Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jul 13, 2017 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 457 Reports

ផ្លូវចូលផ្សារតូចនៅឫស្សីកែវកំពុងរងការខូចខាត 0 Unverified

13:01 Jul 13, 2017

ថ្ងៃទី១២ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ ផ្លូវចូលផ្សារតូច នៅសង្កាត់ទួលសង្កែ ខណ្ឌឫស្សីកែវ រាជធានីភ្នំពេញ កំពុងរងការខូចខាតយ៉ាងខ្លាំង និងមានគ្រលុកតូចធំជាច្រើនកន្លែង​... More Information » « Less Information

Preah Ang Proum St. (68), Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវចូលភូមិព្រែកទាល់ខូចខាតស្ទើរទាំងស្រុង 0 Unverified

13:50 Jul 04, 2017

នៅថ្ងៃទី៤ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ ផ្លូវចូលភូមិព្រែកទាល់ ស្ថិតក្នុងសង្កាត់ទំនប់ទឹក ខណ្ឌមានជ័យ រាជធានីភ្នំពេញ កំពុងរងការខូចខាតជាបន្តបន្ទាប់ដោយមិនទាន់ឃើញមានអាជ្ញាធរមូលដ្ឋានចុះត្រួតពិនិត្យដោះស្រាយ... More Information » « Less Information

2BT, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវមួយចំនួនចុះពីផ្លូវម៉ៅសេទុងរងការខូចខាតដោយសារទឹកលិច 0 Unverified

13:24 Jun 30, 2017

នៅថ្ងៃទី២៦និង២៧ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៧កន្លងទៅនេះយើងដឹងហើយថាមានភ្លៀងធ្លាក់ជាច្រើនម៉ោងធ្វើឲ្យផ្លូវធំៗមួយចំនួនក្នុងរាជធានីភ្នំពេញដូចជាផ្លូវកម្ពុជាក្រោម... More Information » « Less Information

ផ្លូវម៉ៅសេទុង

ផ្លូវចូលផ្សារដើមគររងការខូចខាតដោយសារទឹកភ្លៀង 0 Verified

13:46 Jun 14, 2017

ថ្ងៃទី១៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៧៖ ផ្លូវចូលផ្សារដើមគរ នៅម្ដុំទល់មុខសកលវិទ្យាល័យចេនឡា ជាប់នឹងមហាវិថីសម្ដេចមុន្នីរ៉េត កំពុងរងការខូចខាតដោយសារទឹកភ្លៀងហូរកាត់នៅដើមឆ្នាំ២០១៧នេះ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវមុន្នីរ៉េត

ផ្លូវបេតុងនៅស្តុបទួលពង្រខូចដោយសារទឹកភ្លៀងយូរហើយ 0 Verified

13:04 Jun 14, 2017

នៅថ្ងៃទី១៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៧ មានសេចក្ដីរាយការណ៍ពីបងប្អូនបណ្ដាញព័ត៌មានរ៉ឺម៉កទេសចរណ៍អំពីផ្លូវមួយខ្សែនៅជាប់ស្តុបទួលពង្របត់ទៅវត្តអង្គតាម៉ិញ រងការខូចខាតនិងដក់ទឹកដោយសារភ្លៀងលិច។... More Information » « Less Information

Khan Por Senchey

សូមអាជ្ញាធរពាក់ព័ន្ធជួយមើលផ្លូវនៅភូមិសែនសុខ៥ផង 0 Verified

13:53 May 22, 2017

ផ្លូវចូលទៅសហគមន៍សែនរីករាយ ភូមិសែនសុខ៥ សង្កាត់ឃ្មួញ ខណ្ឌសែនសុខ រាជធានីភ្នំពេញ ហាក់មានសភាពទ្រុឌទ្រោមខ្លាំងក្រោយពីមានភ្លៀងប៉ុន្មានមេកន្លងមកនេះ... More Information » « Less Information

សង្កាត់ឃ្មួញ

ផ្លូវណតប្រ៊ីដមានការខូចខាតខ្លាំង 0 Verified

13:25 May 22, 2017

ផ្លូវបំបែកពីផ្លូវម៉ៃដា ទៅវត្តអង្គតាម៉ិញ មានការខូចខាត ប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរ ជាពិសេសពេលមានភ្លៀងធ្លាក់ម្ដងៗ ធ្វើអោយផ្លូវនេះលិចរហូត។ More Information » « Less Information

ផ្លូវណតប្រ៊ីដ

ប្រជាពលរដ្ឋស្នើរអោយក្រសួងពាក់ព័ន្ធធ្វើការស្ថាបនាផ្លូវណតប្រីដនិង​ផ្លូវទ្រុងមាន់អោយមានគុណភាព 0 Verified

13:02 Mar 30, 2017

ក្រលុកតូចធំនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវណតប្រីដនិងផ្លូវទ្រុងមាន់បានធ្វើអោយប្រជាពលរដ្ឋដែលធ្វើដំណើរតាមផ្លូវនេះមានការមិនសប្បាយចិត្តដោយសារតែការធ្វើផ្លូវគ្មានគុណភាពនិងរងការខូចខាតដោយសាររថយន្តដឹកទំនិញធុនធំដែលធ្វើអោយផ្លូវនេះធ្វើហើយមិនបានប៉ុន្មានខែក៏ខូចទៀត... More Information » « Less Information

ផ្លូវណតប្រីដ

ខូចផ្លូវនៅស្តុបទួលពង្រផ្លូវវេងស្រេង 0 Verified

10:16 Mar 13, 2017

កំណាត់ផ្លូវនៅម្ដុំស្តុបទួលពង្រ ផ្លូវវេងស្រេងជាប់នឹងការ៉ាសសាំងតេឡារងការខូចខាតប្រជាពលរដ្ឋសុំអោយរដ្ឋាភិបាលមានចំណាត់ការស្ថាបនាឡើងវិញ More Information » « Less Information

ផ្លូវវេងស្រេង

ផ្លូវមានសភាពមិនល្អ 0 Verified

08:23 Oct 18, 2016

តាមការផ្ដល់ព័ត៌មានរបស់ក្រុមការងារបានឱ្យដឹងថា នៅខាងត្បូងផ្សារចាក់អង្រែក្រោម ផ្លូវមានសភាពមិនល្អ៕ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

សភាពផ្លូវមិនល្អ នៅសង្កាត់ចោមចៅ 0 Verified

09:24 Oct 06, 2016

ប្រជាពលរដ្ឋបានរាយការណ៍ថា មានសភាពផ្លូវមិនល្អ នៅសង្កាត់ចោមចៅ៕ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវមានសភាពលំបាកនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ 86K 0 Verified

01:02 Oct 06, 2016

ប្រជាពលរដ្ឋបានរាយការណ៍ថា នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ 86K មានសភាពលំបាកkក្នុងការធ្វើដំណើរ៕ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

នៅផ្លូវ ៨៦K ទល់មុខរោងចក្រយ៉កម៉ាស ផ្លូវមានស្ថានភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើ 0 Verified

18:14 Jul 13, 2016

ប្រជាពលរដ្ឋបានរាយការណ៍ថា នៅផ្លូវ ៨៦K ទល់មុខរោងចក្រយ៉កម៉ាស ផ្លូវមានស្ថានភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវមានស្ថានភាពមិនល្អនៅភូមិទួលរកា ខណ្ឌមានជ័យ (ចាក់អង្រែក្រោម) 0 Verified

18:30 Jul 12, 2016

ក្រុមការងារបានរាយការណ៍ថា ផ្លូវមានស្ថានភាពមិនល្អនាំឲប្រជាពលរដ្ធពិបាកធ្វើដំណើ នៅភូមិទួលរកា ខណ្ឌមានជ័យ (ចាក់អង្រែក្រោម) More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

នៅផ្លូវ ៨៦K ផ្លូវមានស្ថានភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ 0 Verified

08:17 Jul 12, 2016

តាមរយៈការផ្ដល់ពត៌មានរបស់ប្រជាពលរដ្ឋបានឱ្យដឹងថានៅផ្លូវ ៨៦K ផ្លូវមានស្ថានភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

នៅជិតផ្សារព្រៃទាមានស្ថានភាពផ្លូវមិនល្អ ថែមទាំងមានសំរាមទៀតផង 0 Verified

17:03 Jul 07, 2016

ប្រជាពលរដ្ធបានរាយការណ៍ថា នៅម្ដុំក្រុមហ៊ុន​ Yu Da Germent Industry ជិតផ្សារព្រៃទាមានស្ថានភាពផ្លូវមិនល្អ ថែមទាំងមានការទុកដាក់សំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវថែមទៀត More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

មានការដ្ឋានសាងសង់ផ្លូវនៅកែងផ្លូវ ៧០ទល់មុខធនាគារ អេស៊ីលីដា 0 Verified

16:53 Jul 04, 2016

ប្រជាពលរដ្ធបានរាយការណ៍ថា មានការដ្ឋានសាងសង់ផ្លូវនៅកែងផ្លូវ ៧០ទល់មុខធនាគារ អេស៊ីលីដា More Information » « Less Information

23I Oknha Kleang Moeung St. (70), Phnom Penh, Cambodia

ការសាងសង 0 Verified

15:57 Jun 10, 2016

របាយការណ៍ពីប្រជាពលរដ្ឋបាននិយាយថា នៅម៉ោង៣និង៥៧នាទី មានការជួសជុលលូនៅលើផ្លូវ ៧០ សង្កាត់ស្រះចក ខណ្ឌដូនពេញ More Information » « Less Information

70 St, Phnom Penh, Cambodia

នៅផ្សារនាគមាសមានស្ថានភាពផ្លូវមិនល្អ 0 Verified

21:37 Jun 02, 2016

នៅផ្សារនាគមាសមានស្ថានភាពផ្លូវមិនល្អ ដែលធ្វើឲប្រជាពលរដ្ធពិបាកធ្វើដំណើនៅពេលមកផ្សារ More Information » « Less Information

Neak Meas Market, St 234, Phnom Penh, Cambodia

1-20 of 457 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
9780 3.91 85.82%