Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jan 28, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 30 Reports

រដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញរុះរើអគារស្ថានីយ៍៍បូមទឹកចាស់ 0 Verified

13:44 Jul 10, 2017

នៅថ្ងៃទី១០ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៧នេះ មន្ទីរសាធារណការបានចាប់ផ្តេីមរុះរេីអគារស្ថានីយ៍ចាស់ និងកំពុងតម្លេីងម៉ូទ័រប្រេីប្រាស់បណ្តោះអាសន្ន ដេីម្បីដោះស្រាយបញ្ហាទឹកលិចតំបន់បុរី១០០ខ្នងទឹកថ្លា។... More Information » « Less Information

Trung Morn St, Phnom Penh, Cambodia

សំរាម 0 Verified

08:19 Apr 17, 2016

របាយការណ៍ពីប្រជាពលរដ្ឋបាននិយាយថា នៅម៉ោង៨និង១៩នាទីមានកាបោះចោលសំរាមយ៉ាងអណាធិបតេយ្យនៅផ្លូវជាតិលេខ៤ ហើយធ្វើឲ្យមានការស្ទះលូពេលទឹកកំពុងហូរ។ ម៉្យាងវិញទៀត... More Information » « Less Information

4, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមនៅលូ ម្តុំផ្លូវដួងងាប 0 Verified

07:20 Mar 23, 2016

តាមរបាយការណ៍ពីប្រជាពលរដ្ឋបាននិយាយាថា​​ នៅថ្ងៃទី២៣ ហើយ​អំឡុងពេលម៉ោង៧និង១៩នាទី ព្រឹក មានសំរាមជាច្រើនបានបោះចោលដោយគ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់ ហើយវាអាចបង្កឲ្យមានផលប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននៅជំុវិញផងដែរ។ More Information » « Less Information

St Duong Ngeap II, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមនៅតាមបណ្តោយជាតិលេខ២ ម្តុំផ្លូវចាក់អង្រែ 0 Verified

11:11 Mar 14, 2016

តាមរយៈការរាយការណ៍របស់ប្រជាពលរដ្ឋបានអោយដឹងថា មានការកកស្ទះទឹកលូ នៅផ្លូវជាតិលេខ២ ម្តុំចាក់អង្រែ ក្បែររោងចក្រស្ពតវែចាស់ ដែលមានសំរាមជាច្រើនក្នុងទឹកនោះ... More Information » « Less Information

Sangkat Chak Angrae Kraom, Phnom Penh, Cambodia

ផ្លូវ1007ស្ថិតនៅសង្កាត់ភ្នំពេញថ្មីខណ្ឌសែនសុខក្រុងភ្នំពេញខ្វះ150ទៀតដល់ផ្សារក្រមួនហើយមិនគួរទេមានស្លាក 0 Verified

11:36 Jan 23, 2016

ផ្លូវ1007ស្ថិតនៅសង្កាត់ភ្នំពេញថ្មីខណ្ឌសែនសុខក្រុងភ្នំពេញខ្វះ150ទៀតដល់ផ្សារក្រមួនហើយមិនគួរទេមានស្លាក បំរាមហើយនៅតែមានសំរាមទៀត អរគុណពីរខ្ញុំ។ More Information » « Less Information

ផ្សារក្រមួន

មានសំរាមជាច្រើននិងមានក្លិនស្អុយនៅបណ្តោយផ្លូវ ២០០៤ 0 Verified

15:37 Jan 22, 2016

មានសំរាមជាច្រើននិងមានក្លិនស្អុយនៅបណ្តោយផ្លូវ ២០០៤ សូមអរគុណ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ២០០៤

មានសំរាមជាច្រើននិងមានក្លិនស្អុយ ជា ច្រើនកន្លែង នៅផ្លូវ ៤៨៤ ឆ្ពេាះទៅរង្វង់មូលផ្សាដើមថ្កូវ 0 Verified

08:15 Jan 21, 2016

មានសំរាមជាច្រើននិងមានក្លិនស្អុយ ជា ច្រើនកន្លែង ផ្លូវ ៤៨៤ ឆ្ពេាះទៅរង្វង់មូលផ្សាដើមថ្កូវ មានសំរាម គរជាច្រើននៅតាមមុខផ្ទះដប្រជាពលរដ្ឋ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៤៨៤

មានសំរាមជាច្រើននិងមានក្លិនស្អុយ ជា ច្រើនកន្លែង នៅតាមបណ្តោយផ្លូវលំរង្វង់មូលផ្សាដើមថ្កូវ ផ្លូវ ៤៩៤ 0 Verified

08:01 Jan 21, 2016

មានសំរាមជាច្រើននិងមានក្លិនស្អុយ ជា ច្រើនកន្លែង នៅតាមបណ្តោយផ្លូវលំ ស្ថិតនៅជិតរង្វង់មូលផ្សាដើមថ្កូវផ្លូវ ៤៩៤។ More Information » « Less Information

Chamkarmon, Cambodia street 493

មានសំរាមជាច្រេីន ដោយគ្នានសណ្តាប់ធ្នាប់ នៅផ្លូវលំ ទួលសង្កែ⁣ ក្រុមទី ៩ 0 Verified

07:55 Jan 21, 2016

មានសំរាមជាច្រេីន ដោយគ្នានសណ្តាប់ធ្នាប់ នៅផ្លូវលំ ទួលសង្កែ⁣ ក្រុមទី ៩។ សូមអោយសម្ថកិច្ខចុៈទៅអប់រំប្រជាពលរដ្ឋនៅទីេនាះ សូមអរគុណ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវលំ ទួលសង្កែ⁣ ក្រុមទី ៩

មានសំរាមជាច្រើននៅតាមបណ្តោយផ្លូវលំខាងក្រោយស្ថាទូតបារាំង 0 Verified

01:03 Jan 21, 2016

មានសំរាមជាច្រើននៅតាមបណ្តោយផ្លូវលំខាងក្រោយស្ថាទូតបារាំង More Information » « Less Information

Khan Daun Penh

អគ្គិសនីកម្ពុជានឹងផ្អាកការផ្គត់ផ្គង់នៅភូមិត្រពាំងទា សង្កាត់ត្រពាំងក្រសាំង ខណ្ខពោធិ៍សែនជ័យ រាជធានីភ្នំពេញ 0 Verified

14:33 Nov 12, 2015

នៅថ្ងៃសៅរ៏ ទី១៤ ខែវិច្ចិកា ឆ្នាំ២០១៥ ចាប់ពីម៉ោង០៨ម៉០០ ដល់ម៉ោង១៧ម៉០០ អគ្គិសនីកម្ពុជានឹងផ្អាកការផ្គត់ផ្គង់នៅភូមិត្រពាំងទា សង្កាត់ត្រពាំងក្រសាំង... More Information » « Less Information

ភូមិត្រពាំងទា សង្កាត់ត្រពាំងក្រសាំង ខណ្ខពោធិ៍សែនជ័យ រាជធានីភ្នំពេញ

គំនរសំរាម ស្តិតលើផ្លូូវ ២០៣ ក្រោយវិទ្យាល័យ ទួលស្វាយព្រៃ 0 Verified

11:34 Feb 26, 2015

គំនរសំរាម ស្តិតលើផ្លូូវ ២០៣ ក្រោយវិទ្យាល័យ ទួលស្វាយព្រៃ ត្រូវបានប្រមូលជាគំនរដោយមានចាក់ចោលសំរាមត្រង់ចំនុចនេះ ហើយពុំទាន់មានក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាមចុះមកប្រមូលយកនៅឡើយទេ... More Information » « Less Information

គំនរសំរាម ស្តិតលើផ្លូូវ ២០៣ ក្រោយវិទ្យាល័យ ទួលស្វាយព្រៃ

នៅលើកំណាត់ផ្លូវ សរឡា ៣៧១ ត្រង់ផ្លូវបត់ មានគំនរសំរាម យ៉ាងធំសម្បើម ស្ទើរតែរាយពេញផ្លូវ 0 Verified

15:51 Feb 17, 2015

នៅលើកំណាត់ផ្លូវ សរឡា ៣៧១ ត្រង់ផ្លូវបត់ មានគំនរសំរាម យ៉ាងធំសម្បើម ស្ទើរតែរាយពេញផ្លូវ ដែលមានក្លិនស្អុយ ដីហុយផងនោះ បានបង្កអោយកន្លែងនេះមានបរិស្ថានមិនល្អ... More Information » « Less Information

នៅលើកំណាត់ផ្លូវ សរឡា ៣៧១ ត្រង់ផ្លូវបត់ មានគំនរសំរាម យ៉ាងធំសម្បើម

ទីធ្លាចោលសំរាម លើផ្លូវសាកលវិទ្យាល័យ ភូមិន្ទកសិកម្ម ស្តិតក្នុងសង្កាត់ ដង្កោ ខណ្ឌដង្កោ 0 Verified

14:37 Feb 17, 2015

ទីធ្លាចោលសំរាម លើផ្លូវសាកលវិទ្យាល័យ ភូមិន្ទកសិកម្ម ស្តិតក្នុងសង្កាត់ ដង្កោ ខណ្ឌដង្កោ បង្កអោយមានក្លិនមិនល្អ និងខូចបរិស្ថានផ្លូវ ។ More Information » « Less Information

ទីធ្លាចោលសំរាម លើផ្លូវសាកលវិទ្យាល័យ ភូមិន្ទកសិកម្ម ស្តិតក្នុងសង្កាត់ ដង្កោ ខណ្ឌដង្កោ

សំរាមនៅលើ កំណាត់ផ្លូវ២១៧ ចោលដោយគ្មានការវេចខ្ចប់ត្រឹមត្រូវ 0 Verified

15:41 Feb 16, 2015

សំរាមនៅលើ កំណាត់ផ្លូវ២១៧ ចោលដោយគ្មានការវេចខ្ចប់ត្រឹមត្រូវ បង្កអោយមានភាពរប៉ាត់រប៉ាយពេញផ្លូវ រួមជាមួយនឹងដីហុយផង ធ្វើអោយមានបរិស្ថានមិនល្អដល់អ្នកធ្វើដំណើរ... More Information » « Less Information

សំរាមនៅលើ កំណាត់ផ្លូវ២១៧ ចោលដោយគ្មានការវេចខ្ចប់ត្រឹមត្រូវ

សាលា​រាជធានី​ភ្នំពេញ ​ចាត់​មន្ត្រី​រាជការ​និង​កង​សន្តិសុខ ​ដើរ​ប្រមូល​​សំរាម​ក្នុង​ក្រុង 0 Verified

13:57 Dec 17, 2014

សាលា​រាជធានី​ភ្នំពេញ ចាត់​មន្ត្រី​រាជការ និង​កង​សន្តិសុខ ដើរ​ប្រមូល​​សំរាម ដែល​គរ​ចោល​តាម​ផ្លូវ​ក្នុង​រាជធានី​ភ្នំពេញ នៅ​ថ្ងៃ​ទី ១៧ ធ្នូ បន្ទាប់​ពី​កម្មករ​ក្រុមហ៊ុន​ស៊ីនទ្រី... More Information » « Less Information

រាជធានីភ្នំពេញ

​ក្រុម​ហ៊ុន​ស៊ិនទ្រី​ចាប់​ផ្តើម ​បញ្ចេញ​រថយន្ត​ជាង​២៥​គ្រឿង ​ប្រមូល​សំរាមតាម​គោល​ដៅ​សំខាន់ៗ​​​ 0 Verified

13:53 Dec 17, 2014

មន្រ្តី​សហជីព​​ឲ្យ​ដឹង​ថាក្រុម​ហ៊ុន​ស៊ិនទ្រី​បាន​បញ្ចេញរថ​យន្ត​​ប្រមាណ​២៥​គ្រឿង ដើម្បីប្រ​មូលសំរាមនៅ​រាជធានីភ្នំពេញ ដែល​ប្រជា​ពលរដ្ឋ​បាន​ទុក​​​ស្អេក​ស្កះនៅ​តាម​ដងផ្លូវ​... More Information » « Less Information

រាជធានីភ្នំពេញ

1-20 of 30 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11164 3.25 87.22%