Verified

នៅលើផ្លូវលំកែង ផ្លូវ១០៥k មានសភាពមិនល្អ

13:41 Feb 25 2015 ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច មុខ មន្ទីព្យាបាល សំរឹទ្ធ

នៅលើផ្លូវលំកែង ផ្លូវ១០៥k មានសភាពមិនល្អ
Description
នៅលើផ្លូវលំកែង ផ្លូវ១០៥k មានសភាពល្អដែលនាំឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកថ្វើដំណើរឆ្លងកាត់និងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់ ពេលមានអាសន្តជួនកាលធ្វើឲ្យមានគ្រោះថ្នាក់ចរាចរ ទៀតផង បន្ទាប់ធ្វើឲ្យខាត់ពេលវេលាទៀតផងនិងធ្វើឲ្យខូចសោភ័ណភាពទីក្រុងផងដែរ ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច មុខ មន្ទីព្យាបាល សំរឹទ្ធ។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
20 + 8 =

Additional Reports

គំនរសំរាម

10:56 Jan 10, 2019

នៅម្ដុំផ្លូវលំក្នុងភូមិបូរី១០០ខ្នង, 0.04 Kms

គំនរសំរាម

14:20 Jan 10, 2019

ផ្លូវលំនៅភូមិបូរី១០០ខ្នង, 0.04 Kms

នៅលើផ្លូវ១០៥K មានលក្ខណះ ខូចទ្រុងទ្រាយ

13:52 Dec 29, 2014

ត្រង់ចំណុច ម៉ារិន​លក់កាហ្វេ និងបាយមាន់, 0.05 Kms

ផ្លូវ៦៨Kមាន លក្ខណះមិនល្អ

14:04 Dec 29, 2014

នៅត្រង់ចំណុចមុខ សាលាអន្តរជាតិ​​ Bright Time, 0.05 Kms

Settlement Name : Borey 100 Knorng

00:00 Jul 18, 2017

Teuk Thlar , Sen Sok, 0.06 Kms