Verified

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ១៤B

19:29 Dec 4 2018 Street 14B, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ១៤B
Description
នៅលើផ្លូវ១៤Bភូមិទឹកថ្លា សង្កាត់ទឹកថ្លា ខណ្ឌសែនសុខមានគំនរសំរាមមួួយធំ ។ បើតាមមើលសភាពសំរាមគឺច្រើនថ្ងៃមកហើយមិនទាន់ឃើញមានឡានមកប្រមូលនោះឡើយ ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
14 + 8 =