Verified

នៅលើផ្លូវ១៨E មានសភាពអាក្រក់

13:39 Feb 10 2015 ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច ជិតផ្ទះល្វែង​សំរាមជួល

នៅលើផ្លូវ១៨E មានសភាពអាក្រក់
Description
នៅលើផ្លូវ១៨E មានសភាពអាក្រក់ដែលធ្វើឲ្យប្រជាពលរដ្ឋពិបាកធ្វើដំណើរ និងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់ បន្ទាប់មកធ្វើឲ្យមានការយឺតយ៉ាវ នៅពេលមានអាសន្ត និងខាត់ពេលវេលា ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច ជិតផ្ទះល្វែង​សំរាមជួល។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
10 + 9 =

Additional Reports

Ministry of Commerce

01:28 Feb 15, 2012

Doun Penh, 0.1 Kms

Ministry of Commerce

13:30 Feb 10, 2012

Saensokh, 0.1 Kms

ផ្លូវខូច

11:28 Jan 10, 2019

Street 11, 0.13 Kms