Verified

នៅលើផ្លូវ៤៥BTមាន ខូចទ្រុងទ្រាយ

13:43 Jan 2 2015 ត្រង់ចំណុច ផ្ទះល្វែងទើបនឹងសាងសង់សំរាមលក់

នៅលើផ្លូវ៤៥BTមាន ខូចទ្រុងទ្រាយ
Description
នៅលើផ្លូវ៤៥BTមាន ខូចទ្រុងទ្រាយនិងមានលក្ខណះមិនសូវល្អដែលបណ្ដាលឲ្យប្រជាជននៅជិតនឹងពិបាកធ្វើដំណើរនៅពេលយប់និងពេលមានអាសន្ដនៅត្រង់ចំណុច ផ្ទះល្វែងទើបនឹងសាងសង់សំរាមលក់។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
20 + 8 =