាប់មកធ្វើឲ្យខាត់ពេលវេលាទៀតផងនៅត្រង់ចំណុច... More Information » « Less Information

នៅត្រង់ចំណុច ក្រោយរោងចក្រកាត់ដេរ

41-60 of 138 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11211 3.11 86.98%