Verified

នៅលើផ្លូវ៣០៥កែងQIM មានសភាពដែលអាក្រក់

15:12 Feb 25 2015 ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច រំសំបូរ លក់សំភារះដុំនិងរាយ

នៅលើផ្លូវ៣០៥កែងQIM  មានសភាពដែលអាក្រក់
Description
នៅលើផ្លូវ៣០៥កែងQIM មានសភាពដែលអាក្រក់ដែលនាំឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់ និងពេលមានអាសន្ត ក្រោយមកធ្វើឲ្យមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរ​រឹក៏ធ្វើឲ្យ ខាត់ពេលវេលាធ្វើដំណើរទៅណាមកណា និងធ្វើឲ្យខូចសោភ័នភាណទីក្រុងផងដែរ ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច រំសំបូរ លក់សំភារះដុំនិងរាយ ។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
17 + 9 =

Additional Reports

នៅលើផ្លូវ៣០៥ មានសភាពមិនល្អ

15:20 Dec 29, 2014

នៅត្រង់ចំណុច រ៉ុម សំបូរ, 0.03 Kms

សំរាមនៅលើ ផ្លូវលំសង្កាត់ចោមចៅ

15:10 Dec 29, 2014

នៅត្រង់ចំណុច​​ ចំរើនផល, 0.06 Kms

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ១០១៩

11:12 Aug 09, 2018

ផ្លូវ​ ណតប្រីដ, 0.09 Kms

ផ្លូវណតប្រីកមានដីហុយ

10:57 Sep 08, 2014

ត្រង់ចំណុចសាកលវិទ្យាល័យកម្ពុជា, 0.09 Kms