Verified

សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវ៤៨៨ចោលគ្មានការ វេចខ្ជប់

14:48 Feb 18 2015 ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច នៅលើស្ពាន ជិតសាលាបឋម បឹងត្របែក

សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវ៤៨៨ចោលគ្មានការ វេចខ្ជប់
Description
សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវ៤៨៨ចោលគ្មានការ វេចខ្ជប់គ្មានអនាម័យនិងគ្មានសណ្ដាប់ឆ្នាប់ ដែលនាំឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកដកដង្ហើមនិង ធ្វើឲ្យមានក្លិនស្អុយភាយចេញពីគំនរសំរាម និងធ្វើឲ្យប៉ះពាល់ដល់សង្គម និងនៅពេលមានភ្លៀងធ្លាក់ម្ដងៗមានការស្ទះលូ ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច នៅលើស្ពាន ជិតសាលាបឋម បឹងត្របែក។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
17 + 6 =

Additional Reports

​​​​ផ្លូវ៤៨៨ កែងនិងផ្លូវ ១០៥ នៅជិតលូសាលា បឋមបឹងត្របែក មានសំរាមមួយគំនរធំ

10:58 Dec 17, 2014

​​​​ផ្លូវ៤៨៨ កែងនិងផ្លូវ ១០៥ នៅជិតលូសាលាបឋមសិក្សាបឹងត្របែក, 0 Kms

Street 304, Fair Street Condition

12:08 Jul 17, 2013

Street 304, Phnom Penh, Cambodia, 0.01 Kms