Verified

គំនរសំរាមនៅផ្លូវទួលពង្រ

14:12 Feb 28 2019 ម្ដំទួលពង្រ

គំនរសំរាមនៅផ្លូវទួលពង្រ
Description
មានគំនរសំរាមនៅលើផ្លូវលំទួលពង្រមានសំរាមរាយប៉ាយនៅលើដងផ្លូវនិងធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននិងសុខភាព​ ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
10 + 6 =

Additional Reports

គំនរសំរាមរាយប៉ាយ

14:29 Feb 28, 2019

ម្ដំទួលពង្រ, 0.11 Kms

គំនរសំរាមនៅម្ដំទួលពង្រ

14:00 Feb 28, 2019

ម្ដំទួលពង្រ, 0.27 Kms

គំនរសំរាម

11:46 Feb 08, 2019

ភូមិទួលពង្រ, 0.3 Kms

គំនរសំរាមនៅម្ដំផ្លូវលំទួលពង្រ

13:49 Feb 28, 2019

ផ្លូវលំទួលពង្រ, 0.31 Kms