Verified

នៅលើផ្លូវ៣០៥ មានសភាពមិនល្អ

15:20 Dec 29 2014 នៅត្រង់ចំណុច រ៉ុម សំបូរ

នៅលើផ្លូវ៣០៥ មានសភាពមិនល្អ
Description
នៅលើផ្លូវ៣០៥ មានសភាពមិនល្អដែលធ្វើឲ្យប្រជាជននៅតំបន់ជិតនឹង ពិបាធ្វើដំណើរនៅពេលយប់នៅត្រង់ចំណុច រ៉ុម សំបូរ។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
19 + 10 =

Additional Reports

នៅលើផ្លូវ៣០៥កែងQIM មានសភាពដែលអាក្រក់

15:12 Feb 25, 2015

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច រំសំបូរ លក់សំភារះដុំនិងរាយ, 0.03 Kms

សំរាមនៅលើ ផ្លូវលំសង្កាត់ចោមចៅ

15:10 Dec 29, 2014

នៅត្រង់ចំណុច​​ ចំរើនផល, 0.06 Kms

សំរាមបោះចោលភ្លីភ្លើ

23:48 Feb 08, 2019

Street 1019, Phnom Penh, Cambodia, 0.07 Kms

កកស្ទះចរាចរណ៍

14:47 Feb 29, 2016

ផ្លូវ ១០១៩, 0.1 Kms