Verified

សំរាមបោះចោលភ្លីភ្លើ

23:48 Feb 8 2019 Street 1019, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមបោះចោលភ្លីភ្លើ
Description
បើទោះបីជាអាជ្ញាធរព្យាយាមអប់រំ និងមានផ្លាកបម្រាមមិនឱ្យចោលសម្រាមក៏ដោយ ក៏នៅតែមានមនុស្សអន់ចរិត អត់មាយាថឲ្យសំរាមផ្តេសផ្តាសដែរ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
16 + 4 =

Additional Reports

កកស្ទះចរាចរណ៍

14:47 Feb 29, 2016

ផ្លូវ ១០១៩, 0.04 Kms

ករណីដាច់ចរន្តអគ្គិសនីនៅអនុស្ថានីយទី៣(GS3-F4A)

13:29 May 22, 2017

ខណ្ឌមានជ័យ, ខណ្ឌសែនសុខ, ខណ្ឌពោធិ៍សែនជ័យ, 0.06 Kms

នៅលើផ្លូវ៣០៥ មានសភាពមិនល្អ

15:20 Dec 29, 2014

នៅត្រង់ចំណុច រ៉ុម សំបូរ, 0.07 Kms

សំរាមនៅលើ ផ្លូវលំសង្កាត់ចោមចៅ

15:10 Dec 29, 2014

នៅត្រង់ចំណុច​​ ចំរើនផល, 0.07 Kms