Verified

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៤

21:57 Dec 18 2018 Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៤
Description
នៅលើផ្លូវលំ៤៤សង្កាត់ទឹកថ្លាខណ្ឌសែនសុខ មានគំនរសំរាមដែលជាហេតុនាំអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និងសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង៕
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
11 + 4 =

Additional Reports

ករណីដាច់ចរន្តអគ្គិសនីនៅអនុស្ថានីយទី៣(GS3-F4A)

13:29 May 22, 2017

ខណ្ឌមានជ័យ, ខណ្ឌសែនសុខ, ខណ្ឌពោធិ៍សែនជ័យ, 0.06 Kms

សំរាមបោះចោលភ្លីភ្លើ

23:48 Feb 08, 2019

Street 1019, Phnom Penh, Cambodia, 0.07 Kms

កកស្ទះចរាចរណ៍

14:47 Feb 29, 2016

ផ្លូវ ១០១៩, 0.08 Kms

ផ្លូវកែងនិងផ្លូវណតប្រីដ​ មាន លក្ខណៈ ខូច ទ្រង់ទ្រាយ

11:56 Aug 27, 2014

ត្រងចំណុចការាស់សាំងតូតាល់, 0.1 Kms