Verified

គំនរសំរាម នៅលើដងផ្លូវ ១០MC

16:32 Jun 10 2014 ផ្លូវ ១០MC, ភ្នំពេញ

គំនរសំរាម នៅលើដងផ្លូវ ១០MC
Description
មានគំនរសំរាមជាច្រើនហូរហែនៅលើផ្លូវ ១០MCដែលមិនមានការយកចិត្តទុកដាក់ អោយបានត្រឺមត្រូវពីអាជ្ញាធរតាមតំបន់។ គំនរសំរាមទាំងនេះហើយដែលជាបន្ទុករបស់សង្គម នៅក្នុងការអភិវឌ្ឍប្រទេសជាតិ ដោយសារវាបានធ្វើអោយសុខភាពប្រជាពលរដ្ឋធ្លាក់ចុះទន់ខ្សោយ និងមាននូវជំងឺផ្សេងៗមកយាយី។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
15 + 10 =

Additional Reports

សំរាមនៅម្ដំស្ទឹងមានជ័យ

21:16 Mar 14, 2019

ម្ដំស្ទឹងមានជ័យ, 0.05 Kms

នៅផ្លូវថ្មីកែង២១៧ មានលក្ខណះអាក្រក់

13:34 Dec 25, 2014

នៅត្រង់ចំណុចមុខ ផ្ទះលង្វែង, 0.09 Kms

Phum Damnak Thum

00:00 Feb 14, 2012

Mean Chey, 0.11 Kms

Domnak Thom, Stoeung Meanchey

00:00 Jun 06, 2012

Stoeung Meanchey, Meanchhey, 0.11 Kms