Verified

ការ ទុកដាក់ សំរាម​ មិនបាន ត្រឹមត្រូវ

11:37 Jul 7 2014 ភ្នំពេញុ, កម្ពុជា

ការ ទុកដាក់ សំរាម​ មិនបាន ត្រឹមត្រូវ
Description
បើទោះបីជា មានកន្លែងទុក ដាក់សំរាម យ៉ាងធំក្តី ក៏ការទុក ដាក់របស់ ប្រជាពលរដ្ឋ នៅមិនទាន់ មានសណ្តាប់ ធ្នាប់នៅឡើយដែរ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
11 + 4 =

Additional Reports

នៅផ្លូូវសហព័ន្ធរស្សីម្តុុំផ្លូវចូលបុរី១០០ខ្នងមានការកកស្ទះចរាចរណ៍

22:17 Oct 01, 2015

​ សង្កាត់​ទឹកថ្លា​ ខ័ណ្ឌសែនសុខ រាជធានី​ភ្នំពេញ។, 0.03 Kms

ដីទំនេរ

11:25 Dec 14, 2012

ដីទំនេរទី១ មានទំហំប្រមាណជាទទឹង៦០ម និងបណ្ដោយ៧០ម ស្ថិតនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវចូលសាលាសង្កាត់ទឹកថ្លា ខណ្ឌសែនសុខ ក្រុងភ្នំពេញ។, 0.05 Kms

Settlement Name : N/A

00:00 Jul 18, 2017

Teuk Thlar , Sen Sok, 0.07 Kms

ស្ទះខ្លាំងនៅផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សី

13:33 Jun 20, 2017

ផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សី, 0.08 Kms