Verified

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិថ្មគោល

14:32 Jan 29 2019 Unnamed Rode, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិថ្មគោល
Description
នៅក្នុងភូមិថ្មគោលនៅតាមផ្លូវមានគំនរសំរាមដែលមិនទាន់មកប្រមូល ។ នៅតំបន់នោះជាទីប្រជុំជនទៀតការរស់នៅរបស់ប្រជាជននៅមានកំរិតមិនសូវយល់ដឹងនោះទេ ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
12 + 8 =