Verified

សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវព្រៃស ចោលគ្មានការវេចខ្ជប់

15:31 Jan 21 2015 នៅត្រង់ចំណុច រដ្ឋាកាត់ដេរ

សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវព្រៃស ចោលគ្មានការវេចខ្ជប់
Description
សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវព្រៃសចោលគ្មានការវេចខ្ជប់និងគ្មានអនាម័យពាសវាលពាសកាលដែលធ្វើឲ្យប្រជាជនពិបាករស់នៅពីព្រោះមានក្លិនស្អុយភាយចេញពីគំនរសំរាម នៅត្រង់ចំណុច រដ្ឋាកាត់ដេរ។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
20 + 9 =

Additional Reports

គំនរសំរាម

21:23 Mar 14, 2019

ម្ដុំស្ទឹងមានជ័យ, 0.06 Kms

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ចំការដូង ២១៧

08:30 Aug 16, 2018

ផ្លូវចំការដូង​ ២១៧, 0.07 Kms

ផ្លូវ ២១៧ មានសភាពល្អ បន្ទាប់ពីចាក់ប៉េតុង ទល់មុខហាងនំបុ័ង ស្ទឹងមានជ័យ ស្ថិតក្នុងសង្កាត់ ដង្កោ ខណ្ឌដង្កោ

11:39 Feb 17, 2015

ផ្លូវ ២១៧ មានសភាពល្អ បន្ទាប់ពីចាក់ប៉េតុង ទល់មុខហាងនំបុ័ង ស្ទឹងមានជ័យ ស្ថិតក្នុងសង្កាត់ ដង្កោ ខណ្ឌដង្កោ, 0.07 Kms

ការដ្ឋាន​ផ្លូវ​ព្រៃ​ស ដំណាក់កាល​ទី​១ សម្រេច​លទ្ធផល ៥៤ ភាគរយ​

16:40 Feb 02, 2015

ចាប់ពី​ផ្លូវបំបែក​ចំការ​ដូង​ដល់​វត្ត​អង្គ​មេត្រី សង្កាត់​ព្រៃ​ស ខណ្ឌដង្កោ, 0.11 Kms