Verified

កន្លែងចាក់សំរាម ផ្លូវ ២៧១ គឺគ្មានអនាម័យ និងគ្មានសណ្តាប់ធ្នាប់

10:59 Apr 24 2014 ផ្លូវ២៧១ នៅទីក្រុងភ្នំពេញ

កន្លែងចាក់សំរាម ផ្លូវ ២៧១ គឺគ្មានអនាម័យ និងគ្មានសណ្តាប់ធ្នាប់
Description
កន្លែងចាក់សំរាម តាមបណ្តាយផ្លូវ ២៧១ បានធ្វើឲ្យមាន
ក្លិនស្អុយ និងប៉ះពាល់ដល់ប្រជាពលរដ្ឋដែលរស់នៅតំបន់នោះ និង
ធ្វើឲ្យប្រជាពលរដ្ឋដែលធ្វើដំណើរប៉ះពាល់ ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
18 + 8 =

Additional Reports

កកស្ទះចរាចរណ៍នៅផ្លូវ ២៧១

08:10 Oct 31, 2018

ផ្លូវ ២៧១​, 0.01 Kms

គំនរសំរាម

09:25 Jan 10, 2019

Street 271, Phnom Penh, Cambodia, 0.02 Kms

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១

08:28 Aug 20, 2018

289 Yothapol Khemarak Phoumin Blvd (271), Phnom Penh, Cambodia, 0.03 Kms

កកស្ទះចរាចរណ៍លើផ្លូវ២៧១

08:20 Nov 27, 2018

ផ្លូវ ២៧១​, 0.03 Kms