Verified

សំរាមនៅផ្លូវ១៧៣ចោលសំរាមគ្មានសណ្ដាប់ឆ្នាប់

14:50 Dec 5 2014 នៅត្រង់ចំណុចទល់មុខអេកូ

សំរាមនៅផ្លូវ១៧៣ចោលសំរាមគ្មានសណ្ដាប់ឆ្នាប់
Description
នៅលើកំណត់ផ្លូវ១៧៣ប្រជាជននៅតំបន់នឹងចោលសំរាមគ្មានការវេចខ្ជាប់ធ្វើឲ្យប៉ះពាល់ដល់ប្រជាពលរដ្ឋនៅជិតៗនឹងប៉ះពាល់ដល់សង្គមទៀតផងនៅត្រង់ចំណុចទល់មុខអេកូតែម្ដង។


Features
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
13 + 6 =