Verified

នៅលើផ្លូវ៤៨៤ កែង១០៥ មានក្រុមអន្តរាគមន៏ បានមកធ្វើការកាយ សំរាមនៅក្រោមស្ពាន

10:51 Feb 9 2015 ស្ថិតនៅក្រោមស្ពានជិត វិសាលខូលិនហ្សិន

នៅលើផ្លូវ៤៨៤ កែង១០៥ មានក្រុមអន្តរាគមន៏ បានមកធ្វើការកាយ សំរាមនៅក្រោមស្ពាន
Description
នៅលើផ្លូវ៤៨៤ កែង១០៥មានក្រុមអន្តរាគមន៏បានមកធ្វើការកាយ សំរាមនៅក្រោមស្ពានដែលធ្វើឲ្យមានក្លិនស្អុយភាយចេញពីក្រោមស្ពាន និងធ្វើឲ្យមានស្ទះលូនិងធ្វើឲ្យខូចសោភ័ណភាពទីក្រុង បន្ទាប់ធ្វើឲ្យអ្នករស់នៅជិតៗនឹងមានការត្អួយត្អែង ថាពិបាកដកដង្ហើមនៅ ពេលវាភាយចេញម្ដងៗស្ថិតនៅក្រោមស្ពានជិត វិសាលខូលិនហ្សិន។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
14 + 5 =

Additional Reports

សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវ៤៨៨ចោលគ្មានការ វេចខ្ជប់

14:48 Feb 18, 2015

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច នៅលើស្ពាន ជិតសាលាបឋម បឹងត្របែក, 0.01 Kms

​​​​ផ្លូវ៤៨៨ កែងនិងផ្លូវ ១០៥ នៅជិតលូសាលា បឋមបឹងត្របែក មានសំរាមមួយគំនរធំ

10:58 Dec 17, 2014

​​​​ផ្លូវ៤៨៨ កែងនិងផ្លូវ ១០៥ នៅជិតលូសាលាបឋមសិក្សាបឹងត្របែក, 0.01 Kms

សំរាមត្រង់ផ្លូវ៤៨៤ កែងផ្លូវ១០៥ ត្រង់លូទឹកស្អុយ

15:48 Dec 15, 2014

ផ្លូវ៤៨៤ កែងផ្លូវ១០៥, 0.01 Kms

Street 304, Fair Street Condition

12:08 Jul 17, 2013

Street 304, Phnom Penh, Cambodia, 0.01 Kms