Showing Reports From Sep 21, 2010 to Apr 21, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 320 Reports

ផ្លូវជង្ហុក 0 Verified

15:05 Jan 23, 2019

មានផ្លូវជង្ហុកនៅម្ដុំវត្តកោះធ្វើអោយមានផលវិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរដល់ប្រជាពលរដ្ឋអាចបង្ករគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍បាន More Information » « Less Information

នៅម្ដុំវត្តកោះ

ស្ថានភាពផ្លូវទំនប់៧មករា 0 Verified

10:07 Mar 19, 2018

ស្ថានភាពផ្លូវទំនប់៧មករាពីកែងផ្លូវព្រៃសរហូតដល់កែងផ្លូវ៦០ម៉ែត្រមានសភាពអាក្រក់នឺងលំបានយ៉ាងខ្លាំងដោយសារផ្លូវមានគ្រលុក​គ្រប់កន្លែង មិនមានគ៉នូស គ្មានភ្ល់ើងស្តុបចរាចរ... More Information » « Less Information

Tumnup 7 Makara Rd, Phnom Penh, Cambodia

ស្ថានភាពផ្លូវជាតិលេខ១៣០ 0 Verified

14:41 Mar 16, 2018

ស្ថានភាពផ្លូវជាតិលេខ១៣០ពីកែងវត្តប្រសិទ្ធិវង្សរហូតដល់ព្រំប្រទល់ខេត្តកណ្តាល​មានសភាពអាក្រក់និងលំបាកដោយសារ​គ្មានគំនូស ភ្លើងស្តុប អំពូលភ្លើង ផ្លូវកំពុងជួសជុល​... More Information » « Less Information

130, Phnom Penh, Cambodia

ស្ថានភាពផ្លូវ៩២ 0 Verified

02:39 Mar 09, 2018

ស្ថានភាពផ្លូវ៩២ពីកែងផ្លូវ១០១៩រហូតដល់កែងផ្លូវ២០១១​មានសភាពអន់ខ្លាំងដោយសារ​គ្មានគំនូស គ្មានភ្លើងស្តុប គ្មានអំពូលភ្លើង ផ្លូវគ្រលុកធំៗ និងគ្មានផ្លាកសញ្ញាចរាចរណ៍គ្រប់គ្រាន់៕ More Information » « Less Information

Street 92, Phnom Penh, Cambodia

ស្ថានភាពផ្លូវទំនប់កប់ស្រូវ 0 Verified

02:20 Mar 09, 2018

ស្ថានភាពផ្លូវទំនប់កប់ស្រូវពីគល់ស្ពានព្រែកព្នៅរហូតដល់ព្រំប្រទល់ខណ្ឌព្រែកព្នៅមានសភាពអាក្រក់ខ្លាំងដោយសារ​គ្មានគំនូស គ្មានភ្លើងស្តុប គ្មានអំពូលភ្លើង... More Information » « Less Information

ផ្លូវ​ទំនប់​កប់ស្រូវ, Phnom Penh, Cambodia

ស្ថានភាពផ្លូវ១០៥ 0 Verified

10:28 Feb 28, 2018

ស្ថានភាពផ្លូវ១០៥ពីកែងផ្លូវ២៧៣រហូតដល់កែងផ្លូវ៥៨មានសភាពអាក្រក់បំផុតដោយសារគ្មានផ្លាកសញ្ញាចរាចរណ៏ គំនូស អំពូលភ្លើង ភ្លើងស្តុប​និងមានគ្រលុកជាច្រើនកន្លែង៕ More Information » « Less Information

floor 2, Street. 2 105, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវចូលភូមិព្រែកទាល់ខូចខាតស្ទើរទាំងស្រុង 0 Unverified

13:50 Jul 04, 2017

នៅថ្ងៃទី៤ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧ ផ្លូវចូលភូមិព្រែកទាល់ ស្ថិតក្នុងសង្កាត់ទំនប់ទឹក ខណ្ឌមានជ័យ រាជធានីភ្នំពេញ កំពុងរងការខូចខាតជាបន្តបន្ទាប់ដោយមិនទាន់ឃើញមានអាជ្ញាធរមូលដ្ឋានចុះត្រួតពិនិត្យដោះស្រាយ... More Information » « Less Information

2BT, Phnom Penh, Cambodia

នៅផ្លូវលំមួយខាងកើតផ្សារក្រមួនមានសភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរនិងមានទឹកលិច 0 Verified

13:25 Oct 17, 2016

យោងតាមសំណើររបស់ប្រជាពលរដ្ឋ ដែលបានស្នើរសុុំជួសជុលផ្លូវថ្មី ក្នុងគេហទំព័រហ្វេសប៊ុកសាលា បានឱ្យដឹងថា នៅផ្លូវលំមួយខាងកើតផ្សារក្រមួនមានសភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ... More Information » « Less Information

Khan Mean Chey

នៅផ្លូវ៨៦ក មានសភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និងមានគំនរសំរាមគ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់ 0 Verified

09:19 Oct 12, 2016

ប្រជាពលរដ្ឋបានរាយការណ៍ថា នៅផ្លូវ៨៦ក មានសភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរដោយ​មានគំនរសំរាមទុកដាក់គ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់​ពាស​ពេញ​ផ្លូវ៕ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវមានសភាពលំបាក 0 Verified

17:48 Sep 23, 2016

ប្រជាពលរដ្ឋបានរាយលការណ៍ថា នៅក្រោយសង្កាត់ភ្នំពេញថ្មី ផ្លូវមានសភាពលំបាក ដោយមានភក់និងទឹកដក់ផងដែរ៕ More Information » « Less Information

Sangkat Phnom Penh Thmei, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវទល់ពង្រមានភក់ផ្លូវដាច់ពិបាក់ធ្វើដំណើរណាស់ 0 Verified

06:35 Sep 17, 2016

ផ្លូវទល់ពង្រមានភក់ផ្លូវដាច់ពិបាកធ្វើដំណើរណាស់ ក្រោយពេលមានភ្លឿងធ្លាក់។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ​លំ​ទួល​ពង្រ, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវមានសភាពលំបាក នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវទូលពង្រ 0 Verified

06:35 Sep 17, 2016

ប្រជាពលរដ្ឋបានរាយការណ៍ថា ផ្លូវមានសភាពលំបាក នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវទូលពង្រ៕ More Information » « Less Information

ផ្លូវ​លំ​ទួល​ពង្រ, Phnom Penh, Cambodia

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវដូងងៀប ផ្លូវមានស្ថានភាពមិនល្អ មានគ្រលុកច្រើនពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ 0 Verified

06:38 Sep 14, 2016

ប្រជាពលរដ្ឋបានរាយការណ៍ថា នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវដូងងៀប ជិតផ្លូវវេងស្រេង ផ្លូវមានលក្ខណៈមិនល្អ មានគ្រលុកច្រើនពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ ជាពិសេសេនៅពេលមានភ្លៀងធ្លាក់ម្ដងៗ៕ More Information » « Less Information

St Duong Ngeap II, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវមានលក្ខណៈពិបាកធ្វើដំណើរ 0 Verified

18:02 Aug 27, 2016

ក្រុមការងារបានផ្ដល់ព័ត៌មានឱ្យដឹងថា នៅផ្លូវ K5 ទូលសង្កែមានលក្ខណៈពិបាកក្នុងធ្វើដំណើរ More Information » « Less Information

K5 St, Phnom Penh, Cambodia

នៅផ្លូវ ៨៦K ផ្លូវមានស្ថានភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ 0 Verified

08:17 Jul 12, 2016

តាមរយៈការផ្ដល់ពត៌មានរបស់ប្រជាពលរដ្ឋបានឱ្យដឹងថានៅផ្លូវ ៨៦K ផ្លូវមានស្ថានភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវខូច 0 Verified

17:04 Jul 07, 2016

ផ្លូវខូចនៅផ្សាព្រែកទា More Information » « Less Information

Unnamed Rd, Unnamed Rd, Dangkor, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវដែលជីកធ្វើលូជាង 1 ឆ្នាំមិនហើយ 0 Verified

19:06 Apr 11, 2016

ផ្លូវ​លេខ 608 បឹងកក់ 2 ត្រូវបានគេជីកធ្វើលូបង្ហូរទឹកភ្លៀងមានរយៈពេលជាងមួយឆ្នាំហើយ។ ផលវិបាកនោៈគឺហុយធូលីរាល់ថ្ងៃ ធ្វើអោយប្រជាជនរស់នៅសងខាងផ្លូវពិបាករស់នៅ... More Information » « Less Information

St 608, Phnom Penh, Cambodia

ស្ថានភាពផ្លូវនៅផ្លូវវេងស្រេង ម្តុំប្រឡាយលូ៥ 0 Verified

07:30 Mar 24, 2016

នៅវេលាម៉ោង៧ និង៣០នាទីព្រឹក យោងតាមការរាយការណ៍របស់ប្រជាពលរដ្ឋ បានឲ្យដឹងថា នៅផ្លូវវេងស្រេង ម្តុំប្រឡាយលូ៥ ស្ថានភាពផ្លូវមានភាពពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ... More Information » « Less Information

ផ្លូវលូប្រាំ, Phnom Penh, Cambodia

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវចូលវត្តពោធិញ្ញាណមានការខូចខាតយ៉ាងខ្លាំង 0 Verified

16:28 Nov 11, 2015

នៅថ្ងៃទី១១ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០១៥ - 11 November 2015 នៅតាមបណ្តោយផ្លូវចូលវត្តពោធិញ្ញាណ មានរថយន្តធំតូចជា ច្រើនបានធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់ផ្លូវនេះ ដែលបណ្ដាលអោយមានការខូចខាតយ៉ាងខ្លាំង។អាស្រ័យដូចនេះបើបងប្អូនធ្វើដំណើរតាមដងផ្លូបនេះសូមមេតាប្រើផ្លូវវាងដើម្បីជៀសវាងការខក់ខានក្នុងការធ្វើដំណើររបស់លោកអ្នកដោយសារផ្លូវមានសភាពលំបាក... More Information » « Less Information

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវចូលវត្តពោធិញ្ញាណ

ផ្លូវ ២០១១ ក្នុងខ័ណ្ឌសែនសុខមានការខូចខាតយ៉ាងដំណំ 0 Verified

10:52 Oct 19, 2015

18 តុលា ២០១៥ /18 October 2015 - ស្ថានភាពផ្លូវនៅក្នុងទីក្រុងភ្នំពេញនៅផ្លូវ ២០១១ បងប្អូនអ្នកធ្វើដំណើរបានរាយការណ៍មកថា ផ្លូវ ២០១១ ក្នុងខ័ណ្ឌសែនសុខមានការខូចខាតយ៉ាងដំណំ... More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០១១ ក្នុងខ័ណ្ឌសែនសុខ

1-20 of 320 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11184 3.16 87.17%