Verified

ផ្លូវបោះចោលសំរាម គ្មានសណ្តាប់ធ្នាប់

08:46 Sep 11 2014 កែងផ្លូវម៉ៃដាត្រង់ចំណុចខាងត្បូងឃ្លាំងលក់ឡាន២០៧ចម្ងាយ៤០ម៉ែត្រ

ផ្លូវបោះចោលសំរាម គ្មានសណ្តាប់ធ្នាប់
Description
ផ្លូវនេះមានសំរាមចោលជាច្រើនគ្មានការវេចខ្ជាប់អោយបានត្រិមត្រូវនៅពេលភ្លៀងធ្លាក់មានក្លិនមិនល្អប៉ៈពាល់ដលការធ្វើដំណើរនិងបរិស្ថានទីក្រុងផង។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
14 + 3 =

Additional Reports

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវម៉ៃដា

13:54 Aug 24, 2017

ផ្លូវម៉ៃដា, ក្រុងភ្នំពេញ, 0.04 Kms

ទឹកលិចផ្លូវ ម៉ៃដា

12:30 Sep 28, 2014

ផ្លូវ ម៉ៃដា, 0.04 Kms

លិចផ្លូវម៉ៃដា

09:17 Aug 13, 2013

ផ្លូវម៉ៃដា, 0.04 Kms

កន្លែងចាក់សំរាម នៅបណ្តាយផ្លូវ ២០០៤

11:43 Apr 24, 2014

ផ្លូវ២០០៤ នៅទីក្រុងភ្នំពេញ, 0.05 Kms