Verified

សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវ៣៧១កែង២៧១ ចោលគ្មានការវេចខ្ជប់

14:46 Jan 21 2015 នៅត្រង់កន្លែង មុខ​ លីមុន្នីហេង លក់កាត់ទូរស័ព្ទ Metfone

សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវ៣៧១កែង២៧១ ចោលគ្មានការវេចខ្ជប់
Description
សំរាមនៅលើកំណាត់ ផ្លូវ៣៧១កែង២៧១ចោលគ្មានការវេចខ្ជប់និងគ្មានអនាម័យនិងគ្មានសណ្ដាប់ឆ្នាប់ដែលបណ្ដាល់ឲ្យមានក្លិនស្អុយនិងមានការស្ទះលូនៅពេលមានភ្លៀងធ្លាក់បន្ទាប់ធ្វើឲ្យប៉ះពាល់ដល់សង្គមទៀតផងនៅត្រង់កន្លែង មុខ​ លីមុន្នីហេង លក់កាត់ទូរស័ព្ទ Metfone។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
19 + 10 =

Additional Reports

ស្ទះចរាចរណ៍នៅលើផ្លូវ១៩៩

10:10 Mar 06, 2017

ផ្លូវ១៩៩ក្រោយផ្សាសុវណ្ណា, 0.01 Kms

Potholes at Street 199

13:46 Sep 11, 2013

Street 199, Phnom Penh, 0.02 Kms

ការកកស្ទះចរាចរណ៍

08:23 Mar 07, 2019

street 430, 0.03 Kms

ផ្លូវលេខ៤៣០ មានលក្ខណៈល្អ

14:24 Dec 29, 2014

ផ្លូវលេខ៤៣០ដែលកែងនិងផ្លូវ២១៧ចាប់ពីត្រង់ចំណុចផ្លុវមុនីរ៉េតរហូតដល់ក្រោយមន្ទីពេទ្យខ្មែរសូវៀត, 0.04 Kms

មានការកកស្ទះខ្លាំងនៅស្ពានចំការដូង

14:53 Mar 07, 2016

ស្ពានដែកចំការដូង, 0.04 Kms